Salón na pokec

DeletedUser3828

Hosť
ahojte, stále tu čítam, aká je to dobrá stratégia útočiť na stavbárov, ale palica má dva konce a preto zabúdate na to, že keď všetci začneme útočiť na stavbárov, tak im tak znechutíme hru, že všetci zrušia účty a svet5 bude svet bez dokončených miest, alebo nebudú žiadne a to nehovorím o pevnostiach.
plno rečí o tom ako treba hru vylepšiť, ale na druhej strane si ju sami ničíme, už teraz je problém zo stavbármi a čo bude nasledovať ďalej.
som 18 lvl a iba jeden hráč na mňa zaútočil a to v rebríčkoch sú duelanti, ktorý sa chvália vo svojich profiloch a väčšina hráčov čo sú tam sa expia na stavbároch (hrdinovia), je to správne?
preto ja súhlasím, keby sa na stavbárov neútočilo, keď nemajú v ruke zbraň, prípadne (skrutkovač atď...), ale myslím, že tu je veľa hráčov bez chrbtovej kosti, ktorý to aj tak zneužijú.
Bohužiaľ, ja už teraz vidím, že svet5 ide dolu vodou a to mi je veľmi ľúto.:(
 

DeletedUser

Hosť
McNelly čiastočne máš pravdu, ale myslím že útoky na stavbárov k takému úpadku nepovedú.
 

DeletedUser2966

Hosť
Myslíš to jak se doprošovala Virginia tento týden u spojenců o pomoc při útoku na Tristam?Hanba. :p :eezmurk:

To nebolo doprosovanie, to bol plánovaný útok s účasťou spojencov. Za to že sme tímový hráči sa nemám prečo hanbiť.
Ako sa hovorí, v jednote je sila. výsledok bolo vidieť.
 

DeletedUser

Hosť
Ako vidim jediny kto pochopil Daredewil :Oo to mesto neni nic moc len si mysli ze ma par dobrych hracov ze je best a tym ze ma kopu spojencov je najlepsie mesto uvidime v pokrocilej hre...raz sa stastie obrati aj na Tristram
 

DeletedUser177

Hosť
:D Jááj chlapci najmladší som z vás a aj tak som to jediný pochopil :D
 

DeletedUser

Hosť
ziadna zavist ja niesom tristramec ja len ze nepriatelia nepridu z Tristramu
jaaaj boze preco tie mesta nestavaju Krajcira a Zmiesany len hlupeho zbrojara prachov po krk a neni kde minat
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser2943

Hosť
dopadne to ako na iných svetoch kde polovica hráčov prestane hrať okolo lvl 60, a budú sa tváriť že prestali lebo je tam nuda a aj tak boli najlepší. Ale nepovedia že build im ďalej nepokračoval a začali ich porážať hráči ktorých predtým kosili. Až okolo lvl 65-70 sa začnú vyrovnávať sily a potom sa ukáže kto je skutočný hráč. Nie je problém hrať tak aby som bol silný na začiatku, ale aby aj neskôr som mal dobré práce a bol dobrý aj v dueloch.
 

DeletedUser2498

Hosť
v zahranici som hraval dost za stavbarov a dobrodruhov a utocily na mna ci som mal lvl 10 alebo aj 80 tak neviem co tu riesite ze je to len na slovensku
(a tiez je pravda ze nemat zbran je este horsie lebo okrem duelantov zacnu chodit aj dobrodruhovia)

--------------------------------------------------------------

moj osobny nazor je taky ze na zaciatku je normalne ked niekto utoci na stavbarov a dobrodruhov (dost EXP + aj $$$)
ked je uz v meste viac hracov (duelantov) tak sa to uz neoplati kvoli EXP (maju malu duelovu uroven) ale skor pre blaho svojho mesta (duelovanim pekne spomalite vystavbu nepriatelskeho mesta + stade odide dost hracov)
a ked su uz mesta dostavane tak to uz nieje vobec potrebne (jedine ak je cielom celkove znicenie mesta alebo odveta za ich duelovanie)

--------------------------------------------------------------

napr. na SK3 som na zaciatku dueloval len stavbarov aby som spomalil rozvoj nepriatelskym miest v sektore a tak pomohol Red Bullu sa dostat k top mestam
a momentalne duelujem skoro len mesta ktore chodia na nasich dobrodruhov a dostavaju za nich smiesne exp (vela krat pod 50EXP) - a vtedy nerobym vynimku

--------------------------------------------------------------

a skor ako na duelovanie stavbarov by ste sa mali pozret na boje o pevnosti kde urcite mesta siahaju po taktike utocenia na viac pevnosti naraz aj ked maju malo hracov - takato taktika sa urcite objavy aj na SK5 a ako inde aj tu znechuti boje dobrim hracom co bude mat za nasledok este mensiu ucast a nudu

--------------------------------------------------------------

nakoniec by som dodal ze ked tu riesite len stavbarov tak aky je rozdiel medzi stavbarom a dobrodruhom ? preco by mali mat vyhodu ?
zato ze stavaju ? kopec hracov tu vystavbu financuje a vyhodu nemaju tak preco akurat stavbari ?

+ to ze si niekto napise do profilu ze si dava vsetko len do stavania ma niekoho presvedcit ze na neho nema utocit ?
to ako keby si odolavac dal do profilu ze je odolavac a nechce aby na neho utocil nik kto ma vysoke strielanie :)

alebo ze sa nesmie utocit na hraca co nema zbran alebo ma na sebe trubku to je tiez riadna blbos to potom kazdy kto nechce byt vyzvany si na seba da poriadnu zbran len ked pojde sam duelovat - (to iste aj oblecenie)

na svetoch kde som duelovo zamerany na mna utocia len ked som v pracovnom a to je to pekne ze clovek musi byt stale v strehu a ocakavat stratu HP ked chce robyt urcite prace
a tak isto to tym hracom aj vracat
 
Hore