Vyhlásenie nezávislosti

Koľko sa má do každého sveta doplniť vyhlásení o nezávislosti?


  • Celkový počet hlasujúcich
    100
  • Anketa je uzavretá .

Deleted User - 4

Hosť
Kvôli naozaj veľmi veľkému záujmu sme sa rozhodli do obchodu Union Pacific doplniť veľmi vzácny produkt - Vyhlásenie nezávislosti.

declaration_of_independence.png


Je to však iba pre tentokrát, neopakovateľná možnosť.

Počet bude záležať od výsledkov ankety a produkt by sa potom pridal počas víkendu. Nepovieme vám však kedy, aby mal každý rovnakú šancu.​
 

DeletedUser

Hosť
Kvůli velkému zájmu... :D:D:D který začal potom, co se rozdávali papíry zadarmo

Chybí mi možnost: Nechci, aby se přidávali další listiny.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
...

veľký záujem? to máte na mysli tie dva mesiace čo tám tie papiere hnily a ani mucha sa o ne neobtrela?
 

DeletedUser

Hosť
Že byl minule obrovský zájem? Kde? Pamatuji si,jak to naopak na SK nešlo skoro vůbec prodat,několik dnů trvalo než se prodaly snad 3-4 kusy a to mluvím o novějších (nejaktivnějších) světech,u ostatních nevím.
Je to takový pokus o marketingový tah od Inno.
Jestli to však má být rozdáno zdarma,jako poděkování,že to hrajeme,tak beru svá slova zpět.Nemám však obavu. :)
 

DeletedUser9915

Hosť
ja tiez hovoirim co najviac hraci budu mat o to zajuem aj dake zalvi lepsie kebi boli.)
 

DeletedUser3501

Hosť
myslím, že je jasné že sa nepredávali kvôli tomu, že nikto nemal potrebný počet dlhopisov, Dlhopisy sa medzičasom našetrili čiže ja možnosť zakúpiť si toto vítam.
 

DeletedUser

Hosť
Kvôli naozaj veľmi veľkému záujmu???

Na texase boli ešte 3 na narodeniny westu :D
 

DeletedUser9056

Hosť
Mohli by ich pridať aspoň 20, ale keby znížili cenu bolo by to ešte lepšie. :hanbimsa:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Mne tiez chýba možnosť "žiadne " alebo take čo by sa dali aj predať na trhu !
 
Hore