vystupovanie - otázka

DeletedUser

Hosť
Chcem sa spýtať že :
Mám nízke vystupovanie (33) na jednom zo svetov. oplatí sa mi zvýšiť si ho ? Zvyšné duelové schopnosti mám pomerne vysoké len toto mám nízke. Oplatí sa mi do toho dávať schopnosti ? + mám si kúpiť na duely so strelnou zbraňou čiernu šatku alebo si nechám drahý motýlik ?
 

DeletedUser

Hosť
satku,vo vacsine pripadov sa oplati omnoho viac ako odpor kedze cez vystupko je najlepsia taktika proti odporu
 

DeletedUser

Hosť
takže radšej šatku ako motýlik ?
ale vystupko mám dosť malé...čo si mám radšej zvýšiť ? strielanie mám 100 a vystupko 33...ktoré si mám radšej zvyšovať ?
 

DeletedUser

Hosť
dobre, prvý problém vyriešený..teraz k tej šatke a motýliku...ktoré radšej..od abedyho mám že radšej drahý motýlik
 

DeletedUser

Hosť
Nie,motylik je na obranu skor...Daj si satku ak ides utocit...A na obranu je lepsi aj tak drahy bizon.
Vlk:Vystupovanie je o znizovani moznosti ze ta super trafi nie ze ty ho trafis...Mam vystupko 120 tak trosku viem ze ma polovica "duelantov" ani netrafi
 

DeletedUser

Hosť
ak si kúpim tak modrú :D no ale ja to potrebujem potvrdiť od nejakého poriadneho duelanta
 

DeletedUser

Hosť
takže žltú šatku a zvyšovať vystupko...asi na koľko si mám dať ?
 

DeletedUser

Hosť
Vystupko sa oplati ak je viac ako 100...V satke ti necham volnu ruku ale najviac sa hodi zlta a cierna a nakolko ty mas male vystupko tak najmenej snad modra,hneda...
Vaquero:Ja to mam v jednom z predchadzajucich postov
 

DeletedUser

Hosť
takže momentálne všetko dávať do vystupovania a kúpiť si žltú šatku...OK..ďakujem...a aj ked budem mať nízke vystupovanie, bude viditeľný účinok pri duely ?
 

DeletedUser

Hosť
Mno bude viditelny...Len skoda ze ten ucinok bude lepsi pre obrancu...Staci ze narazis na vojaka...Ten je napr cisto utocny...A ma 20 bodov v charizme kvoli vystupku..
Oblecie sa:Cierny plast,cierne cizmy,drahy bizon,drahy plateny.
8+3+18+14=43+20=63x1,5=94,5 boda cize povedzme ze 95...Ty mas tusim 33 vystupko...To je 62 bodov a tie ti urobia v duely brutal sarapatu
 

DeletedUser

Hosť
tak ja mám:
čierny plášť
hnedé čižmy (kvôli uhýbaniu)
drahý motýlik (idem si kúpiť tú šatku)
drahý plátenný klobúk
 
Hore