TW 2.0 Pro - Pripravovaný script

  • Zakladateľ témy Deleted User - 185438
  • Vytvorené

DeletedUser9056

Hosť
Blood, mohol by som sa spýtať, kedy asi tak bude "finále" (keďže pol roka už približne prešlo). :) Je dosť možné, že ak to bude hotové, tak s TW opäť začnem. :)

Vďaka, s pozdravom asiko9.
 

Deleted User - 185438

Hosť
Blood, mohol by som sa spýtať, kedy asi tak bude "finále" (keďže pol roka už približne prešlo). :) Je dosť možné, že ak to bude hotové, tak s TW opäť začnem. :)

Vďaka, s pozdravom asiko9.
Ťažko povedať... Ešte je treba urobiť v kóde nejaké úpravy, všetky funkcie píšem dosť dôkladne aby boli schopné "prežiť" nové verzie hry (ak v hre niečo zmenia, tak bude script ďalej fungovať, hlavne čo sa hernej plochy týka).
Než vypustím prvú verziu, musím ešte dokončiť časť chatu, inventár a ešte nejaké maličkosti...
Je pravda že už ubehlo dosť času, no ja som sa snažil si na to nájsť čo najviac času, hlavne cez víkend, takže to ide dosť pomaly... Dátum vydania oznámim o niekoľko dní skôr...
Ak bude mať script veľký úspech, tak si na developing určité nájdem viac času...
 

DeletedUser9056

Hosť
Dobre, vďaka, nechcem ťa náhliť, urob všetko tak, ako má byť. Heh, myslím, že o to, či bude mať úspech alebo nie, sa nemusíš báť. ;)
 

Deleted User - 185438

Hosť
Ukážka okna s kartami (okno pevnosti) :)
http://i.imgur.com/sWv68R3.png

Script sa momentálne skladá s 94 súborov, celková veľkosť je 861kB (všetky obrázky sú maximálne skomprimované, tak aby nestratili na kvalite).
 

Deleted User - 185438

Hosť
Ak nenastanú žiadne komplikácie, tak v priebehu budúceho týždňa sprístupním web na stiahnutie TW2Pro :)
Bude sa jednať o testovaciu beta verziu, nebudú zahrnuté všetky funkcie, t.j. budú zahrnuté iba tie funkcie ktoré sú úplne dokončené: starý dizajn prihlasovacej stránky, starý dizajn hernej plochy, starý dizajn niektorých okien.
Kód má momentálne 899kB, je zložený zo 102 súborov, je stabilný a rýchly, nemal by obsahovať žiadne chyby.

Ak bude o tento userscript veľmi veľký záujem z viacerých jazykových verzii, tak budem pokračovať v jeho vývoji, ak nie a nebudem schopný z reklamy na stránke zaplatiť hosting (kliknutím na akúkoľvek reklamu na stránke ma podporíte), tak nebude mať pre mňa žiadny význam ďalej obetovať čas na programovanie TW2Pro a projekt definitívne zruším.
 

DeletedUser9056

Hosť
To je super, už sa neuveriteľne teším. :) Mal by som jednu otázku ohľadom tých jazykových verzii, bude v tom scripte niečo, čo mi dovolí zmeniť celý jazyk westu na iný? Mám na mysli, že napr. na SK svete budem môcť mať všetko v angličtine (názvy predmetov, prác a rôznych iných názvov,...), samozrejme okrem chatu, fóra v hre,...? :)
 

DeletedUser6282

Hosť
Ja tento script určite budem používať, všetko bude záležať na tom ako to naozaj pôjde a keď to bude dobré tak ho určite odporučím aj iným.

Sledujem ten vývoj už dlhodobo tak som veľmi zvedavý.
 
Ak nenastanú žiadne komplikácie, tak v priebehu budúceho týždňa sprístupním web na stiahnutie TW2Pro :)
Bude sa jednať o testovaciu beta verziu, nebudú zahrnuté všetky funkcie, t.j. budú zahrnuté iba tie funkcie ktoré sú úplne dokončené: starý dizajn prihlasovacej stránky, starý dizajn hernej plochy, starý dizajn niektorých okien.
Kód má momentálne 899kB, je zložený zo 102 súborov, je stabilný a rýchly, nemal by obsahovať žiadne chyby.

Ak bude o tento userscript veľmi veľký záujem z viacerých jazykových verzii, tak budem pokračovať v jeho vývoji, ak nie a nebudem schopný z reklamy na stránke zaplatiť hosting (kliknutím na akúkoľvek reklamu na stránke ma podporíte), tak nebude mať pre mňa žiadny význam ďalej obetovať čas na programovanie TW2Pro a projekt definitívne zruším.

Ak by si chcel, môžem ti ponúknuť subdoménu na http://tw-calc.net/ zadarmo, vlastný ftp login aj databázu. A aj mail ak chceš. :)
 

Deleted User - 185438

Hosť
To je super, už sa neuveriteľne teším. :) Mal by som jednu otázku ohľadom tých jazykových verzii, bude v tom scripte niečo, čo mi dovolí zmeniť celý jazyk westu na iný? Mám na mysli, že napr. na SK svete budem môcť mať všetko v angličtine (názvy predmetov, prác a rôznych iných názvov,...), samozrejme okrem chatu, fóra v hre,...? :)
Bohužiaľ takéto niečo sa robiť nechystám...


Ak by si chcel, môžem ti ponúknuť subdoménu na http://tw-calc.net/ zadarmo, vlastný ftp login aj databázu. A aj mail ak chceš. :)
Ďakujem, ale hosting a doménu mám už na rok zaplatenú, takže nie...
 

DeletedUser9056

Hosť
Asi to je ten dôvod, prečo sa do toho nikto nechce pustiť, no nevadí.. aspoň budem môcť hľadať ďalšie chyby v textoch úloh. :)

Heh, to ma pobavilo. :DD
 

Deleted User - 185438

Hosť
Tento týždeň to bohužiaľ ešte nebude...:(
Stránku mám už nahratú na serveri (pokým nesprístupním aj userscript, tak link nedám), myslel som že to stihnem tento týždeň ale nejak mi to nevyšlo...:(

Musím ešte urobiť script na aktualizácie + stránku kde bude changelog.
Ďalej si musím urobiť účet na reklamy Google, platím si nadštandardný hosting kôli náročným PHP aplikáciam niektorých funkcii scriptu,
z tých reklám sa pokúsim tento hosting zaplatiť (Google platí za kliknutie na reklamu),
ak to pôjde zle a o script nebude veľký záujem, tak projekt zruším, no ak bude záujem veľký a z viacerých jazykových verzii (ako som už spomínal),
tak využijem väčšinu voľného času na vývoj tohoto scriptu a do konca roka dokončím všetky funkcie zo zoznamu uvedenom v prvom príspevku.:)

Budem sa teda snažiť sprístupniť stránku čo najskôr budem môcť...:)
Ak chcete dopredu podporiť fungovanie stránky (vážne nikoho nenútim ;)), tak môžete tak urobiť zaslaním ľubovoľnej sumy v internetovej mene Bitcoin na adresu: 1EnoPYnwMRUPEwDigKUchWuF6VfZVa9Wii

Script bude kompatibilný s akýmkoľvek prehliadačom ktorý podporuje užívateľské scripty (absolútnu kompatibilitu ale zaručujem iba pri Firefoxe a Chrome), na stránke bude aj návod,
script bude mať aj manuálne spustiteľnú verziu do adresového riadku alebo js konzoly prehliadača.
Čo sa tej stiahnuteľnej verzie týka, tá v sebe obsahuje všetky obrázky, takže načítanie stránky nebude nijak spomalené...
Celý script som programoval natívnym JavaScriptom bez použitia akejkoľvek knižnice (napr. jQuery), script je navrhnutý tak aby bežal čo najrýchlejšie,
navrhol som vlastnú spúšťaciu metódu, script je zložený z viacerých súborov js, css a obrázkov (konkrétne 105),
ďalej som naprogramoval kompilátor (vo Visual Basic) na tieto súbory, ktoré spojí skomprimované do jedného použiteľného .user.js súboru.
 
Hore