Vyhlásenie nezávislosti

Koľko sa má do každého sveta doplniť vyhlásení o nezávislosti?


  • Celkový počet hlasujúcich
    100
  • Anketa je uzavretá .

Deleted User - 4

Hosť
Rozhodol som sa na toto zareagovať, aj keď nechápem, prečo ste to nenapísali predtým, až teraz po uzavretí ankety. Času bolo dosť napísať svoj názor.. Keď som sa pýtal, prečo mám doplniť možnosť žiadnu, kto mi na to dal odpoveď?
Nerozumiem ako ste prišli na to, že to malo byť 10 kusov, alebo, že to malo byť na jeden deň alebo, že sa to už nedoplní do obchodu, či iné. Aké za 2 týždne?
To máte odkiaľ? Do obchodu bolo pridaných do každého sveta určitý počet kusov, dokým sa nepredajú a nikde sme nepísali, že to je iba 1x. Bolo písané, že to je limitovaná ponuka.
Až teraz píšem, že sa to už viackrát dopĺňať nebude, čo znamená, že už sa to dopĺňať do obchodu určite nikdy nebude.
Ďalej, odkiaľ viete, kto si kúpil za dlhopisy a kto za nuggety?
A čo vám na tom vadí, keby si niekto kúpil za dlhopisy? Čo vám na tom vadí, to je nejaká závisť, či odpor voči ostatným ľudom alebo čo?
Veď aj tie dlhopisy si niekto musel poctivo našetriť, to znamená, že investoval svoj ČAS, niektorí ste zase radšej investovali PENIAZE vo forme nuggetov, pričom potom dlhopisy vám ostali, na niečo iné.
To je čas vs peniaze, nič iného.
77 hráčov označilo, že sa má pridať 10 kusov. Tak odkiaľ viete, že nebol o toto veľký záujem? Veď už to len to je dôkaz, že to hráči chcú.. Alebo hlasovali všetci naschvál opačne?
Prečo vás to trápi, či si ho niekto kúpi alebo nie?
Hodnota danej veci je stále rovnaká, produkt sa predsa nedá predať. Veď sa nad tým aj trocha zamyslite, tí, čo sa sťažujete, klesla nejako hodnota danej veci?

Predtým sa hráči sťažovali, že prečo sa to pridáva do obchodu, innogames je chamtivé, že si to nikdy nekúpia, potom zase prečo je toho tak málo, aj oni chcú, tak teraz zase vyhovieme želaniu hráčov, pridáme do obchodu a to ešte k tomu ste si mohli sami odhlasovať počet kusov, aj to je zlé.. Ako rešpektujem váš názor, že sa vám to nemusí páčiť, to je každého vec, ale zase na druhú stranu, viď vyššie..
 

DeletedUser

Hosť
Presne, Linteo, súhlasím na sto percent....Ja som dlhopisy nedostala, teraz mám fňukať preto, že aké je to nespravodlivé, že polka westu dostala armádu dlhopisov a teraz si nakúpili truhlice, nápoj, vyhlásenie a ja nič....? Už ma jedujete, nie ste vďační ani len za tie dlhopisy, ktoré Vám spadli z neba...Keď niečo dostanete, tak to je zlé, keď nedostanete nič, tak to je zlé...A uvedom si už konečne zas ty, že ak si tú vec chcel mať, tak ju máš, bolo to tvoje ROZHODNUTIE a ak ti nezáležalo na tom, že dáš za tú listinu peniaze, tak nech si neotváraj ústa ani teraz....Dal si nuggety a teraz ti zostali dlhopisy... nie si ukrátení...ja nemám ani len na ten nápoj....Vždy sa pozeráte len na seba, west hrá okrem teba aj tisíc iných ľudí....
 

DeletedUser

Hosť
však nech to je, môj výlev bol len o tom, že už sa do limitovyných vecí nebudem púšťať, lebo nie je limit ako limit :) nehlasovala som, lebo vo svojej podstate mi to je jedno

a na DE bolo vtedy písané, že to bude len jeden deň...to bolo myslím vtedy prvý krát, že SK malo inak ako ostatné štáty...dovtedy, čo bolo na DE, to bolo aj platné všade (čo netvrdím, že je najlepšie, len ma to prekvapilo, že sme mali inak)
 

Deleted User - 4

Hosť
však nech to je, môj výlev bol len o tom, že už sa do limitovyných vecí nebudem púšťať, lebo nie je limit ako limit :) nehlasovala som, lebo vo svojej podstate mi to je jedno

Jasne, kupuj, nekupuj, hlasuj, nehlasuj, ja ťa nepresviedčam, len som sa pýtal, resp. reagoval na sťažnosti.
 

DeletedUser

Hosť
mna by zaujimalo ze preco ste to nedali hlasovat do hry?urcite by bolo aspon 40%ludi co by hlasovalo za moznost ziadne(keby tam aj taka je)

//este by ma zaujimalo kde je tych 77 ludi teraz ked sa to dalo do hry a doteraz sa predalo texas 1 kus arizona 0 kusov bufalo 3 kusy califa 2 kusy
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser3501

Hosť
ja som jeden z tých, čo hlasovali za pridanie ale nekúpili si.

Prečo? no pretože nemám na to dlhopisy a ani nugety. Tie si kupujem už len na bežné prémia. Ale ak tu deklaráciu niekto veľmi chce tak prečo mu ju nedopriať?
 

DeletedUser

Hosť
na buffale sú už len dva kusy v obchode a tiež som hlasovala za pridanie a nemôžem si to kúpiť...Bože, čo ste vy za závistlivých ľudí? Hlasovali by proti iba tí, ktorí to už majú plus pár ešte..... Tvárite sa, akoby tam dali ešte plus 300kusov, nie je Vám to už totálne jedno, či to bude mať o 10 ľudí viac, alebo menej ? Nedá sa už táto téma uzamknúť? Ide o hru, preboha, nik sa z tých listín nenaje, tak čo tu závidíte pomaly aj nos medzi očami...
 

DeletedUser

Hosť
Presne, Linteo, súhlasím na sto percent....Ja som dlhopisy nedostala, teraz mám fňukať preto, že aké je to nespravodlivé, že polka westu dostala armádu dlhopisov a teraz si nakúpili truhlice, nápoj, vyhlásenie a ja nič....? Už ma jedujete, nie ste vďační ani len za tie dlhopisy, ktoré Vám spadli z neba...Keď niečo dostanete, tak to je zlé, keď nedostanete nič, tak to je zlé...A uvedom si už konečne zas ty, že ak si tú vec chcel mať, tak ju máš, bolo to tvoje ROZHODNUTIE a ak ti nezáležalo na tom, že dáš za tú listinu peniaze, tak nech si neotváraj ústa ani teraz....Dal si nuggety a teraz ti zostali dlhopisy... nie si ukrátení...ja nemám ani len na ten nápoj....Vždy sa pozeráte len na seba, west hrá okrem teba aj tisíc iných ľudí....

berrynka, nepisala si aj toto nahodou?:

''...A na weste sa mi páčilo, že doteraz ma motivovalo získanie rôznych druhov úspechov a teraz môže mať hneď niekto remeslo, zbierku inventu, 120 level.... Netvrdím, že nemá update pozitíva, ale pre mňa sa stratila hranica medzi hráčmi, ktorá ma lákala..''

a aj ine v takomto style....

teraz sa tu navazas do tych co chceli byt jedinecny v tomto ale ty si vehementne bojovala proti tomu aby si vsetci mohli robit vsetky prace (nakoniec to aj tak nie je take jednoduche, ze?) a dokoncit si ulohy, lebo si chcela mat tu ''hranicu'' medzi hracmi.... ved to je to iste....

ja hram west pre seba, som rada ze si robim ulohy, ze su nove sady a rozne sutaze. Robim to pre seba, ze mi to tam pribuda. Je mi jedno ci si vsetci ostatni spravia vsetky ulohy a ked mozem tak pomozem v nasledovani ich ciela.... na tuto tyzdennu akciu nemam ani nuggety ani dost dlhopisov a uz toboz nie na listinu.... roztrhne ma preto? nie...
 

DeletedUser

Hosť
Hebibty, myslím si, že 30 kusov ich jedinečnými robí..... A ja som mala výhrady proti updatu, nie proti produktom, či rôznym vylepšovákom...tie si jednoducho nekupujem...tak čitkaj poriadne, sím ťa)) a pre mňa to jednoduché je, neviem ako pre teba)) Je to ľahšie ako kedykoľvek predtým, odkedy hrám ja )) A druhýkrát , pokús sa nemiešať hrušky s jablkami, lebo to, čo si uviedla, to je slabý argument na tvoje dotazy ,pretože tam nepíšem, že mi vadia veci v shope či sety, sorry )) Nakoniec to zaklincuješ rovnako ako ja, ale chápem, že si mala potrebu sa vyjadriť, tvoj názor som si prečítala a ďalej sa s ním nemienim zaoberať...ja by som túto tému už dávno zamkla, listiny tam dané boli, škoda to rozoberať ďalej...pv ti

PS: a nesúď ma,keď ma nepoznáš...,lebo možno som priamočiara, ale druhým by som rozdala aj to posledné, nemysli si, že si jediná,ktorá iným pomáha,ale to hádam nebudem dokazovať vypisovaním na weste, kto so mnou hrá, ten ma pozná a ich úcta a názor je pre mňa prvoradý a smerodajný.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Adko, ja som zberateľka, chcem mať všetko, ale keď to tam už dávali,tak som si povedala, že za tých 40eur tá listina mne nestojí...Ty si sa rozhodol inak, máš ju, tak to už nechajme tak....Ja si ju nekúpim ani teraz, lebo nedám 40eur za hlúpy kus papiera v hre...Všetci sa rozhodujeme sami za seba, ale dôležité je si za svojím rozhodnutím aj stáť....Nik tu taký asi ani nie je, kto by na weste už neprerobil z nejakých dôvodov, buď že si niečo kúpili a bolo to v akcii, alebo zaplatili tombolu z nuggiet a potom im tú vec uktadli, atď....Na Buffale je ich už len 6, chápem ťa, nemysli si, že nie, ale každá minca má dve strany, aj tá tvoja ....prajem Ti príjemnú hru
 

