Speed salón

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser10801

Hosť
prave tymi lagmi mi to vzalo 50 nugetov s celym tymto !!!! :(:(:( co teraz??? je este nejaka nadej na nejaku vyhru??
 

DeletedUser7352

Hosť
len taký dotaz: na Maralinge bolo +900% exp, my tu máme +500% exp... prečo sa to zmenilo? :|

(400% je dosť veľký rozdiel :p)
 

DeletedUser

Hosť
škoda že to nebudem hrať , na mňa je to až moc rýchle a nemám celé dni len na klikanie :/
 

DeletedUser8981

Hosť
tie ceny mohli byt inak podelene.mohli ocenit hraca v bojoch ,naj duelanta,naj co ma exp,a naj co ma uspechy a pod .vsak cien nemuselo by byt viac :)
 
tie ceny mohli byt inak podelene.mohli ocenit hraca v bojoch ,naj duelanta,naj co ma exp,a naj co ma uspechy a pod .vsak cien nemuselo by byt viac :)

Nemohli, keďže cieľ tohto sveta je dosiahnuť čo najviac bodov úspechov, možno v ďalšom speed svete pôjde o skúsenosti, vyhraté boje o pevnosť, najviac vystavané mestá atď. :)
 

DeletedUser10248

Hosť
chcel by som sa spýtať na špeciálnu odmenu ... dostane ju 1. bez ng v úspechoch alebo v expe ? ... zo slov rebríček hráčov som nepochopil :/
 

Deleted User - 4

Hosť
Inak, tento server ponúka ideálnu možnosť vyskúšať si aj iné triedy postáv, ak ste ich chceli niekedy skúsiť. Hlavne kvôli tomu, že je to tam rýchle, tak nemusíte dlho čakať. Proste dá sa tam hrať aj len tak, na relax.

V budúcnosti sa ešte zmení aj ten čas stavania mesta a podobné zbytočné zdĺhavé veci.
 

DeletedUser5584

Hosť
Musím uznať, že je to takto na upršané prázdniny celkom haluška.
 

DeletedUser10555

Hosť
mám pár návrhov na speed svety :
1. ako prvý získať zberateľa
2. ako prvý dokončiť všetky bežné (nie akože tajné úlohy), rátam aj s hlavným príbehom
3.Mesto s najviac bodmi (kostol by mal peknú úroveň :D)
4.remeslo - kto prvý bude level 650 v remesle vyhrá
5.najbohatší hráč - ten kto bude mať na koniec najviac dolárov vyhrá.

Nápadov je veľa len sa mi nechce rozmýšľať :D

pekné, len je tu pár problémov. Zberateľa môžeš urobiť len v období vianoc, pretože sánky inokedy nezískaš, aby si mohol získať ťavu.
A čo sa týka remesla, ked dosiahneš 600 bodov, musíš potom na každý bod týždeň čakať, takže 650 do mesiaca nestíhame.
Najviac sa mi páči Ginin nápad s tým, že by na jeden speed svet mohlo byť ocenených viac hráčov - naj duelant, naj úspechy, naj expi, naj prachy, naj stavbár, naj vojak, najviac úloh. Každý by sa venoval tomu a súťažil v tom, čo ho najviac baví. Pri súťaži o úspechy musíme robiť všetko a je to otrava :)
 

DeletedUser

Hosť
johny tieto veci by sa doladiť , napríklad že by sa nečakalo a kľudne by ťavu ani nemuseli dať (1000 denných úloh je tiež o hubu :D), namiesto nej by hráč musel mať 4-lístok čiže ukončený hlav. príbeh.

Myslím si že tieto úspechy sú omnoho lepšie ako naj to naj to lebo, aj pri tých úspechoch sa musíš zamerať a nie je ľahké si nájsť naj stratégiu :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Najviac sa mi páči Ginin nápad s tým, že by na jeden speed svet mohlo byť ocenených viac hráčov - naj duelant, naj úspechy, naj expi, naj prachy, naj stavbár, naj vojak, najviac úloh. Každý by sa venoval tomu a súťažil v tom, čo ho najviac baví. Pri súťaži o úspechy musíme robiť všetko a je to otrava :)

Navrhnite dáke kategórie, ešte ďalšie okrem tých, ktoré si napísal ty a tie, ktoré sa budú dať z našej strany overiť, tak možno dostanú aj tí hráči nejakú odmenu :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja mám nápad ale je to viac menej hromadná odmena.. Speed klasika 30 dní, vyhráva ten kto má na konci najviac pevností( aliancia, kľudne aj mesto)
 

DeletedUser8981

Hosť
Navrhnite dáke kategórie, ešte ďalšie okrem tých, ktoré si napísal ty a tie, ktoré sa budú dať z našej strany overiť, tak možno dostanú aj tí hráči nejakú odmenu :)

Je tazke ziskat za mesiac vsetko,preto som navrhla naj iba ani remeslo sa neda aj keby sme ako chceli,lebo ja to na konci limitovane casom ,tak isto ani ulohy sa nedaju splnit vsetky,lebo su tiez casovo limitovane ,datumom.ale zistit ktory hrac ziskal najviac uspechov napr, v bojoch,dueloch,remesle,naj mesto vystavane to sa da asi jednoducho zistit.tak isto zberatel,za mesiac nie je mozne ziskat vsetky veci nik nema tak vysoku nalezku aby to nasiel a ak sa aj kupuju truhlice napr,tie bezne ocelovky tak su tam iba Drahe handry ,Jimove roztrhane nohavice a pod.Ak by hrac aj kupil drahsie truhlice ani tam neni zaruka ,ze tie drahe svietiace veci tam budu.Napr,na Bete,skoro celemu svetu chybali jedny nohavice do komplet zberatela a tam sme aj my tocili vyse 20M na trhu.vsetko sa da ,len treba aj trochu chciet .Kto sa venuje stavaniu nemoze mat nejak vela penazi a ani uspechov napr,z duelov a takisto ani nema skoro ziadnu zbierku,lebo pri stavbe prd dostane.takto speed vyhra iba ten co ma otrokov ,ktori ho zasobuju so vsetkym moznym .:)Alebo potom speed by mal byt dlhsie nie iba mesiac .Inak by bolo zaujimave kto by dosiahol vsetky uspechy,co sa daju ziskat z hry ,Ak by uz niekto mal tak az vtedy by sa hra ukoncila,lenze nie kazdeho v tejto hre bavi vsetko hrat.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore