Pokec Veteránsky obchod - diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

Deleted User - 4

Hosť
banner_horizontal_small.jpg


Priestor pre vaše komentáre, názory, nápady ohľadom novej ponuky vo veteránskom obchode
 

Deleted User - 4

Hosť
Kvôli chybe na strane Inna sú ešte niektoré texty v angličtine, malo by sa to však opraviť čo najskôr. Čo sa týka cien, tie by mali byť opravené v najbližšej aktualizácii hry.
 

DeletedUser2444

Hosť
keďže neľutujem svoje VB, tak som investoval do kúpy Banditovej truhlice, ktorá podľa informácie na fóre:
Môžete z nej získať posilnenie alebo s malou šancou predmet z Odpadlíkovej súpravy. Jej obsah sa rovná obsahu truhlice koristi pred aktualizáciou.
Veteran-Points-Chest_73x73.png


tak som nakúpil 14 takýchto truhlíc a výsledok ma prekvapil
upload_2017-3-29_10-43-49.png
Ani jedna vec z odpadlíkovej súpravy, čo myslím,že sa pri takom množstve Truhlíc s korisťou nestávalo.
Bohužiaľ nemám screenshoty z truhlíc s korisťou a ani viac VB na nakúpenie väčšieho množstva Banditových truhlíc, preto by som rád poprosil ostatných hráčov aby buď obetovali svoje VB alebo ukázali screenshoty zo starej truhlice s korisťou, aby sme videli, čo tam padalo a zistili, či som mal len "smolu" alebo tu niekto nešťastne/nevedome/prekvapivo/vedome klame :)
 
Najväčšia z hlúpostí za poslednú dobu od INNO. Hráči ktorí ako .... hrali dobro od začiatku a snažili sa vyhrávať dobro a kupovať Truhlice s korisťou aby získali niečo z Odpadlíka a aj tak tam padali tie ostatné veci. Mám z toho naozaj "radosť". Zbytočnosť bolo kupovať tie truhly ale šetriť si tie body. Ale kto mal vedieť že tak "úžasnú" vec ako toto niekto vymyslí. Už len málo chýba k tomu aby som to tu zabalil a nikdy sa na túto hru už ani len nepozrel.
 

DeletedUser7428

Hosť
Myslím, že sk popis k banditovej truhlici je trochu skreslený - popis z beta fóra :
"Bandit's chest: You can find some buff or - with a minor chance - an item of the Outlaw's set."
všimnite si slovíčko minor - nie small ale minor čo je veľmi malá :D takže o tom obsahu rovnom truhlici s korisťou pred updatom by som váhal...
 
Harvey podla mna je to super krok co urobili. Sak sa nemozeme stale drzat starych veci a je jasne ze ked nieco zmenia alebo pridaju tak to pred tym sa ti zda zbytocne.
Ale to nikdy nevies co sa stane. Tak ako v zivote. Urcite je to len dobre ze tam nieco pridali lebo kvoli odmenam v shope som to nehraval.
Otazka: aka je to ta nova Bob daltonova suprava? je to nieco nove alebo je to ta stara? ak je to nova vieme co to dava? A Ak je to ta stara naco to tam dali?
 

Deleted User - 4

Hosť
alebo tu niekto nešťastne/nevedome/prekvapivo/vedome klame :)

Prečo by ťa InnoGames chcelo oklamať o tvoje veteránske body? Čo by z toho mali?

Myslím, že sk popis k banditovej truhlici je trochu skreslený - popis z beta fóra :
"Bandit's chest: You can find some buff or - with a minor chance - an item of the Outlaw's set."
všimnite si slovíčko minor - nie small ale minor čo je veľmi malá :D takže o tom obsahu rovnom truhlici s korisťou pred updatom by som váhal...

To nie je pravda, že to je veľmi malá, pozri sa do AJ/SJ slovníka. Minor sa môže preložiť aj ako malá. Podľa vyjadrení vyššie od hordaka by sa malo použiť, že šanca je asi nepatrná, ale to sa s istotou predsa nedá povedať po jednom dni a 14 dropoch, čo je tá truhlica v hre...

Obsah tej truhlice je rovnaký, ako bola truhlica koristi, tj. sú tam tie isté veci, ale logicky šanca na získanie odpadlíkových vecí musela byť znížená vzhľadom k inej cene. Načo by vám to inak InnoGames písalo? Načo by si to vymýšľali?

Ja len pripomeniem, že bolo veľmi veľa žiadostí od hráčov, aby sa niečo spravilo s veteránskym obchodom, veď aj na tomto fóre boli také žiadosti, koľko z vás sa sťažovalo, že si môžete kúpiť len dve veci z toho obchodu? A keď konečne, po takej dlhej dobe, niečo spravia, tak je to zase zlé?
Nerozumiem tomu, ak môžte, skúste mi to prosím vysvetliť, nech to môžem preposlať do InnoGames.

Otazka: aka je to ta nova Bob daltonova suprava? je to nieco nove alebo je to ta stara? ak je to nova vieme co to dava? A Ak je to ta stara naco to tam dali?

Ja si myslím, že to je skôr "vynovená" súprava. Tj. stará súprava s novými bonusmi.
 

DeletedUser6745

Hosť
Najväčšia z hlúpostí za poslednú dobu od INNO. Hráči ktorí ako .... hrali dobro od začiatku a snažili sa vyhrávať dobro a kupovať Truhlice s korisťou aby získali niečo z Odpadlíka a aj tak tam padali tie ostatné veci. Mám z toho naozaj "radosť". Zbytočnosť bolo kupovať tie truhly ale šetriť si tie body. Ale kto mal vedieť že tak "úžasnú" vec ako toto niekto vymyslí. Už len málo chýba k tomu aby som to tu zabalil a nikdy sa na túto hru už ani len nepozrel.

Harvey07, veľmi dobre chápem prečo si naštvaný a ako dlho ti trvalo dať odpadlíkovu pušku na level 2. Keďže som na tom tak isto ako ty, tak som z toho tiež nebol spočiatku nadšený. Ale Linteo má pravdu, strašne veľa hráčov (vrátane mňa) žiadalo o zmenu veteránskeho obchodu a som im za túto zmenu vďačný. Včera som zapol dobrodružstvo o 07:00 ráno a našlo mi hru. Kedy naposledy sa hralo o takomto čase? Možno keď dobrodružstvá začínali. Keď už nič iné tak to aspoň konečne začne hrať viac ľudí :)
 
Poviem to takto..po vyše 2 rokoch hrania mi padla moja prvá odpadlíkova puška a navyše z truhly len za 1k VB takže ja sa nesťažujem :D určite je to príjemná zmena keď človek má zase prečo zapnúť dobro a aj keď im to trvalo tak dlho v tomto prípade platí že lepšie neskoro ako nikdy :ahaok: ešte vylepšiť hrateľnosť a bude dobre :sombrero:
 

Deleted User - 4

Hosť
Dajte vedieť, čo by mali upraviť, doplniť, zmeniť ohľadom tých vecí vo veteránskom obchode, všetko posuniem ďalej a určite si to tam niekto aj prečíta.
 

DeletedUser6744

Hosť
Podľa mňa by bolo dobré spraviť aj to, aby keď hráč dá že je "pripravený" tak nie je možné aby sa napojil do lobby a tam mal možnosť sa odpojiť bez akého koľvek postihu, pretože mu nevyhovujú hráči akých má v týme. Toto by sa malo zrušiť. Proste keď raz dá že je pripravený tak je pripravený a nie si leavovať lebo mu nevyhovuje tým.
 
Hore