Pokec Voľný pokec o Weste alebo len tak

DeletedUser3501

Hosť
Zamiesan sa vam do debaty...sorry....

Ak ma da protivnik pocas duelu do bezvedomia tak na mna 48 hodin nemoze nikto iny zautocit. Ta "ochranna doba" plati aj v pripade ze upadnem do bezvedomia pocas duelui s NPC resp. cez zranenie v praci?
 

DeletedUser

Hosť
Laki, dočítaj to do konca ;). Píšem, že stačia aj traja a už bude aký-taký problém. 205€ ? Poznám dosť hráčov, čo do toho dali o dosť viac. Ak chceš konkrétne Arizonu, tak konkrétne na Arizone má cca 50 schopností pokúpených minimálne 5 hráčov. Nebudem ich menovať, stačí sa pozrieť na štatistiky schopností.
 

DeletedUser

Hosť
áno a tí piati nech si hrajú svoju hru, koho to trápi? keby mala kúpené schopnosti polovica ľudí to už by bola iná reč :)
 

DeletedUser

Hosť
No, však si aj hrajú :p. Ja len píšem, že ak niekto chce byť TOP (do tretieho miesta) v duelovom rebríčku, tak, že to nemusí byť až také jednoduché sa tam na Arizone dostať. A keď to už chceš takto na polovice brať, tak určite top duelant nemá šancu vyzvať na duel polovicu hráčov (kvôli vysokej duelovke).
 

DeletedUser5584

Hosť
Nuggety

Laki nebud naivný, na arizone sa použité nuggety rátajú v 10tisícoch...

a neveril by si, koľko ľudí je ochotných dať aj viac ako 200 eur len do schopností...
 

DeletedUser

Hosť
Ja som behom 2,5 mesiacoch s 1300 miesta čo som bol v dueloch postúpil na 5 miesto. Takže to ide a dokonca aj v krátkom čase. Keď som začal aktívne duelovať mal som 74 duelov.
 

DeletedUser5584

Hosť
Pekne

Pokiaľ máš dobrý build dáš hocikoho.

Inak súhlasím, dosť som ťa sledoval a letel si rankingom jak dzelo..:D:pif paf
 

DeletedUser2929

Hosť
Europa Cinemas 4D, Zvolen

Hm... práve som sa vrátil z toho 4D... a pocity ?
Niečo úžasné ! fakt, cítil som úplne všetko, úplne ma to vtiahlo do deja, niečo nazabudnuteľné, ani opísať sa to nedá, ešte stále sa mi trasú ruky z tej energie... mám chuť ísť na maratón a ja viem, že by som ho zabehol :D
Niečo perfektné... každý pohyb, tá synchronizácia... a do toho ešte dobrý film... fakt niečo neskutočné... vrelo odporúčam :)
A mimochodom, majú pravdu: Nie sme len kino. Sme Europa Cinemas ! :)

P.S: Film Avengers :)
 
Hore