Pokec Voľný pokec o Weste alebo len tak

DeletedUser4451

Hosť
jj aj ja to vravim ale nie kazdy ma taky nazor, vraj nechcu hrat proti arizone kvoli tomu, ze hraci si tam pokupovali schopnosti aj za niekolko tisicok nuggetov..

ja mam vsak nazor ze im to aj tak nepomoze :D ja napr. neduelujem, takze tam mi je jedno kolko toho maju nakupene a v bojoch o pevnosti im to pomoze akurat v hp, cim pridu duelantom akurat krasne pod ruku a ak si pokupovali schopnosti na boje napr. do vodcovstva alebo presnosti tak to by som sa inak smial lebo to je uplne zbytocne ked im to zvacsi za 1000 nuggetov sancu na zasah z 50.00 na 51.00 xD

Ja mam napr. sance na zasah a na uhyb v utoku na trave bez vodcovskeho bonusu okolo 53 a 40 (cca o trosku menej) a na obrane velkej na svojej vezi cez 100 a 80 a nepouzivam ziadne zlepsovaky a som dobrodruh, takze si myslim ze to kupovanie schopnosti je pri bojoch o pevnosti, o ktore medzi vacsinou hracov ide, je odmyslitelne
 

DeletedUser5507

Hosť
JA tiez pojdem na Arizonu :) a dufam ze mi veci co mam na sk2 ostanu (ze sa ako presunu so sk2 na arizonu) :D
 

DeletedUser2943

Hosť
ja zasa dúfam, že do Arizony sa nebude dať prejsť. Je mi jedno na ktorý svet zo starých, hlavne ak sa tam zíde dosť aktívnych hráčov. Mne nakupovanie schopností dosť vadí, hlavne ak sa venujem duelom. Tiež hodinové práce mi nevyhovujú, nechce sa mi stále vysieť na sieti.
Inak proti nugetom nemám nič, sám som ich pomerne dosť utratil a moji spoluhráči tiež. Len kupovanie schopností mi je proste proti srsti a preto by som na Arizonu nešiel.
 

DeletedUser

Hosť
kupovanie schopností, kupovanie schopností... furt je to o tom istom :D
si myslíte, že tých pár bodov niekomu v dueli pomôže? Lebo viac ako pár si kúpi len šialenec (už vôbec nejaké si kupovať je dosť zbytočné a drahé), ktorý vás naozaj nemusí trápiť :)
 

DeletedUser4451

Hosť
kupovanie schopností, kupovanie schopností... furt je to o tom istom :D
si myslíte, že tých pár bodov niekomu v dueli pomôže? Lebo viac ako pár si kúpi len šialenec (už vôbec nejaké si kupovať je dosť zbytočné a drahé), ktorý vás naozaj nemusí trápiť :)

O tomto cely cas vravim jak tu tak na s5 .. proste by museli kupit aspon 50 schopnosti aby to malo nejaky ucinok a ako som pisal, hlavne zameranie je tu na boje o pevnosti a tam to okrem hp naozaj nijak extra nepomoze a to velke hp prilakava akurat duelantov, najma tych s premiami..
 

DeletedUser2943

Hosť
Ak by sa presúvalo na Arizonu, prestali by existovať staré svety na SK Weste. Navyše by to nebol velký hráčsky zisk. Poznám dosť hráčov ktorý hrajú Arizonu alebo Buffalo a plus jeden starý svet a ak by si aj zrušili postavu na nugetovom svete a presunuli starú čo by sa tým získalo?
Nie všetci túžia po bojoch o pevnosti, je nás dosť čo hráme na duely a privítal by som možnosť rozdávať si to s hráčmi zo svetov 1-5. Hral som aj Arizonu a bolo tam pár hráčov s nakúpenými schopnosťami a tie duely boli úplne o ničom. V pevnosti sa to možno stratí, ale byť 48 hodín v kóme 3x za týžden ti pokazí hru. Na to stačí jeden dvaja hráči s nakúpenými schopnosťami. :(
Nepomôže ani uťešovanie, že ťa raz predbehne a nebude na teba môct útočiť. Lebo postava ktorú presuniem, má duelovku cez 250.
Za seba hovorím, na Arizonu nepojdem :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Lejdís až k nám dorazí presúvanie určite sa vytvorí najskôr anketa. Určite sa minimálne jeden starý svet zachová a po ďalšie migrácia je dobrovoľná.
 

DeletedUser

Hosť
Kto chce duelovať na nugetovom svete tak musí rátať s tým, že sa tam nájdu hráči, ktorí si tie schopnosti a vlastnosti kupujú.
Boje o pevnosti sú predsa len trošičku iné.
 

DeletedUser

Hosť
A koľko stoja tie schopnosti a vlastnosti? Na svete kde hrám to nikde nevidím :)
 

DeletedUser4451

Hosť
http://forum.the-west.nl/showpost.php?p=299940&postcount=366

Prvé je schopnosť, druhé koľko treba na to nuggetov a tretie, že koľko si už tých nuggetov zaplatila spolu.
Takže taký príklad - ak si kúpiš najviac nuggetov naraz ako sa dá, teda 9000 - bude ťa to stáť 80 €. Za toto si kúpiš 31 schopností ... za 20 € si môžeš kúpiť 14 schopností ... atď.

Kto si teraz myslí, že sa to kupovať oplatí?
 

DeletedUser

Hosť
Kto môže byť schopný vrážať do hlúpej hry toľko peňazí? Tie lacné truhly a rôzne prémiá pochopím, ale toto je sila, tí ľudia by sa mali spamätať.. je to ich vec samozrejme ale čo je moc to je moc asi si neuvedomujú, čo vlastne robia (samozrejme mimo bohatých rodín a rozmaznaných detí).
 

DeletedUser

Hosť
Kto môže byť schopný vrážať do hlúpej hry toľko peňazí? Tie lacné truhly a rôzne prémiá pochopím, ale toto je sila, tí ľudia by sa mali spamätať.. je to ich vec samozrejme ale čo je moc to je moc asi si neuvedomujú, čo vlastne robia (samozrejme mimo bohatých rodín a rozmaznaných detí).

o tom práve hovorím, sú to blázni, ktorí sa môžu mlátiť medzi sebou... 99.9% hráčov je normálnych :) takže tie duely schopnosti ovplyvňujú fakt len minimálne
 

DeletedUser

Hosť
Kupovanie schopností a vlastností hrá minimálnu úlohu. Podla mna to len výhovorka...
 

DeletedUser

Hosť
Kupovanie schopností a vlastností hrá minimálnu úlohu. Podla mna to len výhovorka...

Toto nie je celkom pravda. Ide tam o to, koľko si hráč kúpi tých schopností. Pri nejakej malej sume (cca.25) je to naozaj zanedbatelné. No ak ide o skúseného duelanta, ktorý vie, kde mu tie body pomôžu, tak nejakých 50 bodov naviac nejakú rolu zohrať môže. Nehovorím, že je to niečo, kvôli čomu by sa tam nedalo hrať, no ak si tam napr. len dvaja, možno traja hráči kúpia cca. 75 bodov a budú vedieť, kam ich dať, tak bude problém vyhrať nad nimi viac ako 50% duelov.
 
Hore