Pokec Voľný pokec o Weste alebo len tak

DeletedUser4451

Hosť
Skuste to tu obmedzit na max. 1 prispevok 1 uzivatela za 5 minut ...
 

DeletedUser4451

Hosť
To musí zvážiť admin, teda Linteo a nie tvoja učiteľka.;)


All (Pre všetkých): Nemáte niekto nové rekordy na SK-TW? Nudím sa.

Updatuj mi xp po leveli 120 na 300642 ked sa nudis :D
dc05812727e04ca9a7071ed.png
 

DeletedUser5708

Hosť
Našťastie bola učiteľka online na Facebooku a odpísala. Citujem našu nádhernú učiteľku:

"No Marek tak to ti viem povedať. Rozum máš, vystupovanie máš pekné, správanie by bolo tiež keby si ma nebalil, či spamuješ to neviem. O moderovaní fora tak to neviem, či vieš, a ani nechápem výplň tej práce, a či máš dostatok času, to musíš posúdiť ty sám. "
 

Deleted User - 4

Hosť
Tak ďakujem všetkým za pokec, snáď ste mali dnes dobrú náladu ako ja, tému tu nechám otvorenú :)

Snažte sa ale trošku viac baviť o hre, na otázky ohľadom guildwars alebo pokeci o blbostiach, na to je tu predsa celá sekcia, ak to budete robiť v tejto téme, tak to tam proste presunieme a zase tu nič nebude. Je to len na Vás.

:howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Tak ďakujem všetkým za pokec, snáď ste mali dnes dobrú náladu ako ja, tému tu nechám otvorenú :)

Snažte sa ale trošku viac baviť o hre, na otázky ohľadom guildwars alebo pokeci o blbostiach, na to je tu predsa celá sekcia, ak to budete robiť v tejto téme, tak to tam proste presunieme a zase tu nič nebude. Je to len na Vás.

:howgh:

Tak, ak teda máme kecať o hre tak budeme (dúfam, že všetci), ale premenoval by som potom aj tému.;)
 

DeletedUser4451

Hosť
Ja tu asi tiez koncim, nepotrebujem zas ban

Dik za infos ohladne westu Linteo, konecne odpovede a ne otrepane skopirovane vety z pravidiel ;)
 

DeletedUser4623

Hosť
Našťastie bola učiteľka online na Facebooku a odpísala. Citujem našu nádhernú učiteľku:

"No Marek tak to ti viem povedať. Rozum máš, vystupovanie máš pekné, správanie by bolo tiež keby si ma nebalil, či spamuješ to neviem. O moderovaní fora tak to neviem, či vieš, a ani nechápem výplň tej práce, a či máš dostatok času, to musíš posúdiť ty sám. "

ehhmm, kolko rokov ma tovja ucitelka? a inak aby som nebol OT the west je super hra :D :D (nic lepsie ma nenapadlo) :D
 

DeletedUser5708

Hosť
26.. Tak som jej aj navrhol aby hrala The west, ale povedala že namá času
 

DeletedUser4451

Hosť
Kto hráte na svetoch s2,3,4,5 - kam pôjdete? Sk1 alebo Arizona? Dilema.. :/
 
Hore