Tw-db

DeletedUser

Hosť
nemohlo by to byt radsej TW-db alebo TW-db Info
lebo takto by ma nenapadlo ze ide o tuto stranku
a ak by som si neotoril tuto temu tak by som na ten odkaz ani netukol

inak abedy od vtedy co som tam bol sa pekne zlepsila
a dufam ze ju budes nadalej vylepsovat

Ja by som to skôr nazval TW Databáza, lebo to znamená presne to :)

Inak abedy super stránka, naozaj paráda :) Myslím, že minimálne na SK weste to bude používanejšie než weststats :D
 

DeletedUser

Hosť
este ked sa dorobi sekcia ulohy a sekcia buildy, tak to bude asi najlepsia stranka o TW... abedy, "smekám"
 

DeletedUser

Hosť
Nove veci pridane na stranku. Upravenych par chyb. Robil som na ulohach, ale som sa zasekol kvoli blbej chybe :(

Dnes asi zacneme robit na setoch do kalkulatora, dufam ze sa nezblaznim z toho.
 

DeletedUser

Hosť
a das link na stranku ?
no je pekna :D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1850

Hosť
Tu máš chybu:
[SPOIL]
chyba1.png
[/SPOIL][SPOIL]
chyba2.png
[/SPOIL]
Neviem ako to má byť správne, niesom na to expert, ale ty si s tým určite poradíš ;)

Ináč super stránka, poklona :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Pokusne som spustil sekciu NPC. Nie je to zdaleka dokoncene, chyba mi dost informacii a NPC. Hlavne pre triedy postav.
 

DeletedUser2145

Hosť
Pokusne som spustil sekciu NPC. Nie je to zdaleka dokoncene, chyba mi dost informacii a NPC. Hlavne pre triedy postav.


ano to je pravda este tam treba daco dorobit ale inac dobra stranka:happy1::howgh: ja som taky maly programator html ale este sa ucim
 

DeletedUser

Hosť
ano to je pravda este tam treba daco dorobit ale inac dobra stranka:happy1::howgh: ja som taky maly programator html ale este sa ucim

Promin že se ti do toho pletu,ale s html moc neprorazíš...Ale u se pak se naučíš php,javascript,css,mysql...A pak jsi programátor.Taky se učím a už umím umím:html,php,trošku mysql,jv,css a mysql
 

DeletedUser4210

Hosť
Problém

Mám jeden problém, celou dobu mi normálně fungoval kalkulátor, ale dnes když jsem ho chtěl použít, tak mi háže následující chybu :

Incorrect number of arguments for PROCEDURE twdbwest.getResults; expected 12, got 11
 

DeletedUser

Hosť
Abedy, v úlohe Pony expres ti tam niečo zle zobrazuje...

[SPOIL]
chybatwdb.png
[/SPOIL]

Pozri sa na to ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:
Hore