Tvorba hier....

Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Mám pre vás grafikov taký návrh.
Potrebujem jedného/dvoch grafika/ov, ktorý sa vie veľmi dobre orientovať vo Photoshope/Gimpe/3Ds max/..... Robíme browserovú hru, a potrebujeme ešte jedného 2D grafika a jedného 3D grafika. Sme to čo ostalo, z IA-games, a keď sme nabrali ďalších členov premenovali sme sa na Gasco Games.Rád by som vedel, aký by ste žiadali plat (% zo zisku).
Tí, ktorí nás poznajú, niektorý s nás sú tvorcovia Let's Craft (keby sa niekto zaujímal,...Let's Craft pokračuje).

Tak prosím napíšte

nechaj ma zasmiat sa .. plat LOL sak ty mas 14 .. jáj
 

DeletedUser

Hosť
Vieš čo Chlapík, je vidieť , že ty máš viac. Môžeš skúsiť kalkulačku v HTML, XD ale pochybujem že máš tak rozvinutú programovú logiku.
Tak si nájdi jej novú verziu a nainštaluj, potom sa môžme rozprávať. :D
Všimol som si toho iba ja, že 9/10 Chlapíkových príspevkov je SPAM ? (za toto dostanem BAN, za urážku člena fóra, môžme sa staviť)

Teba nikto nechce tak nezáviď. On sa normálne pýta, seriózne.
 

DeletedUser

Hosť
len ked sa clovek tak tupo opyta
Rád by som vedel, aký by ste žiadali plat (% zo zisku)
tak to ma pekne rozosmialo :) chlape myslis si ze vsetko je len o programovani ? :) kazdy ma nieco talent ja mam ten svoj a staram sa onho :) nie nieje to spamovanie to je moje hobby :xmas10
 

DeletedUser

Hosť
len ked sa clovek tak tupo opyta tak to ma pekne rozosmialo :)

Čo je na tom smiešne? Ty si to len nepochopil tak keď na to neprídeš sám napíš PM vysvetlím ti to ;)
Inak ak máš nejaké psychické problémy a všetko ti je smiešne tak sa ospravedlňujem
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
hry

caw ja by som mal záujem o spoluprácu viem pracovať v programoch blender, makehuman, autodesk character generator a používam unreal engine 4 nemusíš sa obávať toho že v malej skupine nie je možné vytvoriť hru ja s tým len začínam a našiel som spôsoby ako to urobiť ale o tomto by bolo najlepšie porozprávať sa na skype takže mi môžeš napísať tvôj skype na petozaba@gmail.com nie do fóra lebo som mal problémi s prihlasovaním Ps. ospravedlnujem sa za chyby mam problem s klavestnicov na rychlo som to písal
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore