Tw-db

DeletedUser

Hosť
Abedy, v úlohe Pony expres ti tam niečo zle zobrazuje...

[SPOIL]
chybatwdb.png
[/SPOIL]

Pozri sa na to ;)

Dik, niektore znaky zle chape.
 

DeletedUser

Hosť
Chyba odstranena, omylom som nahral starsi subor, lebo som tam nieco menil.
 

DeletedUser

Hosť
abedy nwm co s tim je ale ked dam prace do -100 tak mi pise dostavniky este 80 bodov dam -150 bodov a pise dostavniky 60 bodov :Oo
 

DeletedUser

Hosť
abedy nwm co s tim je ale ked dam prace do -100 tak mi pise dostavniky este 80 bodov dam -150 bodov a pise dostavniky 60 bodov :Oo

Pozrem to.

EDIT: Vcera som este upravil sekcie inventar, pridal som triedenie podla nazvu, ceny a pri zbraniach aj podla typu. Pripravujem taktiez pridat triedenie podla schopnosti pre ciapky, nahrdelniky, oblecenie a topanky.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Pozrem to.

EDIT: Vcera som este upravil sekcie inventar, pridal som triedenie podla nazvu, ceny a pri zbraniach aj podla typu. Pripravujem taktiez pridat triedenie podla schopnosti pre ciapky, nahrdelniky, oblecenie a topanky.

Super, ale pri zbraniach by som to spravil tak, aby ti to pri kliku na strelné zbrane zobrazilo len strelné zbrane a ručné aby ti vôbec nezobrazilo a naopak :)

A ešte ma napadlo, čo keby si na úvodnú stránku dal novinky a písal tam, čo je nové na stránke? :)
 

DeletedUser

Hosť
No vcera som rozmyslal ci to dat zoradit tak ako to bolo alebo ci dat iba kazdy typ zvlast. Kazdopadne, som uploadol novu verziu, teraz uz zobrazuje len rucne alebo strelne a triedi ich podla urovne.

V stredu odlietam na SVK, tak asi uz nestihnem urobit to triedenie podla schopnosti, ale po dovolenke sa do toho pustim :)
 

DeletedUser

Hosť
Máš chybu na stránke máš tam kyselinu poškodenie 2-80 ale ona má poškodenie 4-80 :) aspoň myslím ;)

A ešte ta medaila majster duelant na ňu sa musíš zúčastniť 1250 duelov aspoň podľa weststats ;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Pridal som na stranku par novych veci (produkty, zbrane a zviera) plus som pridal chybajuce info k niektorym veciam. V pondelok sa vraciam z dovolenky tak sa pustim do kodovania exportu inventaru, dorobim triedenie veci podla schopnosti a nakoniec budem dorabat kalkulator, na tom este chyba vela veci dorobit. Pripravujem mensiu zmenu designu ked vyjde verzia 1.27.
 

DeletedUser198

Hosť
dories ten chat napríklaad presmerovaním na nové okno,tak by to nebolo až také žatažujúce nie? :)
 

DeletedUser3241

Hosť
nasiel som chybu ...sice iba malinku ale napisem to ..mas tam zle ze uniforma bez jedneho gombika dava 3 vystupovanie a s gombikom 2 vystupovanie ...teda to mas naopak ...ale inac je to super stranka ...ja durt nemozem z tej korytnacky :D:D:D
 

DeletedUser

Hosť
To Winy: Chat som zacal riesit pred dovolenkou, ale uz som to nestihol. Skusim to dokoncit ked pridem.

To BE4S7: Opravil som chybny udaj. Dik
 

DeletedUser

Hosť
Něco málo

CAw jak mas odkad na suport forum tak utoho maji byt ty texty Pripomienky, Návrhy, Oznamy chýb tak by si je mel posunout trosku nahoru. Potom jak mas soupravy tak bys mel posunout to pozadi pro ty emdaile na 73px z leva.
Kdyz kliknu v pravem menu na duely a vyberu "Odmena z duelov" tak tam mas " br />" tak si to dyztak oprav. :) Dál kalkulátor pre DUelanta . "Duelant - Strelná zbraň:" Nahrdelni - černá stuha na prvním miste protoze drahy motylek ti skoro nic nedva a potom zalty bizon a az modbra stuha.

Časem se dyztak o5 mrknu :). Jinak mas nice web jen tak dal este naky ty kalkulacky a buildy a bude to komplet nice.
 
Hore