Zbrojnica

Paci sa vam tento napad?


  • Celkový počet hlasujúcich
    63
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Takze napadlo ma nieco...Najprv vam dam pribeh..
Predstavte si ze som dobrodruh,ktory je zakladatel v meste,ale nikomu tam neveri...Banku ma plnu a ma dost veci v inventari.Zrazu pride obmedzeny batoh a prakticky sa nepohne z miesta ,ale banka bude stale obmedzena...Navyse vyhlasia utok na pevnost jeho mesta a s hrozou zisti ze az nanho vsetci maju hakove pusky.Pozriem si inventar a zbadam tam kopu muskiet a flint,tak pridem do pevnosti a dam ich do zbrojnice a prikazem kazdemu hracovi v meste nech si zoberie to najlepsie co moze nosit.
Zbrojnicu by vyuzivali mesta ktore su v pevnosti a pred bojom by do nej mali pristup.Dali by sa tam odkladat iba zbrane do lavej ruky.
Nachadzala by sa v sklade
Zbrojnica by mala presne tolko slotov kolko je vsetkych pusiek[hrdzavych,normal aj presnych].Pusky by tam boli ako produkty cize napr.Precizna musketa a dole koeficient 3....Vkladat pusky by mohli tiez len hraci z miest ktory su v pevnosti...Naco by bola dobra?
Priklad c.2:Som vojak,duelant a akurat som v slepej zone ked nemam prace na peniaze...Setrim na duelove veci a zautocia nam na pevnost...Nakolko obchodovanie nefunguje nemozem ziskat lacnejsiu pusku,zajdem do zbrojnice a vyberiem si 1 pusku.Tato puska sa bude dat vybrat iba ked uz bude znamy datum a cas boja .Kazdy bude moct vybrat 1 pusku a po skonceni boja mu bude systemom automaticky odobrata a vratena spat do zbrojnice...
Myslim si ze by to naslo uplatnenie v praxy.
Obmedzenie by bolo:pre vojakov o 3 urovne lepsia ako oni a pre normal ludi puska na ich uroven.
Ok listaren:
Ako by to bolo s úrovňou? Mám level 22 a zoberiem si precíznu winchestrovku?

Kto ti da do zbrojnice preciznu winchestrovku?Ale kludne mozem obmedzit uroven
Otvoril by si sklad a hore by bolo tak ako v profile mas hore osobny text a podpis tak tam by bolo :Suroviny a vedla zbrojnica...
A zbrojnica by vyzerala ako sklad len by tam boli pusky a nie ako v inventary ze su pri sebe ale ze maju koeficienty dole ako produkty Kto ti da do zbrojnice preciznu winchestrovku?Ale kludne mozem obmedzit uroven
Otvoril by si sklad a hore by bolo tak ako v profile mas hore osobny text a podpis tak tam by bolo :Suroviny a vedla zbrojnica...
A zbrojnica by vyzerala ako sklad len by tam boli pusky a nie ako v inventary ze su pri sebe ale ze maju koeficienty dole ako produkty
mozno som slepy ale nevsimol som si co sa stane ak utocnici preberu pevnost ostanu im tam pusky alebo sa vratia hracom co ich tam dali ci len tak sa stratia? :omg:

Samozrejme by ostali tak ako ostavaju produkty...Aj ked tipujem ze po rozobrati zbrani by kazdy ostatne zmazal pre istotu

Tento nápad sa mi páči :)
A ešte pár otázočiek :)

1. Ak vložíš do zbrojnice pušku, už si ju z tade nemôžeš zobrať naspäť ?
2. Nap. Vložím do Zbrojnice 2 pušky. Teraz príde hráč z mesta ktorý nemá pušku a vezme si moju pušku (tú ktorú som dal do zbrojnice) .. Bude za to platiť ??
3.Keď ma pošlú do bezvedomia a mám požičanú pušku, vráti sa puška do Zbrojnice ? Alebo ju môže niekto (náhodne) nájsť ??
4.V zbrojnici je 1 puška. Môže si ju zobrať len 1 hráč alebo ju môže zobrať viac hráčov ??

A ešte jeden nápad.
Čo keby sa Zbrojnica dala rozširovať, a každé (napr.) 4 úrovne sa tam automaticky pridá nejaká puška.
1.Nie nemozes robis sluzbu mestu
2.Preco by mal?Bude to zadarmo
3.Nemoze ju najst,po boji a to nech dopadne ako kolvek,sa vracaju pusky do zbrojnice
4.Len 1 hrac...Bude obrazok napr:precizna musketa a dole bude koeficient...Napr.obrazok [3] to znamena ze z tych co je na obrazku budu este 3 kusi volne...
Bude v sklade,nebude to zvlast budova

Obrazok:
Strana 3,chlapikov prispevok
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
podla mna ano lebo aj mne to robi problem....(mozem spravit obrazek?? :) )
 

DeletedUser

Hosť
Ako by to bolo s úrovňou? Mám level 22 a zoberiem si precíznu winchestrovku?
 

DeletedUser

Hosť
Kto ti da do zbrojnice preciznu winchestrovku?Ale kludne mozem obmedzit uroven :)
Otvoril by si sklad a hore by bolo tak ako v profile mas hore osobny text a podpis tak tam by bolo :Suroviny a vedla zbrojnica...
A zbrojnica by vyzerala ako sklad len by tam boli pusky a nie ako v inventary ze su pri sebe ale ze maju koeficienty dole ako produkty
 

DeletedUser

Hosť
to by som uz rovno spravol tak ze by to bolo v sklade a cim by bola vedsia uroven skladu tym viac by sa ich tam zmestilo
 

DeletedUser

Hosť
mozno som slepy ale nevsimol som si co sa stane ak utocnici preberu pevnost ostanu im tam pusky alebo sa vratia hracom co ich tam dali ci len tak sa stratia? :omg:
 

DeletedUser

Hosť
Samozrejme by ostali tak ako ostavaju produkty [aspon tusim ze ostavaju]...Aj ked tipujem ze po rozobrati zbrani by kazdy ostatne zmazal pre istotu
 

DeletedUser

Hosť
Lypur,co tak napisat dovod?Ci len nie lebo vsetci ktorych nemas rad dali ano???
 

DeletedUser

Hosť
Lypur,co tak napisat dovod?Ci len nie lebo vsetci ktorych nemas rad dali ano???

Ze by v tej ankete bolo "Nie" na to, aby ju oznacili ti, ktorym sa napad nepaci? Dal som nie lebo je to z casti nedomyslene a celkova sprostost. Este nic do hry pridane nebolo a takmer nikto nevie ako to bude fungovat, ale ti mudry uz vymyslaju blbosti... :p
Btw: Ja mam rad vsetkych, oni maju stale nieco proti :p
 

DeletedUser

Hosť
Ze by v tej ankete bolo "Nie" na to, aby ju oznacili ti, ktorym sa napad nepaci? Dal som nie lebo je to z casti nedomyslene a celkova sprostost. Este nic do hry pridane nebolo a takmer nikto nevie ako to bude fungovat, ale ti mudry uz vymyslaju blbosti... :p
Btw: Ja mam rad vsetkych, oni maju stale nieco proti :p

ked to nerobim ja tak to robi lypur ...(nekdo sa tu opiči po mne )(to neni nadavka!!)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore