vychadzkova palica

DeletedUser1722

Hosť
ja som zas 3.11 a 4.11 v 9:00 a v 11:00 nasiel predmety pri vykradany hrobov a dari sa mi aj v okolo 18:00 a potom niekedy dam vecer ale to si presne nepamatam :zmurk:
 

DeletedUser

Hosť
ja som dnes nasiel palicu na sk3
img.php


tak a som na tom takto :

- ziadne modlenie
- 49 PB
- bez premka
- podla mna uplna nahoda :)
...aj ked najviac by sa mi zisla na sk2 - mam tam set :D

- da sa v pohode najst aj bez premka - na sk1 som nasiel bez premka a s 10PB quater horse - 1400$ co je ta ista hodnota :)
teda da sa v poho najst
 

DeletedUser

Hosť
25x 2hodiny vykradanie hrobov (s modlenim bez .... vseliake kombinacie)
13 PB ............. za cely tento cas som nasiel 1 sirak a inak nic.
MOZE TO NIEKTO VYSVETLIT V COM JE CHYBA ???
 

DeletedUser

Hosť
25x 2hodiny vykradanie hrobov (s modlenim bez .... vseliake kombinacie)
13 PB ............. za cely tento cas som nasiel 1 sirak a inak nic.
MOZE TO NIEKTO VYSVETLIT V COM JE CHYBA ???

V šťastí, mal si proste smolu. Taktiež ak by si mal viac PB, tak by si mal, podľa mnohých, hodnotnejšie nálezy.
 

DeletedUser2929

Hosť
Mne niekedy pomáha modlenie... Ale jeho účinok je neznámy. Niekedy mi pomôže vyhrať duel, niekedy nájdem viac predmetov, niekedy nájdem menej ako by som mal (napr. pomodlím sa, pokladám koľajnice (125 PB) a namiesto 2 očakávaných pohárov vody nenájdem ani jeden). Ale viac mi modlenie pomáha ako škodí. Môžeš skúsiť ;)
 

DeletedUser

Hosť
mne modlenie pomáha na sk1 ale škodí na sk4 ...skúsim to zajtra s modlením...
Pýtam sa moderátorov alebo Lintea:
ovplyvňujú aj PB šancu na nájdenie predmetu ?
bolo to tu ale ku konkrétnej odpovedi som sa nedostal...chcem to vedieť lebo vo vykrádaní hrobov mám 10 PB či budem niečo nachádzať
 

DeletedUser

Hosť
jojo :) jamam pri prep. vlaku 8 pb a našiel vec za 1 900 usd... a pri hladať poklad som mal len 1 pb a granmotova pištol takže jeto take zmiešane raz sati môže niečo cenne podariť a na druhy x zasa nie :)
 

DeletedUser

Hosť
modlil som sa pavidelne asi 2 tyzdne asi 1hod denne a padalo dosť predmetov terras sa nemodlim a za tyzden najdem sotva 3 predmety takže od zajtra sa budem zasa modliť a uvidim :)
 

DeletedUser

Hosť
denne 1 hodinu ? :O to dáš 4 krát modlenie a hned potom prácu ?
 

DeletedUser

Hosť
jj 4x modlenie a stale prace :) ale večšinou mi padaju predmety večer tak som zvedavy či aj dnes niečo padne :D
 

DeletedUser

Hosť
na sk3 som si pozeral oznámenie a tam pri vykrádaní hrobov nachádzam veci v hodnote 600-900 $ a mám tam 50 PB ...takže na sk1 skúsim to modlenie..a celý deň iba práce na šťastie ?
 

DeletedUser

Hosť
jojo ja robim len prace na šťastie :D ale to modlenie nemusi pomahať lebo učinky niesu zname môže to služiť na uplne iny účel mozno sito len navravame všetci že to pomaha ale pritom to vôbec nemusi... takže nwm no
 
Hore