DeletedUser

Hosť
Hebibty, myslím si, že 30 kusov ich jedinečnými robí..... A ja som mala výhrady proti updatu, nie proti produktom, či rôznym vylepšovákom...tie si jednoducho nekupujem...tak čitkaj poriadne, sím ťa)) a pre mňa to jednoduché je, neviem ako pre teba)) Je to ľahšie ako kedykoľvek predtým, odkedy hrám ja )) A druhýkrát , pokús sa nemiešať hrušky s jablkami, lebo to, čo si uviedla, to je slabý argument na tvoje dotazy ,pretože tam nepíšem, že mi vadia veci v shope či sety, sorry )) Nakoniec to zaklincuješ rovnako ako ja, ale chápem, že si mala potrebu sa vyjadriť, tvoj názor som si prečítala a ďalej sa s ním nemienim zaoberať...ja by som túto tému už dávno zamkla, listiny tam dané boli, škoda to rozoberať ďalej...pv ti

PS: a nesúď ma,keď ma nepoznáš...,lebo možno som priamočiara, ale druhým by som rozdala aj to posledné, nemysli si, že si jediná,ktorá iným pomáha,ale to hádam nebudem dokazovať vypisovaním na weste, kto so mnou hrá, ten ma pozná a ich úcta a názor je pre mňa prvoradý a smerodajný.


hh, sorry, moja chyba, uz vidim preco ti to nedavalo zmysel...dala som tam zlu citaciu, chcela som reagovat na tento prispevok:


na buffale sú už len dva kusy v obchode a tiež som hlasovala za pridanie a nemôžem si to kúpiť...Bože, čo ste vy za závistlivých ľudí? Hlasovali by proti iba tí, ktorí to už majú plus pár ešte..... Tvárite sa, akoby tam dali ešte plus 300kusov, nie je Vám to už totálne jedno, či to bude mať o 10 ľudí viac, alebo menej ? Nedá sa už táto téma uzamknúť? Ide o hru, preboha, nik sa z tých listín nenaje, tak čo tu závidíte pomaly aj nos medzi očami...


islo mi o to ze si im tam hovorila ze su zavistlivi a ty si predtym pisala o tych pracach ze to neni fer a pod, nechcem to tu zas vsetko vypisovat.
nemiesam hrusky s jablkami (aj ked s tou zlou citaciou to tak vyznelo), lebo je jedno ci niekto nedopraje listinu a niekto iny zas nedopraje prace a dokoncenie uloh vsetkym...o to mi islo...

ja ta nesudim, len mi to prislo divne, ze pokial sa tyka nieco teba, tak je to fajn ale ostatnych kritizujes a sudis.

Este k pracam: mozno pre teba su tie prace lahke lebo si ich uz aj tak mala odomknute pred tym alebo si bola velmi blizko. Nie pre vsetkych je to lahke, vela prac sa stale odomyka v neskorych lvl (vela ludom sa dokonca posunuli serie uloh ze ich este nemozu robit) a aj ked sa trebars uz niektore prace daju robit, zoberie to tak vela zdravia ze az. Takze sa neboj, tvoja hranica medzi hracmi tam este stale je.

A uzavriem to tak isto ako ty vsetky rozhovori : dalej sa s tym nemienim zaoberat.

peknu hru
 

DeletedUser

Hosť
sorry, ale miešaš..... práce si každý mohol dokončiť za cenu reskillu, to nebola limitovaná vec, ktorá sa dá kúpiť len za isté časové obdobie, zas porovnávaš neporovnateľné ))) Ja som nenapísala, že im to nedoprajem, aj doteraz, kto chcel, si tie práce dokončil a kto nechce, tak si ich nedokončí ani takto (pozná x takých ľudí). Takže si zas argumentovala úplne zle....
Podobne, aj tebe príjemnú hru a veľa pozitívnych zážitkov, hlavne produktívne rozhovory )
 

DeletedUser

Hosť
celkove si myslím, že sa k tomuto mali vyjadrovať len ľudia, čo majú ten dekrét a teda si chceli udržať jedinečnosť, alebo tí, čo si ho mienili kúpiť...VŠETKY ostatné reči sú neproduktívne :)
 

DeletedUser

Hosť
presne 90%ludom to je jedno a hlasuju za najvacsi pocet lebo vedia ze si to aj tak nekupia tak im je jedno ci to bude mat 20 alebo 30 ludi
 
Hore