vystupovanie - otázka

DeletedUser

Hosť
popravde na sk1 som za posledných 100 duelov prehral asi 5 :D
...a 4 boli z toho s totálne zataktikovanými vojakmi ://
 

DeletedUser

Hosť
tosi potom utočil len na stavbarov:D ja som mal vystupko vyše 200 a bez uhybania nič moc no :) tysa môžeš trafiť 8x ale ak si strelec a da ti 3 rany z ostrou drevorubačskou tak maš komu istu :D
 

DeletedUser

Hosť
s čím je najlepšie kombinovať vystupovanie aby ma netrafili ? s vysokou taktikou alebo uhýbaním ?
 

DeletedUser

Hosť
Pri odporakovi ide skor o to aby ta netrafil a ty jeho co najviac krat nakolko ma malu presnost a taktiku nema tiez nejaku obrovsku...Urobil som na cz5 bratovi vojaka so 100 vystupkom,secneho,takmer bez odporu a rubem odporakov jak nic


Ked prebijem jeho odolnost, dam mu plnu dmg. Pamataj trafim sa pomerne casto. Odolavaci nemaju vela uhybania. Vyhram duel vtedy ak ho viac krat trafim. Co je viac nez iste. Mam predsa uhybania viac ako on a mam narozdiel od neho vystupovanie ( hoci to tu hra skoro nulovu rolu, dolezite mat vyssie vystupovania ako superova taktika a uhybaci maju taktiku zvycajne len ako bonus z oblecenia).

Za to ty: Das mu male rany a zranis ho 20% zraneniami. Co predstavuje, ze ked ti da 2 zasahy, zarucene si prehral.

Cize tvoj build ma tu vyhodu, ze ta menej zrani ako mna. Ale ja mam vyhodu ze ho porazim s vacsou pravdebodobnostou ako ty a dokonca ho mozem uspat.

Co je lepsie, to si uz vyberte vy. Obe ma svoje pro a proti.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Urgo dakujem za vysvetlenie...pochopil som..ale ja som položil inú otázku :) na ktorú by som rád dostal odpoved :)
 

DeletedUser

Hosť
s čím je najlepšie kombinovať vystupovanie aby ma netrafili ? s vysokou taktikou alebo uhýbaním ?

V tvojom utoku ( ty si vyzivatel) kombinovat samozrejme s uhybanim.
V tvojej obrane vyuzivas taktiku a uhybanie. Tam nehra vystupovanie ziadnu rolu. Pochopil si?
 

DeletedUser

Hosť
75 :D lebo vraj to stačí...potrebujem niečo aj do iných vecí
 

DeletedUser

Hosť
podla mna zaklad staci... maximalne na 60... inak si ho dvihnes vecami (drahy plateny klobuk, hnede cizmy atd.)
 

DeletedUser

Hosť
Ked prebijem jeho odolnost, dam mu plnu dmg. Pamataj trafim sa pomerne casto. Odolavaci nemaju vela uhybania. Vyhram duel vtedy ak ho viac krat trafim. Co je viac nez iste. Mam predsa uhybania viac ako on a mam narozdiel od neho vystupovanie ( hoci to tu hra skoro nulovu rolu, dolezite mat vyssie vystupovania ako superova taktika a uhybaci maju taktiku zvycajne len ako bonus z oblecenia).

Za to ty: Das mu male rany a zranis ho 20% zraneniami. Co predstavuje, ze ked ti da 2 zasahy, zarucene si prehral.

Cize tvoj build ma tu vyhodu, ze ta menej zrani ako mna. Ale ja mam vyhodu ze ho porazim s vacsou pravdebodobnostou ako ty a dokonca ho mozem uspat.

Co je lepsie, to si uz vyberte vy. Obe ma svoje pro a proti.
Kazdy server je specificky duelantmi a napr na sk2 mi moj build vychadza celkom dobre...Ja som nikdy neutocil aby som niekoho uspal aj ked to je spriemnenie :)
Ty zasa ked utocis tak sa stane ze ho ani netrafis....Kazde ma svoje pre a proti
 

DeletedUser

Hosť
no ved s vecami budem mať na 60

daj si to na 60 bez veci, pre zaciatok... vystupko daj 100 - 120 ako pisal Sob3k, presnost daj tiez bez veci aspon 50 a uvidis ako ti pojdu duely... ak dobre tak nechaj tak a davaj do strielania, ak nie tak este zvys uhybko a presnost...
 
Hore