Veľkonočné zúčtovanie - pokec o hernej udalosti

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser8766

Hosť
tak neviem jak to hrate ale ja ho davam takmer vždy do komy :)...a to nie som duelant
 

DeletedUser9056

Hosť
Mohli by nám to vrátiť, keď to bolo pokazené.. :(

Minul som nuggety a dlhopisy na nič, kvôli ich chybe... Super.. :odJackNoface: :grrr:
 

DeletedUser5708

Hosť
Nebola chyba v tom, že si ich nevedel pokaziť, ale v tom, že Veľký Fred nešiel zduelovať zdarma druhý krát :)
 

DeletedUser3501

Hosť
neviete niekto ake bonusy súprav majú tie kone so sedlami?
 

DeletedUser9056

Hosť
Nebola chyba v tom, že si ich nevedel pokaziť, ale v tom, že Veľký Fred nešiel zduelovať zdarma druhý krát :)

Ale potom prečo ich neviem poraziť? :( Ani jedného (okrem 800nuggetového - toho som neskúšal [radšej])

Schopnosti mám všetky v Skrývaní a Pohyblivosti... :(

Prosím poradte mi niekto, vopred ďakujem.
 

DeletedUser8766

Hosť
no takže skrývanie a pohyblivost ti asi moc nepomožu:(, a čo tak davat do strelby/sily uderu + vystupovanie ??
 

DeletedUser9056

Hosť
Ja mám skill na úlohy čo potrebujú skrývanie, takže reskill kvôli niečomu robiť nejdem. Ide mi len o to, či nepomôže nejaká zmena taktiky (úhyb a strieľanie pri NPC).
 

DeletedUser8766

Hosť
Ja mám skill na úlohy čo potrebujú skrývanie, takže reskill kvôli niečomu robiť nejdem. Ide mi len o to, či nepomôže nejaká zmena taktiky (úhyb a strieľanie pri NPC).

ak ti to pomože u mna je to tak že dva duely som dal a zasahy som mu dal do ramien s nastavením L, P, L, L
L... lava P...prava strana , uhyb skus po svojom

ale nemusí to byt možno u každeho rovnako
 

DeletedUser9056

Hosť
Idem to skúsiť, ak bude bude, ak nie nie.. každopádne nuggety do toho už dávať nebudem, neoplatí sa to...
Aj tak vďaka. :)
 

DeletedUser2518

Hosť
Mne sa zase zdá, že tieto NPC kopírujú moje schopnosti. Takže asi by som doporučovala obliecť na seba čo najviac vecí na vystupovanie a určite nepoužiť veci na taktiku a uhýbanie.
Vyskúšané to však moc nemám, predsa len zadarmo bolo tých duelov na nejaké zovšeobecnenie príliš málo.
 

DeletedUser

Hosť
Neviem, ktorý dobrý človiečik mi zmazal tú tému z otázok ohľadom nápojov zo skúsenosťami, ale ok...Každopádne som použil ten, čo pridáva 1% a získal som 433xp.
Kto príde na to, odkiaľ také číslo zobrali, tomu dám nejaké mastičkárske srandy za odmenu :)

xpov mám momentálne: 3 232 304
celkovo: 4 984 361
na lvl120 treba celkovo: 584 409
čisto na lvl. 120: 14 410
 

DeletedUser

Hosť
ty si robil lvl 120 este pred 2.0 a po 2.0 sa XP nasobili 3 takze teraz treba 43 230 a odtia asi zobrali tych 433
 

DeletedUser

Hosť
Už sú konečne tie bugy opravené a ide všetko tak ako má mať, či treba ešte čakať? :ociza:
 
Hore