Truhlica

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Keď napíšete veľmi pekne ďakujem tak vám to nepomôže lebo s tym nedokaže zrobiť nikdo nič je to len a len o šťastí.
 

DeletedUser

Hosť
Ocelová truhla

Pokiaľ viem tak tá hranica bola garantovaná iba vo vianočnej akcii.
Tj. Pre normálne truhlice získané v boji či za splnenie nejakého úspechu, alebo z úlohy platí že z okovanej získaš svietiacu vec. Môže tam byť kľudne aj drahý indiánsky náhrdelník.

Potom nám vysvetlite načo sú tam sumi od koľko do koľko by mala byť odmena v truhle.
Nemala by to byť garantovaná hranica?
Už som videl, že z drevenej truhli vytiahli nižšie svetelné zbrane a stredné z okovanej. Tak prečo niekto kto vie nemecky nenapíše na INNO a nepíta sa na to . Moja smola ,že neviem reči. Keby som vedel tak napíšem. Na vianoce to pomohlo a boli vrátené truhli možno to pomôže aj teraz.
Prosím Vás čo viete jazyk, aby ste tam napísali. O chvílu budem mať ďalšíu ocelovú truhlu za úlohu a porazí ma ak dostanem tretí krát z ocelovej truhli figarovú britvu.
Ďakujem Vám za list pre INNO.
 

DeletedUser

Hosť
Treba počkať čo všetko prinesie nová aktualizácia hry - budú pridané nové truhlice ( tie ktoré boli aj vo vianočnej akcii ) a pravdepodobne sa tým upraví aj to čo sa bude dať nájsť v tých klasických.

V každom prípade určite treba takéto veci riešiť a INNO by malo vedieť čo hráči chcú. Takže súhlasím s tým že by bolo fajn im napísať.
 

DeletedUser

Hosť
Treba počkať čo všetko prinesie nová aktualizácia hry - budú pridané nové truhlice ( tie ktoré boli aj vo vianočnej akcii ) a pravdepodobne sa tým upraví aj to čo sa bude dať nájsť v tých klasických.

V každom prípade určite treba takéto veci riešiť a INNO by malo vedieť čo hráči chcú. Takže súhlasím s tým že by bolo fajn im napísať.

Tak ím prosím prednes našu stažnosť . Už sa mi ozvalo kopu ludí s problémom ,že z ocelou obilotou truhlov niesu spokojný. veľa ích dostalo veci ktoré sú pod spodnou hranicou uvedenej sumi.
Ďakujem za všetkých,
 

DeletedUser4891

Hosť
Teraz myslíš na bete alebo na normal svetoch, pokiaľ viem pri truhliciach nieje zatiaľ nič také ako minimálna hodnota nálezu. Aspoň nie na normálnych svetoch.
 

DeletedUser6739

Hosť
Truhlice, ktoré môžeš získať v boji nemajú žiadnu spodnú hranicu, to mali iba truhlice, ktoré si si mohol kúpiť vo vianočnej akcii. Vyzerajú rovnako ale nie sú to tie isté.
 

DeletedUser

Hosť
Teraz myslíš na bete alebo na normal svetoch, pokiaľ viem pri truhliciach nieje zatiaľ nič také ako minimálna hodnota nálezu. Aspoň nie na normálnych svetoch.

Aha už tam nieje cena . Kedysi tam boli ceny aspon si to tak pamätám. Beriem späť všetko čo som napísal.
 

DeletedUser

Hosť
Aj tak si myslím že keď pridali unikátnu a prémiovú truhlicu do UPS tak už v obitej nebudú padať svietiace vedci a asi prekopú všetky truhlice
 

DeletedUser4800

Hosť
Nedá mi nezareagovať na niektoré príspevky tipu: "Získanie truhly je čisto len o náhode" no ja by som bol proti.
Každá strana - Obrana či Útok získava všetky druhy truhiel - hráč s najväčším dmg alebo s najväčším počtom úhybov dostáva Oceľovú truhlu ( oceľových truhiel na jednej strane môže byť aj viac), ďalej za nimi je dosť hráčov s podobnými štatistikami - tím hráčom sa dávajú ostatné truhly, ale nevystanú každému, a tak sa niekedy stáva, že mám podobné štatistiky ako niektorý hráč no nemám truhlu, ti je to viac menej o náhode. Stávajú sa aj paradoxy, že niektorý hráč, ktorý spravil dosť nízke dmg aj úhyby dostane truhlu, no určite no nebýva oceľová :D
Kto hovorí, že je to o náhode, má z časti pravdu, no... prikladám sem pár mojich oznámení z bojov o pevnosti, na všetkých oznamkach som dostal oceľovú truhlu, truhlu som nedostal kôli nejakej "náhode" ale za naj úhyby ( iba na svojej strane kde som bojoval útok/obrana )
[report=10001945af69d2470e]Oznámenie z boja o pevnosť: Klietka pre pumu[/report]
[report=9957540ba68a5f674]Oznámenie z boja o pevnosť: Big Fallenstar Fort[/report]
[report=94241210a94020788]Oznámenie z boja o pevnosť: Slimov stan[/report]
- tieto tri som dostal za top úhyby
[report=95902109a09de804d]Oznámenie z boja o pevnosť: Stairway to Heaven[/report]
-túto za top dmg
Tieto oznámenia sú s TW Buffala! Na otvorenie použite script :)
Teda oceľové truhly sú pre Top.


odmietam s tebou súhlasit v boji som nič nespravil a dostaal som drevenu truhlu dal by som ti aj dôkaz len som si vymazal oznamko
 

DeletedUser

Hosť
truhy

Aj tak si myslím že keď pridali unikátnu a prémiovú truhlicu do UPS tak už v obitej nebudú padať svietiace vedci a asi prekopú všetky truhlice

No to je trochu zlé , že to zmenili. Človek sa snažil urobiť úlohy preto, že sa tešil na truhlu v ktoréj boli vzácnejšie veci . Niekedy sa tam dali najsť svetelné zbrane a oblečenie vyššej rady. Teraz len veci čo človeka rozčúlia. Aspon Tie úlohové truhli mali nechať s dobrými vecami. Niektoré úlohy sa dajú urobiť len ťažko na úlohu nádej zomiera posledná som 2 x musel reskilovať a nie za malé peniaze. a to ju nemám ešte celú hotovú. A keď teraz viem ,že v tej truhle bude zase nejaká sprostosť tak ani nemám chuť znovu reskilovať.
Od kedy hrám túto hru som asi 5 x robil veľký reskil a asi 10 x menší reskil.
Preto som nemal nikdy viac ako 50 000 dolárov pokope. Až tie vianočné truhli mi pomohli. Za 50.-€ som kúpil nugéty, čo boli mojím vianočným darčekom. A nakúpil truhli. našiel som klúč 2 a 3 . Keďže už mám zlatú pušku predal som ích a mal som trochu viac prachov. Ale nie o tom som chcel.
Trápia ma tie úlohové truhli. Za boje truhli no čo už. Nešiel som ích veľa a neboli tam dobré veci tak som si zvylol.
Tý čo urobili ulohy medzi prvími tam nachádzali čo som počul aj šablu G. Grenta a Boonovú sekeru a ja figarovú truhlu.
Tak skúste niečo urobiť s tým ,že ulohy sa tažko plnia tak nech aj truhli obsahujú adekvátnu odmenu.
Ďakujem.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
za úlohu by vôbec nemala byť truhla - mala by byť nejaká vec, ktorú majú všetci rovnakú....

ak už tam strašne chceli dať truhlu, tak ako nejaká odmena začiatkom celého questu a nie ako super záver, ktorý dostanem po dlhom plnení a tá super odmena je nakoniec Huckleberyho prak - pre lvl 120 veľmi užitočná vec...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore