Truhlica

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Truhlicky

Zdravím,chcel by som sa spýtat ako to funguje s truhlami pri bojoch.Ci existuje nejaká tabuľka,pri akom pocte uhýbov alebo sposobej škody padá drevená,obitá a okovaná.
 

DeletedUser4800

Hosť
niekedy to tak bolo teraz to je len čistá náhoda:(
 

DeletedUser

Hosť
Neviem možno sa mi to iba zdá ,ale

Okované dostaneš za
1.dostane iba najlepšie DMG
2.60+ úhybov na boji
 

DeletedUser5584

Hosť
atheny ?

Atheny, za 115 úhybov som mal iba obitú železom...

takže to o úhyboch nie je pravda...
 

DeletedUser5716

Hosť
ja za 7,000 škody a 24 uhyboch len drevenu truhlicu
 

DeletedUser

Hosť
Neexistuje žiadná tabuľka ani nič iné.Je to iba o šťastí......;)
 

DeletedUser6548

Hosť
aha takre mozem mat nastielane 30K uhnutych 200 a nemusim dostat nic a mozem mat nastrielanych 100 ziaden uhyb a mozem dostat ocelou obytu???,
 

DeletedUser2929

Hosť
Presne tak :D To čo si síce ty napísal je trochu nepravdepodobné, ale pochopil si to :)
 

DeletedUser

Hosť
Keďže som duelant tak mne sa asi ráta spôsobené škody. Pokial daš naviec dmg z útoku alebo brany mal by si získať truhlu. To taktiež platí pri úhybe.
Nie osm si na 100% istý.
 

DeletedUser5716

Hosť
Tažko povedať , je to nahoda neexistuju žiadne tabuľky ani nič prosto nahoda
 

DeletedUser

Hosť
Ako povedal pixik je to len čistá náhoda. Volakedy to bývalo za zásahy v pevnostiach a úhyby nie ? (ak sa mílim opravte ma)
 

DeletedUser

Hosť
Aj teraz vseobecne plati, ze cim si lepsi na boji, tym vacsia sanca, ze dostanes truhlicu. Ak si na poprednych prieckach medzi uhybmi, zasahmi, sposobenym poskodenim, rozdanymi komami a pod., tak je vysoko pravdepodobne, ze dostanes truhlu.
 

DeletedUser4891

Hosť
Ale co som si vsimol tak vo velkej vacsine pripadov mam z drevenej lepsie nalezy ako z okovanych alebo zeleznych, je to aj u vas tak??
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore