Tombola

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser4451

Hosť
Nechapem jednu vec.. ta truhlica so zbranami.. tam je akoze vsetkych 9 zbrani, popr. 3 veci z jednej supravy? V podstate to je jedno.. ako to potom moze byt fer, ze v tej kategorii je zaroven kazda zbran zvlast?? Mne padli 2 tie zbrane kazda z ineho setu a obe su strelne takze pre mna nemaju absolutne ziadne vyuzitie a niekomu moze padnut za 1 pokus plnych 9(3) zbrani?? Spravodlive
 

DeletedUser2929

Hosť
Asi je to len o šťastí...

A chcem sa opýtať, tieto súpravy sa budú dať získať aj mimo tomboly ? Napríklad z truhlíc, prípadne prác... alebo sú také špeciálne že iba cez tombolu (a trh samozrejme) ?

P.S.: Teraz som dostal perníček
 

DeletedUser

Hosť
A chcem sa opýtať, tieto súpravy sa budú dať získať aj mimo tomboly ? Napríklad z truhlíc, prípadne prác... alebo sú také špeciálne že iba cez tombolu (a trh samozrejme) ?

aj minulý rok do vianoc sme truhly nikde nemali a zrazu pridali UP shop, nikdy nevieš čo bude do budúcna :)
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte,chcem sa spýtať,vytočili ste už niekto za Free kolo niečo do súpravy prípadne komplet súpravu?
 

DeletedUser7159

Hosť
Chcem sa spýtať, že či za túto tombolu je nejaký úspech, napríklad otvor truhlice, alebo použi ten predmet alebo také niečo, kam sa ráta počet tombolových lístkov...

chápete ako to myslím, napr. za otváranie truhlíc je úspech lovec stratených pokladov.
 

DeletedUser4451

Hosť
Myslim si ze nie.. za 73 otvoreni som nedostal nic pochybujem ze vela ludi dosiahne vobec tento pocet
 

DeletedUser

Hosť
podľa mňa by bolo práveže lepšie keby sa už potom získať nedala pretože by to brutálne zvýšilo jej cenu na trhu a aspoň niečo by bolo fakt že "vzácne" a nie ako doteraz síce vzácne svietiace nohavice, opasky a iné prokotiny ale dajú sa získať z truhlíc takže ich v podstate je na svete už tak veľa že nie je problém ich získať :)
 

DeletedUser

Hosť
podľa mňa by bolo práveže lepšie keby sa už potom získať nedala pretože by to brutálne zvýšilo jej cenu na trhu a aspoň niečo by bolo fakt že "vzácne" a nie ako doteraz síce vzácne svietiace nohavice, opasky a iné prokotiny ale dajú sa získať z truhlíc takže ich v podstate je na svete už tak veľa že nie je problém ich získať :)

vytrieskajú nuggety na vianociach ale potom treba zarábať ďalej, takže tiež si myslím, že sa to objaví v up shope
 

DeletedUser3733

Hosť
Myslim si ze nie.. za 73 otvoreni som nedostal nic pochybujem ze vela ludi dosiahne vobec tento pocet

Na texase má top hráč 220 kôl :D a domena má byť kompletná trojica súprav (Nattyho Bumppoa, Allana Quatermaina, Čingačgukove handry), ale neviem či sú tam započítané aj tie zbrane.
 

Deleted User - 4

Hosť
jasneeeeeeeeeeeeeeeeeee...prečo nie v Česku dostanu tie sety najlepsi 3ja hráči no na žgrlavom slovensku to dostane len prrvy z 1neho svetu... nonsens,hanba

Asi tam majú zase dáku chybu, pokiaľ viem, všade je to tak, že odmenu dostane jeden hráč na každom svete a nie traja hráči, takže nie sme žgrlaví, ani sa nemusíme hanbiť, ani to nie je nonsens.

PS: Názov krajiny sa píše s veľkým písmenom, takže keď už tak, na žgrlavom Slovensku, lebo potom to vyzerá "zvláštne", keď je jeden názov krajiny veľkým písmenom (v Česku) a druhý (na slovensku - snáď nie naschvál?) malým písmenom ;)

---
Tému zamykám, keďže otázka bola zodpovedaná, tieto celo-svetové akcie určite nevymýšľa cz team, ale Innogames, takže také sú aj u nás, resp. všade.

Nezabudnite sa pochváliť, čo ste získali z tomboly, v tejto téme: http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=20231
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore