Tombola

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Je to z CZ svetov...pribudne to aj u nás?


537637_316171528489026_703596228_n.png
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser7159

Hosť
Nechceme (teda ja nechcem) žiadnu takúto tombolu, zvlášť nie za nuggety, zbytočne to pokazí hru. Jedna veľká tombola sú už truhličky, takisto máš zaručené, že ti vždy niečo padne.

Tie súpravy sú prehnané. Napríklad toho Chingachgooka, kto videl, aké sú tam predmety vie, že to pekne naruší duelovanie. Mohli ju rovno premenovať na súpravu Chuck Norrisa.


Stačil by mi do nej tieto dva predmety
[item=276]
[item=40016]
A pár duelov otočím v môj prospech.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser5708

Hosť
Ja sa sem nevyjadrím dokým nedá Linteo oficiálny oznam, a keď to nebude až potom budem nadávať..

Chcem aby to tu bolo....
 

DeletedUser

Hosť
pridava sa to do hry v navode to je napisane ze pribudne nejaky novy balicek do laveho dolneho rohu...ja som tiez nespokojny ale ked to pribudne do hry na cz, cize niekde na svete tie sady pribudnu je 99percent isté ze to pride na vsetky westy...nieje to sutaz na fore ale v hre
 

DeletedUser3382

Hosť
mne sa nepaci len to, ze nemaju vsetci hraci moznos ziskat supravu co potrebuju, ak by to nedavalo az tolko co dava, tak by mi to nevadilo, ale ako tu vravel rickhardes totalne to znizi sancu na vyhru v dueloch ludom co ju nemaju, dokonca by som bol za to, aby sa do hry ani nezaviedla
 

DeletedUser

Hosť
je to cele volovina podla mna tie nove supravy, pokial sa budu dat ziskat len z tejt tomboly, pokial ju daju aj do okovanych truhiel tak menim nazor...

ako vidim suprava aj veci su pridane uz aj do TW-Db takze 2dni pred vianocami sa to spusti... :/
 

DeletedUser

Hosť
tie supravy vela ludi mat nebude ,ved len jeden darcek stoji 800 nugetov a padne ti z toho len jedna vec

za 800ti padne celý set a nie jedna vec. (teda, padne ti celý set alebo niečo iné, ako je to na prvom obrázku v tejto téme)
navyše sa s tým dá obchodovať takže to nebude také ťažké zozbierať.
inak všetky nové veci sú na tw-db tak si to tam môžete popozerať ;) (bonusy etc)

a všade to bude od 20. nie len na cz :)
//btw. určite je to lepšie ako to čo bolo minulý rok
 

DeletedUser

Hosť
čo sa vám nevidí ? každý bude mať možnosť vyklikať si niečo, aj za dlhopisy ...

na bete kamoš na prvý krát za ten jeden denný klik vytiahol opasok do supravy
 

DeletedUser

Hosť
Je to dobré ako keď boli špec. zbrane od 10 lvl... škoda, že to zmenili... na Californií, by sa super duelovalo bez motivácie :xmas1
 

DeletedUser4451

Hosť
Paci sa mi to je to pekny napad ale mmnt, ked do toho zasahuju nuggety tak to musi byt aj u nas nielen u cz lebo takuto vec vymysli inno nie cz westaci :)

Akurat snad bude vsetko dostupne za dlhopisy aj nie len za nuggety lebo zase sa nabalia nuggetaci ako vzdy.. nech je to ferove aspon a rad sa toho zucastnim mam nasetrenych asi 900 dlhopisov setril som na premiovku ale toto bude pre mna viac <3
 

DeletedUser

Hosť
je to totalna sprostost za 800 nugetov mate cely set s ktorim vas v dueloch skoro nikto neporazi :grrr: aspon kedy sa tie balicky aj za upd daju ziskat:grrr:
 

DeletedUser5708

Hosť
Prestaň šomrať.. Určite za 800 nuggiet nie... Len jedno točenie stojí 25 - 800 nuggiet.. A za každé točenie či losovanie dostaneš len jeden predmet, mudrlant...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore