TW 2.0 Pro - Pripravovaný script

  • Zakladateľ témy Deleted User - 185438
  • Vytvorené

Deleted User - 185438

Hosť
Dnes v priebehu dňa konečne sprístupním prvú stabilnú beta verziu! :) :) :)
 

DeletedUser

Hosť
super robota! veľmi sa mi to páči, má to ten starý dobrý nádych westu(už len keby bolo toľko hráčov)

len jedna vec čo som si všimol, dole sa prekrývajú 2 rámčeky
http://prntscr.com/4cp9o7 takto


robí to tiež niekomu? :)
a inak hľadal som záložku správy..po 5 minút som ju našiel :D
 

Deleted User - 185438

Hosť
super robota! veľmi sa mi to páči, má to ten starý dobrý nádych westu(už len keby bolo toľko hráčov)

len jedna vec čo som si všimol, dole sa prekrývajú 2 rámčeky
http://prntscr.com/4cp9o7 takto


robí to tiež niekomu? :)
a inak hľadal som záložku správy..po 5 minút som ju našiel :D
Ten chat je ešte trochu bugovitý...
Cez aký prehliadač je to?
Skús Ctrl+F5...
Alebo skús toto:
Kód:
javascript:(function(){TW2Pro.clear_TW2Pro_cache();TW2Pro.chat.update_chat_rooms();})();
 

DeletedUser

Hosť
Neviem, či zmena úvodnej obrazovky stojí za skutočnosť, že tvoj script beží aj v kontexte úvodnej obrazovky a teda má ľahko možnosť odchytávať heslá (len možnosť, samozrejme nehovorím, že to naozaj robí :)). Ak to chceš mať hladko schválené v ostatných jazykových verziách, toto by mohlo predstavovať problém. Možno prinajmenšom nech existuje verzia scriptu, ktorá beží iba v kontexte hry.

Som zvedavý na ten kalkulátor oblečenia, budeš používať ten od Inno, alebo chystáš niečo vlastné?
 

Deleted User - 185438

Hosť
Neviem, či zmena úvodnej obrazovky stojí za skutočnosť, že tvoj script beží aj v kontexte úvodnej obrazovky a teda má ľahko možnosť odchytávať heslá (len možnosť, samozrejme nehovorím, že to naozaj robí :)). Ak to chceš mať hladko schválené v ostatných jazykových verziách, toto by mohlo predstavovať problém.

Som zvedavý na ten kalkulátor oblečenia, budeš používať ten od Inno, alebo chystáš niečo vlastné?
Ak s tým bude problém, odstránim to...
Zdrojový kôd je po dekódovaní z base64 viditeľný, takže sa nikto obávať o svoje heslo nemusí...:ociza:

Ten kalkulátor budem robiť vlastný, prakticky bude mať rovnaký princíp ako staré TWPro. :)
 

DeletedUser

Hosť
Hej, však som si zdrojáky už aj zbežne pozeral (a nič podozrivé samozrejme nenašiel), avšak JavaScript patrí medzi najľahšie "obfuskovateľné" jazyky - možností, ako doň zašiť škodlivý kód, je neúrekom... :) Preto je myslím celkom peknou zárukou, keď script v kontexte citlivých údajov ani nebeží, dokým to nie je naozaj nutné. Ak script beží v kontexte hry, tak či tak má už veľmi veľké možnosti, avšak heslo je niečo, čo siaha do súkromia samotného používateľa.

Nuž som zvedavý, ako bude na tom s rýchlosťou, presná a efektívna kalkulácia vybavenia je pomerne ťažký problém, ale ty si snáď poradíš.
 
Mne to ide celkom fajn, len keď nemám otvorené staré chatové okno, tak sa mi chat ani neotvorí a keď hej, tak tam nemôžem písať
Ak napíšem niečo do starého chatu, reštartuje mi to stránku.
A keď sa prihlásim, tak sa mi nedá načítať hra
...a salón nie je presne tam, kde predtým bol
 
Naposledy upravené :
Hore