vychadzkova palica

DeletedUser

Hosť
vsimol som si ze sance najst urcite produty respektive veci su dane aj casom aspon tie priblizne casy s datumami mi sedia uvediem priklad

na cz4 servery : Přepadávat dostavníky 21.11.09 v 18:23 hodin najdena prva vychadzkova palica
Přepadávat dostavníky 23.11 v 18:29 hodin hodin najdena druha vyhcadzkova palica

na sk2 servery:práca dokončená:Vykrádanie hrobov 2.10.2009 v 13:20 hodín najdena prva vychádzková palica
Práca dokončená:prepadávanie dostavníkov 6.11.2009 v 15:53 hodín najdena druha vyhadzkova palica
Práca dokončená:prepadávanie dostavníkov 18.11.2009 v 14:58 hodín najdena treita vyhadzkova palica

by ma zaujimalo ci v tom niekto vidi tu istu suvislost co aj ja...
 

DeletedUser

Hosť
a čotak napísať kolko si robil tu pracu čisisa modlil a troška viacej to rozpisať
 

DeletedUser

Hosť
nie nevidím, nezáleží na tom kolko je hodín ( TW sa hrá v krajinách iních ako stredoeurópskeho času). Je to len o náhode a šťastí. S časom to nemá nič na 100%
 

DeletedUser

Hosť
Tak toto ma fakt dostalo :) nezáleži to na čase ja som našiel na cz5 garmonátovú na prvú šupu na hroboch a potom dalšia 2hodinovka Coddyho...
ako my to niekkto vysvetlí ?
 

DeletedUser

Hosť
ja viem že nezáleží na čase, ale vyzeralo bito aspoň troška lepšie ..
 

DeletedUser

Hosť
Ja si naopak myslim, ze s tym cas suvisi, nikdy sa mi nestalo aby som mal nalez povecme od 20 do 00 .. A to uz hram West nejaky ten piatok ..
 

DeletedUser

Hosť
jasom našiel kopu veci praveže v tom čase 19:00 cca 02:00 :) ale ajtak toje všetko len o šťasti nič viac.( inak bisa asi ten štvor listok nevolal šťastie len tak) :)
 

DeletedUser

Hosť
ale všimol som si že najleše je ak sa práca skonči tesne po polnoci
 

DeletedUser

Hosť
najlepšie v čom? jasom si pozeral moje screeny a predmety som nachadzal v rôznich časoch takze neviem či natom niečo bude ale asi nie... par x sati mozno zašťastilo pred pol nocou... ak bito tak bolo tak bisom mal inventar o 50% viac veci lebo večšinou hladam predmety od 20:00 do 23:00 a nič som uš dlho nenašiel...
 

DeletedUser

Hosť
Práce hotova:pašovat 18.11.09 v 19:08 hodin- vychádzková palica
----------------------------------------------------------------
ak tomu času mne napr. sa často stáva ,že ked mi práca končí okolo 1:24 tak takmer vždy niečo nájdem :)
 

DeletedUser

Hosť
vsetko je to o stasti...
ja nachadzam veci ako drahy kozenny klobuk - 2050$ ale ta sprosta palica sa este nepodarila... :D
a to som uz nasiel aspon 10 veci drahsich ako je ona... :(
 

DeletedUser521

Hosť
podľa mňa nejde o čas ako taký, ale koľká je tá práca v poradí. stávalo som sa mi, že som našiel predmet každú šiestu prácu (pracoval som po dvoch hodinách). trvalo to asi celý 65 level. neveril som tomu, ale keď som pozeral dozadu, tak to presne vyšlo. vždy šiesta práca bola s predmetom.
tak toto môže byť niečo podobné, čo sa stalo etoxovi. kebyže pracoval každý deň rovnaký počet prác (možno aj stále tie isté), tak určitú prácu v poradí našiel predmet. v jeho prípade končila tá práca okolo polnoci :kukam:
 

DeletedUser

Hosť
Sranda, ze zipo najde vzdy predmety za 10 min a nkto iny, velmi zaujimave..co k tomu dodat :zmurk:
 

DeletedUser

Hosť
lebo nikto iny to neskuša a ked aj hej tak da max 4x 10min a končí :)
 
Hore