vychadzkova palica

DeletedUser

Hosť
podla toho kedy ale obvikle som daval denne vyše 40x 10min :D a oplatilosa vzdy najdem niečo cenne
 

DeletedUser

Hosť
a to si potom ale stal online, nie ? :D
...mozno skusim, ked bude cas :D
 

DeletedUser

Hosť
Mne sa to zdá to isté,keď som skúšal ja jeden deň len 10min,tak som našiel len
hnedy žáket,predajná niečo okolo 1700.
Takže 1 predmet nájdem aj za hod práce,občas aj viac :zmurk:
 

DeletedUser

Hosť
no tazko povedat... je tam jedna velka neznama - stastie... a teda sa neda povedat
...napr. pri vykradani hrobov som nasiel za jednu 2-h. bieleho kona a na dalsiu strieborneho bizona :D
teda tazko povedat :D
 

DeletedUser

Hosť
Já už snad 40 hodin obchodoval s indiány a nenašel ani prd. Za to při lovu grizzly nacházím pravidelně pěkné kousky:
předovka
osel
rezavá mušketa
a širáky radši ani nepočítám
 

DeletedUser

Hosť
a pri chytani banditov ste uz nasli vychadzkovu palicu?
a da sa pri tom najst neco vo vyssej hodnote aj s malo PB?
 

DeletedUser

Hosť
podla mna pb vobec neovplivnuju cenu predmetu vychadzkovu palicu som našiel pri31 pb tak isto aj drakeovu predovku som našiel niečo okolo 28pb... takze jeto jedno
 

DeletedUser

Hosť
podla mna pb vobec neovplivnuju cenu predmetu vychadzkovu palicu som našiel pri31 pb tak isto aj drakeovu predovku som našiel niečo okolo 28pb... takze jeto jedno

s týmto nesúhlasím PB podľa mňa veľmi ovplyvňujú cenu najdeného predmetu ... ked som mal pri prepadávaní dostavníkov 5 PB tak som nachádzal max. Drahý širák ale teraz keď mám 97 PB tak v pohode aj čierny žaket alebo indiánsku čelenku a to bez prémia .. .keď mám prémium , tak sa mi pri tejto práci vôbec nedarí :(

PS: k téme ... palicu som našiel aj pri pašovaní ... je tam len 82% luck:howgh:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser177

Hosť
Já už snad 40 hodin obchodoval s indiány a nenašel ani prd. Za to při lovu grizzly nacházím pravidelně pěkné kousky:
předovka
osel
rezavá mušketa
a širáky radši ani nepočítám

Súhlas. Pri love grizzly jeden predmet za druhým :

Šedá košeľa
Ostrá britva
Šedý širák

A vaic starších som už nenašiel.
 

DeletedUser159

Hosť
jak ja cely den robim vykradanie hrobov a najdem 1 prsten
na dalsi den som robil lov grizzlyho a z piatich dvojhodinoviek som nasiel 4x nejaku vec
 
Hore