vystupovanie - otázka

DeletedUser

Hosť
Ja som len vysvetloval ze tych 62 bodov ti urobi sarapatu ze sa mozno trafis raz,mozno ani to nie...Equip tu davat je trosku od veci...Ak budes mat tu satku pocitam ze budes mat tak 46 ci 48 ,to uz je lepsie...
 

DeletedUser

Hosť
vystupko je dobre, ale zalezi aj od ostatnych schopnosti... co myslis pod pojmom ze ich mas dostatocne vysoke?
 

DeletedUser

Hosť
no mám ich na dobrej úrovni..ako by som ich mal mať ? ako by som mal mať pousporiadané schopnosti na duelovanie ?
 

DeletedUser

Hosť
mám level 75...ja len potrebujem radu od profesionálneho vojaka ako by som mal mať schopnosti...
 

DeletedUser

Hosť
Urcite vystupko viac ako 100,tak 120
Potom par bodikov do uhybka,presnosti...S oblecenim mat taktiku tak 80 a ostatok do strielania,odpor je podla mna zbytocny..Kolko mas hp?
 

DeletedUser

Hosť
Sob3k načo hovoríš všetko?
...nezdá sa mi ako správne riešenie - človek sa s tým natrápi a 2. to vie za 2 minúty...
 

DeletedUser

Hosť
a ešte jedna otázka..strielanie mám 100...mám si ho zvýšiť až potom vystupko alebo to na určitý čas stačí, venovať sa vystupku a potom to zvyšovať ?
 

DeletedUser

Hosť
:D:D počuj skúšaj a určite na to prídeš :)
...ajtak keď máš súpera vojaka s taktikou 150+50% bonus, tak je to iné, ako keď máš nejakého stavbára s ručnou, čo má taktiku 0 :D
 

DeletedUser

Hosť
:D:D počuj skúšaj a určite na to prídeš :)
...ajtak keď máš súpera vojaka s taktikou 150+50% bonus, tak je to iné, ako keď máš nejakého stavbára s ručnou, čo má taktiku 0 :D

tak, ale ak chcem vyskúšať tú taktiku, tak najprv zaútočím na vojaka a nie na stavbára.
 

DeletedUser

Hosť
Pri odporakovi ide skor o to aby ta netrafil a ty jeho co najviac krat nakolko ma malu presnost a taktiku nema tiez nejaku obrovsku...Urobil som na cz5 bratovi vojaka so 100 vystupkom,secneho,takmer bez odporu a rubem odporakov jak nic
 
Hore