Pokec Voľný pokec o Weste alebo len tak

DeletedUser

Hosť
ale raz si ma tak dostal: že micho písal(ešte ked bol vo wiki teame) že inno je na cucanie penazi od ludi a ty: ďakujeme michovi za pôsobenie vo wiki teame :D :D

Nj, to som prehnal ale zarazila ma cena tých truhiel na Vianoce + aké predmety tam bol Howdah 100-200 kto chce riadne duelovať musí to mať, na CZ je to nerozlučná zbraň TOP duelantov. Mne vtedy prišlo, že INNO to chce hráčom vnútiť aby si to kúpili lebo je to také "super". Tak to ma na to dosť zarazilo a riadne rozzúrilo. Chcel som vtedy skončiť s westom ale spoznal som jedného hráča, ktorý mi ukázal west aj z druhej strany.
 

DeletedUser

Hosť
Tato tema dlho v tomto salone neostane, zajtra na 100% off topic :D
inak Linteo si moj dotaz zatial nevsimol tak pst Laudis :D
Presne, mohla to byt pekna tema na volny pokec napriklad aj s Linteom a TW Teamom, nie, naletia tu decka a zacnu sa tu dohadovat o penisoch... Jezkove oci :ehmehm:
 

DeletedUser5708

Hosť
jointy ja nie :) Ja som sa iba pýtal na finty a oni hneď že niečo s censored. Ja som mal na mysli ako na ne zapôsobiť :)
 

Deleted User - 4

Hosť
Napríklad teraz si pohodový, pobavíš sa s nami - hráčmi. Ale napríklad, si bol riadne asi rozzúrený keď zatváral tú sekciu kde sa písalo o TW Teame. Niečo s módmi a spol. Už si nepamätám názov témy.

ja to napríklad vidím na štýle písma.

Tak samozrejme, keď niekto píše hlúposti, každého to asi naštve. Napríklad keď niekto vyzýval hráčov, aby si nekupovali nuggety.. Alebo keď nám tu niekto sabotoval fórum alebo rozoštvával komunitu.. A kopec iných vecí, ktoré vy ani neviete, čo sa stali.

To je akurát tak krátky hnev a potom veľké sklamanie.. Ale radšej to ďalej rozoberať nebudem, škoda reči, to sa ani nedá chápať, ako sa niektorí zachovali a ešte aj naďalej chovajú..
 

DeletedUser

Hosť
Tak samozrejme, keď niekto píše hlúposti, každého to asi naštve. Napríklad keď niekto vyzýval hráčov, aby si nekupovali nuggety.. Alebo keď nám tu niekto sabotoval fórum alebo rozoštvával komunitu.. A kopec iných vecí, ktoré vy ani neviete, čo sa stali.

To nie je rozúrenie, to je krátky hnev a potom veľké sklamanie.. Ale radšej to ďalej rozoberať nebudem, škoda reči, to sa ani nedá chápať, ako sa niektorí zachovali a ešte aj naďalej chovajú.

A ja som sa ako zachoval, keď som zistil, že som porušil pravidlá?:) Mňa vtedy skoro porazilo.:odJackNoface:
 

DeletedUser

Hosť
Tak jointY možno dajú. Mentálna vyspelosť jedinca má viac významov. Radšej upresni.
Vystupovanie, spravanie, ci mas rozumu, ci spamujes jak male decko, ci pomahas komunite, ci si mal skusenosti s moderovanim fora, ci mas na to dostatok casu, atd., atd. To uz Linteo si posudi sam, ked bude hladat novych clenov do tymu.

//No a samozrejme gramatika. Btw., ked vidim niekedy tie Rekiho preklepy... :--) :p
 

DeletedUser5708

Hosť
Tak toto sa idem opýtať učiteľky.. (to či spĺňam tie podmienky)..
 
Hore