Speed salón

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

Deleted User - 4

Hosť
Máte nejaké otázky ohľadom speed serveru, či si chcete len tak popísať? Tu je na to správne miesto :)
 

DeletedUser

Hosť
Hmmm rozmýšľam či to stojí za to zase hrať speed ale len čisto so Slovákmi ,pretože zase je len na 28 dní ,chcelo by to poriadny Speed navždy :) ale tak keď je to zadarmo tak prečo nie :D len by to chcela určite viac setov a predmetom (starších) podľa mňa :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Áno, tak by to malo prebiehať, ako to bolo na bete.
 

DeletedUser10827

Hosť
Prečo podľa úspechov mohlo by to byť podľa levelov nie ? ale je to dobré už sa teším . Skvelá práca (Y)
 
Prečo podľa úspechov mohlo by to byť podľa levelov nie ? ale je to dobré už sa teším . Skvelá práca (Y)

Podľa levelov? Ani sa nenazdáš a behom dvoch týždňov si level 150 :)
To bude taký vžúúúm, toto je zaujímavejšie hh.

Stačí si pozrieť úspechy, naplánovať taktiku a ide sa, každý máš šancu vyhrať! :p
Vrelo odporúčam, hlavne tým, čo obľubujú rýchly rast, súťaživým a tak :)
Zabavíte sa viac a bude to boj do posledných chvíľ, určite budete potrebovať aj šťastie hh
 

DeletedUser7352

Hosť
najhoršia správa je tá, že sa to všetko zmaže za 28 dní :D

ale som zvedavý ;)
 

DeletedUser

Hosť
najhoršia správa je tá, že sa to všetko zmaže za 28 dní :D

ale som zvedavý ;)

veď aj preto som písal že mohol by byť trvalý Speed Svet :) lebo fakt je to na "houby" takto hrať podľa mňa aj keď taký krátky možno má niečo do seba aj
 
Myslíš, že by ťa to bavilo? :) keď za mesiac všetko dosiahneš a potom čo budeš robiť hh

na viacerých hrách fungujú speed servery, lebo ľudí nebaví stereotyp, že hrajú tak dlho niečo... I keď nanovo začínať je tiež dosť otravné, hádam to so speedom pridá na motivácii
 

DeletedUser

Hosť
aj by som si to zahral len žiaľ musí byť pri tom človek non stop a použiť aj dosť nuggetov aby bol aspoň 5.
 

DeletedUser10827

Hosť
už sa teším dúfam že to vyhrám aj bez nugetoch lebo tie budú až na oktoberfest pripravené :D
na Californii potrebujem CB pušku tak dúfam že to vyhrám a budem mať už svoj kompletný set :D
 

DeletedUser10725

Hosť
Tie odmeny dostaneme na speed svete či na svete vlastného výberu ?
 

DeletedUser

Hosť
na speed svete určite nie , nakoľko sa ten uzatvorí po 28 dnoch
 

DeletedUser

Hosť
Myslíš, že by ťa to bavilo? :) keď za mesiac všetko dosiahneš a potom čo budeš robiť hh

na viacerých hrách fungujú speed servery, lebo ľudí nebaví stereotyp, že hrajú tak dlho niečo... I keď nanovo začínať je tiež dosť otravné, hádam to so speedom pridá na motivácii

Noo ,uprimne, hej bavilo :D a napr. ja nesom ten typ hráča čo tu sedí celý deň a fakt tu 150tku ma za necele 2 týždne,takže hej ,zahral by som si to aj na trvalo kľudne :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore