Truhlica

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser3241

Hosť
z okovanych ani ne ale zo zeleznych ano .. zo zeleznych povacsinou padaju same handry a celenky .. bohvie preco ale je to tak ..
 

DeletedUser

Hosť
Táto téma tu už bola ja si mislím že je to o tom aké máš úhyby na boji , strielanie a presnosŤ kolko dáš poškodenia atď. Proste zlepšovaŤ sa v boji
 

DeletedUser5708

Hosť
táto téma tu už bola, nie nič také nejestvuje, je to čisto len o náhode:)
 

DeletedUser8174

Hosť
truhly za boje je podvod nic co by sa dalo kupit v obchode som tam nenasiel a okvana truhla v ulohe kocovny cirkus tam bol Vlnený opasok Johna Butterfielda o to sa mi zda nefer.... do truhiel by sa nemali davat veci ktore sa daju kupit v obchode a v zberatelskej suprave tava je len pre vyvolenych hracov....
 

DeletedUser4891

Hosť
No pozri, ono záleží dosť aj od typu truhly, napríklad v oceľovej bývajú naj nálezy, ty si mal proste pri otvorení smolu. No a čo sa týka toho keby boli v tých truhlách samé vzácne veci tak by nimi boli celé svety zahltené, už teraz ich je dosť, no a ku ťave to že ju má pár vyvolených zvyšuje jej exkluzivitu, tí ľudia sa snažili aby ju získali (napríklad pri tejto novoročnej dražbe), každý tu píše že by chceli ťavu (alebo rudolfa, najlepšie zadarmo) ale po roku by tu všetci písali že west už nieje to čo býval keďže má každý druhý ťavu.
 

DeletedUser8174

Hosť
mozno tebe ide o exkluzivitu ale ja som v ziadnej hre nevidel supravu ktora sa neda normalnemu hracovy poskladat!!! a pokial ide o rudolfa mal som uroven 35 a ukaz mi jedneho hraca ktory pri tej urovny ma 600 000 a viac dolarov... a pokial ide o somolu v ulohe co si mi ty napisal mala tam byt vec nad 5000 ale nie vec za 400 a v tom je proble... a pokial ide o zapajanie nie som ani grafik a nepracujem s PC ako profik tak kde ho mam ziskat?? a preto to nieje fer... a to som v ziadnej hre nevydel ci sa to niekomu paci alebo nie je to tak.... a pokial si spominam pisal som o ulohovej truhla s ulohy kocovny cirkus.... tam je ocelva trula za odmenu... tak neviem o com ty pises....
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4891

Hosť
To je ten problém, každý by chcel všetko hneď a najlepšie zadarmo, vyvinúť čo najmenej snahy a najlepšie na leveli 10 dostať zlatú pušku a na leveli 20 každý deň 300 nugetov. Uvedomte si ľudia že je to hra, správate sa ako keby od nálezu v truhle závisel váš život. To že nie si grafik ti beriem, nie každý má na to talent. Napríklad na CZ weste majú celkom peknú úlohu na rudolfa (zozbierať kopu predmetov, kolektívna robota), alebo pomáhať zlepšovať fórum. Niečo také by bolo dobré aj u nás. Ale zadarmo rudolfa rozhodne NIE!
 

DeletedUser8174

Hosť
To je ten problém, každý by chcel všetko hneď a najlepšie zadarmo, vyvinúť čo najmenej snahy a najlepšie na leveli 10 dostať zlatú pušku a na leveli 20 každý deň 300 nugetov. Uvedomte si ľudia že je to hra, správate sa ako keby od nálezu v truhle závisel váš život. To že nie si grafik ti beriem, nie každý má na to talent. Napríklad na CZ weste majú celkom peknú úlohu na rudolfa (zozbierať kopu predmetov, kolektívna robota), alebo pomáhať zlepšovať fórum. Niečo také by bolo dobré aj u nás. Ale zadarmo rudolfa rozhodne NIE!

ja som nepisal ani o zlatej puske ani o nugetoch trochu si to prestrelil nemyslis??? ja som pisal pokial viem a dobre si pametam ze do truhiel by sa nemali davat veci z obchodu a pokial nejaku dostanes a v tave rudolf by nemal byt lebo sa neda ani vydrazit a v tom je ten problem... ak sa chces tako hadat tak nerespektujes moj nazor... ja somnenapisal ze za kazdy boj musis dostat truhlu ale po otvoreni by tam mali byt veci ktore nekupis... a nie take ktore zozenies rychlo alebo dostanes este dupel... to je nefer... tak pokial odpisujes odpisuj na to co som napisal a nie odveci....
 

DeletedUser4891

Hosť
Hej máš pravdu je to rozhodne nefér :ociza: nebudem sa s tebou hádať maj si svoj názor ja budem mať svoj
 

DeletedUser

Hosť
okovaná truhla

Ahoj aj mne sa zdá trochu nefer ak za ulohu Nadej zomiera posledná dostanem ocelovú truhlu a v nej figarovú britvu. To už nieje spodná hranice 5745 dolárov zaväzná?
čakal som, že to bude niečo lacnejšie ale nie až také lacné.
Prepáčte ,že to píšem sem no nenašiel som temu kde to patry.
Ak viete odpoveď tak prosím zverejnite ho.
Na vianoce si pamatám ,že boli truhli vrátené na nový pokus. lebo tiež dali podhodnotené veci nemalo by to byť aj tu?
Ďakujem za odpoveď.
 

DeletedUser

Hosť
Pokiaľ viem tak tá hranica bola garantovaná iba vo vianočnej akcii.
Tj. Pre normálne truhlice získané v boji či za splnenie nejakého úspechu, alebo z úlohy platí že z okovanej získaš svietiacu vec. Môže tam byť kľudne aj drahý indiánsky náhrdelník.
 
Naposledy upravené moderátorom:
Nedá mi nezareagovať na niektoré príspevky tipu: "Získanie truhly je čisto len o náhode" no ja by som bol proti.
Každá strana - Obrana či Útok získava všetky druhy truhiel - hráč s najväčším dmg alebo s najväčším počtom úhybov dostáva Oceľovú truhlu ( oceľových truhiel na jednej strane môže byť aj viac), ďalej za nimi je dosť hráčov s podobnými štatistikami - tím hráčom sa dávajú ostatné truhly, ale nevystanú každému, a tak sa niekedy stáva, že mám podobné štatistiky ako niektorý hráč no nemám truhlu, ti je to viac menej o náhode. Stávajú sa aj paradoxy, že niektorý hráč, ktorý spravil dosť nízke dmg aj úhyby dostane truhlu, no určite no nebýva oceľová :D
Kto hovorí, že je to o náhode, má z časti pravdu, no... prikladám sem pár mojich oznámení z bojov o pevnosti, na všetkých oznamkach som dostal oceľovú truhlu, truhlu som nedostal kôli nejakej "náhode" ale za naj úhyby ( iba na svojej strane kde som bojoval útok/obrana )
[report=10001945af69d2470e]Oznámenie z boja o pevnosť: Klietka pre pumu[/report]
[report=9957540ba68a5f674]Oznámenie z boja o pevnosť: Big Fallenstar Fort[/report]
[report=94241210a94020788]Oznámenie z boja o pevnosť: Slimov stan[/report]
- tieto tri som dostal za top úhyby
[report=95902109a09de804d]Oznámenie z boja o pevnosť: Stairway to Heaven[/report]
-túto za top dmg
Tieto oznámenia sú s TW Buffala! Na otvorenie použite script :)
Teda oceľové truhly sú pre Top.
 

DeletedUser

Hosť
Pokiaľ viem tak tá hranica bola garantovaná iba vo vianočnej akcii.
Tj. Pre normálne truhlice získané v boji či za splnenie nejakého úspechu, alebo z úlohy platí že z okovanej získaš svietiacu vec. Môže tam byť kľudne aj drahý indiánsky náhrdelník.

Takze vankus je tiez svietiaca vec ?:Oo 2-krat som ho vytiahol z ocelovej truhly...
 

DeletedUser3501

Hosť
Ja som tiez jemne sklamany. Tiez som z ocelovej vytiahol Jemny opasok Thomasa Harta Bentona. Cena 1620 dolarov....to dakujem pekne:))
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore