Tombola

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
tak po prve ked bude mat 10 uctov to ma 10 pokusov denne a spolu 160 pokusov (nehovor mi ze to tam bude po nakupnych cenach)

Je to zbytocný risk: opravím ťa:
Každý deň môžete skúsiť svoje šťastie jeden krát zdarma. Potom už ale jedna hra stojí 20 nuggetov alebo 20 dlhopisov.
 

DeletedUser

Hosť
tak po prve ked bude mat 10 uctov to ma 10 pokusov denne a spolu 160 pokusov a to uz je velmi pekne cislo takze mi nehovor ze je to taka mala sanca;)
a po druhe ked niekto zalozi multak asi nema tolko penazi aby to kupil na trhu (nehovor mi ze to tam bude po nakupnych cenach)

na bete je to ešte len dva dni a už sú tam tie náhrdelníky za 5000cca, čo je fakt nič :)
a malá šanca je taká malá, že proste celý set nezískaš ani s 1500 pokusmi (bez nuggetov)
nehovoriac o tom, že maniak čo založí 10 účtov by mal ísť na psychiatriu a nie na west :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja nehovorim ze cely set ziskaju ja len ze maju ovela vacsiu sancu ziskat ho zo 160 pokusmi ako zo 16 :ociza:
 

DeletedUser

Hosť
každá vec pridaná na west má svoje plusy a mínusy ... žiadna nemá len výhody ale tak budme radi že to spustili aj ked je tu zvýšená šanca nárastu mulťákov :D
 

DeletedUser

Hosť
Uvidíme, ako porastie to čísielko v pravo hore na úvodnej stránke :D
 

DeletedUser

Hosť
neviem či som to správne pochopil ale za 800 nugetov mám istú tú súpravu alebo mám len isté že mi padne nie%co z poslednej kategórie??
 

DeletedUser8602

Hosť
A keď napríklad dám zadarmo otvoriť bežnú krabicu tú šedú tak tam môžem mať aj vzácny alebo extra vzácny predmet ?
 

DeletedUser

Hosť
kedže je to téma otázky tak sa chcem opýtať ... tie nové súpravy dávajú uvedené bonusy len kompletné alebo už nekompletná súprava dáva výhody ako klasické súpravy ?
 

DeletedUser

Hosť
je trochu od veci dať všetky tri súpravy tomu, čo dal najviac krát tombolu. On získa možno všetky tie súpravy, potom ich predá a riadne sa nabalí a ešte ich dostane znovu...
 

DeletedUser

Hosť
neviete uz nahodu niekto co konretne obsahuje trihlica so zbranami
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore