Vyhlásenie nezávislosti

Koľko sa má do každého sveta doplniť vyhlásení o nezávislosti?


  • Celkový počet hlasujúcich
    100
  • Anketa je uzavretá .

DeletedUser

Hosť
Lebo niektorým nedochádza, že možnosť žiadne je asi, že nehlasuješ :) a možno to pokladajú za zbytočnosť....ja to beriem z tej pozitívnej stránky, viem, že to nikdy nebudem mať, ale zas iným nebránim v ceste za vytúženým pokladom, ja ľudstvu doprajem všetky hriechy :))
 

DeletedUser

Hosť
Mne tiez chýba možnosť "žiadne " alebo take čo by sa dali aj predať na trhu !

Ike, oni to tam s istotou pridajú, len chcú vedieť počet.
2.gif
 

Deleted User - 4

Hosť
Anketa bola uzavretá, s veľkým rozdielom vyhrala možnosť 10 kusov.

5 kusov pridáme do každého sveta v sobotu a 5 v nedeľu, aby mal každý šancu.

 

DeletedUser

Hosť
toto je pekna blbost hlasujeme za pocet ks kore sa pridaju a pridate aj tak dvojnasobok?
 

DeletedUser

Hosť
Možno si niekde urobil vlastnú anketu a tam hlasovali za 5 a vy teraz pridáte 10...ach aká nehoráznosť :D
 

DeletedUser

Hosť
Adko 2221, sorry, ale len preto, že ty si to kúpil za nuggety, tak nedopraješ iným? Koľko ľudí kupovali sety či sedlá za nuggety a čo teraz? Na weste je veľmi veľa hráčov a dosť ich už tie dlhopisy aj pomíňalo...Na druhej strane to bola tvoja voľba, že si to kúpiš, nikoho iného..ja tú listinu nemám a je mi to fuk, moja voľba bola, si to za tie peniaze nekúpiť ...a nemám ani dlhopisy..Chápem, že sa rozčuľuješ, ale aj keď pridajú tých pár kusov, i tak to nebude mať celý west ako nemajú ani sedlo, plášť....
 

DeletedUser

Hosť
presne tak...bol to vzacny predmet tak ním aj mal ostat, uz sa viac do svetov pridavat nemal! a hlavne nie ked to kupovali vsetkych 20 za nugety a teraz sa rozdavali dlhopisy na 5rokov
 

DeletedUser

Hosť
Aj keď pridajú tých pár kusov najviac, vždy to zostane ešte vzácnym predmetom....A keď sme už pri téme dlhopisy, nie každý dostal 1000 dlhopisov a podobne , ja som dostala 50, takže len preto, že Vám sa nazbierali teraz dlhopisy a teraz by ste si ten predmet mohli za ne kúpiť, tak iným nedoprajete??? Nebojte sa, ak to bude niekto chcieť, tiež si to bude musieť kúpiť za nuggety ... Ja nikomu nič z inventu nezávidím, je to každého osobná vec, že ako tie veci získal.....(nuggety, dlhopisy)
 

DeletedUser

Hosť
hmm, tiež sa mi to vôbec nepáči, že to dali znova...kúpila som si to vtedy preto, že to je jedinečné...a hlevne som plesla 2000 nuggetov rýchlo, lebo to malo byť len ten jeden deň...to boli možno aj moje posledné nuggety do hry, lebo to ma vtedy fakt dosť naštvalo, že som mohla počkať a kľudne si našetriť aj dlhopisy a nuggety použiť na premko alebo pod.... čo už chybami sa človek učí a ja už takúto na weste určite nespravím...
 
Hore