Tombola

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Prestaň šomrať.. Určite za 800 nuggiet nie... Len jedno točenie stojí 25 - 800 nuggiet.. A za každé točenie či losovanie dostaneš len jeden predmet, mudrlant...

je aj predmet "balíček" pre každý set iný, takže áno za 800 (aj menej) sa dá získať celý set.

a inak linteo:
Na konci hernej udalosti dostane hráč (v každom hernom svete by to mal byť jeden) s najvyšším počtom hier zadarmo všetky tri nové súpravy predmetov a ešte aj špeciálnu odmenu.
gQ5bq.png

zlý preklad alebo zatajená informácia? :p
 

DeletedUser

Hosť
budu sa tie sety dat ziskat aj inac v hre alebo len v tombole?

inac na tombolu sa tesim :)
 

DeletedUser

Hosť
jasneeeeeeeeeeeeeeeeeee...prečo nie v Česku dostanu tie sety najlepsi 3ja hráči no na žgrlavom slovensku to dostane len prrvy z 1neho svetu... nonsens,hanba
 

DeletedUser

Hosť
jasne prečo nie...na slovensku dostane supravu len jeden hrac zo svetov...ale na CZ svetoch to dostanu prvi 3ja hraci...
 

DeletedUser

Hosť
jasne prečo nie...na slovensku dostane supravu len jeden hrac zo svetov...ale na CZ svetoch to dostanu prvi 3ja hraci...

ďalší chybný preklad + pochopenie na tvojej strane :)

všade na každom svete dostane najlepší hráč tri sety (nie traja, hra to nemá ani ako zistiť - zlý preklad u čechov)
a neviem o tom, že by sa tu kdesi písalo, že najlepší hráč z celého sk westu, ešte to tam máš aj explicitne uvedené "na každom serveri jeden"
 

DeletedUser6310

Hosť
nevie niekto nahodou ze ci mozem dostat jednu vec viackrat?
 

DeletedUser

Hosť
A vy mi idete vypravat ze chcete minimalizovat multaky?:grrr: ved toto priam vola zaloz si multak mas vacsiu sancu ze budes mat cely set a nemusis minat nugety :grrr:
 

DeletedUser

Hosť
no...s tými mulťákmi... bez nuggetov je šanca získať ten set asi tak 0.00001% :)

a tých náhrdelníkov a klobúkov (najmenej vzácne) bude na trhu riadna kôpka, na to mulťáky netreba :)
 

DeletedUser

Hosť
no ... v prvom rade si myslím že od inna je to konečne po dlhom čase nejaká vec ktorú im chválim :) je to lepšie ako minulého roku a v podstate týmto sa aj vynulujú aj zlé ohlasy na adventný kalendár kedže tie super duper posilnenia sú teraz v kategórií tích čo padajú najviac (ak ten obrázok ktorý tu bol uverejnený platí aj pre SK). A v podstate okrem toho tam sú aj prémium zadarmo čo je myslím už samo o sebe super :) a to ani nehovoriac že ak sa nám trochu pošťastí môžete tam mať fakt nejakú super novú vec aj ked mne osobne by kľudne stačili aj tie posilnenia a prémiové účty poprípade dlhopisy zadarmo :)
tak teraz už len počkať do zajtra a uvidíme čo z toho bude padať :D
dakujem :xmas1
 

DeletedUser

Hosť
no...s tými mulťákmi... bez nuggetov je šanca získať ten set asi tak 0.00001% :)

a tých náhrdelníkov a klobúkov (najmenej vzácne) bude na trhu riadna kôpka, na to mulťáky netreba :)

tak po prve ked bude mat 10 uctov to ma 10 pokusov denne a spolu 160 pokusov a to uz je velmi pekne cislo takze mi nehovor ze je to taka mala sanca;)
a po druhe ked niekto zalozi multak asi nema tolko penazi aby to kupil na trhu (nehovor mi ze to tam bude po nakupnych cenach)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore