Veľkonočné zúčtovanie - pokec o hernej udalosti

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser

Hosť
No ja pre istotu čakám, aby som nič neskazil, neminul UPD, či nuggety..
 

DeletedUser9056

Hosť
Veľmi zaujímavá táto "tombola" alebo čo to je. 7x som klikol a ani jedna výhra, hlavne že budú úplne slabí. :grrr: :grrr: censored

Naozaj mi nevie nikto poradiť, čo mám urobiť? :(
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Veľmi zaujímavá táto "tombola" alebo čo to je. 7x som klikol a ani jedna výhra, hlavne že budú úplne slabí. :grrr: :grrr: censored

Naozaj mi nevie nikto poradiť, čo mám urobiť? :(


ja problem nemam a to nie som duelant, 5 pokusov najlahsi protivnik (dve normal, 3 dlhopisy) a vsetky som vyhrala.
 

DeletedUser9056

Hosť
ja problem nemam a to nie som duelant, 5 pokusov najlahsi protivnik (dve normal, 3 dlhopisy) a vsetky som vyhrala.

Ani ja nie som duelant a všetko prehrávam. Najviac ma ale hnevá to, že napísali "prehra bude veľmi nepravdepodobná, dokonca takmer žiadna" a pritom so 7 duelov som nevyhral ani jeden. :(
 
ak si dobre pametam,icebear tu pisal ze ak nebude mat niekto na sebe sedmospaca nemal by prehrat ani nahodou.ale pravda je tak ze tie npc maju svietiace top zbrane a rovnaju sa vasmu lvl,a vyhra je len nahoda 50/50.
ved akoje mozne ze prehrate a doplatite 25 upd a hned nabehne vyhra.je tam zamer a asi kazdy vie aky :D
 

DeletedUser

Hosť
jedno co mi na tom velkonocnom vajci - tlacitku na zuctovanie vadi je to, ze je vzdy na povrchu pred oknom, ci uz je to chat alebo cokolvek ine. Malo by ustupit dopozadia ked sa tam otvori nejake okno, lebo cez neho nevidim a furt musim tie okna posuvat, alebo sa mi stava ze nanho nechtiac kliknem...
 

DeletedUser

Hosť
jedno co mi na tom velkonocnom vajci - tlacitku na zuctovanie vadi je to, ze je vzdy na povrchu pred oknom, ci uz je to chat alebo cokolvek ine.
Nie si sama, tiež ma to už začína štvať :) A síce s tým skúseností moc nemám ale malým scriptíkom by sa dalo upraviť chovanie toho tlačítka, čo povieš marcus? :)
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa je to fajn akcia, ale nemuseli tam byť tie chyby na začiatku. No čo, chybami sa človek učí ;)
 
Hore