Zbrojnica

Paci sa vam tento napad?


  • Celkový počet hlasujúcich
    63
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Super nápad.

A s tými puškami by som to spravil tak že by tam zostali. Ale ten čo si zoberie tak mu zostane v inventári.
 

DeletedUser

Hosť
neviem ci som sa teraz nepomílil ale co spojenecke pevnosti ...?
 

DeletedUser

Hosť
Co tak si precitat napad a nepytat sa co myslim???
No ved mesta ktore su v pevnosti...To znamena ze aj tie ktore vlastnis a aj tie v ktorych si len ako clen
 

DeletedUser

Hosť
A čo tak hľadať na fóre, a nezakladať v podstate duplikačné témy?
 

DeletedUser

Hosť
Tu ide o to si odlozit a pred bojom si zobrat nie poziciavat...Tu nedavam dalsiu budovu cize nieje duplikacna :)
 

DeletedUser

Hosť
Úprimne mi je to jedno, ale prečo nepomôcť ? :) Dávam áno...
 

DeletedUser

Hosť
Tento nápad sa mi páči :)
A ešte pár otázočiek :)

1. Ak vložíš do zbrojnice pušku, už si ju z tade nemôžeš zobrať naspäť ?
2. Nap. Vložím do Zbrojnice 2 pušky. Teraz príde hráč z mesta ktorý nemá pušku a vezme si moju pušku (tú ktorú som dal do zbrojnice) .. Bude za to platiť ??
3.Keď ma pošlú do bezvedomia a mám požičanú pušku, vráti sa puška do Zbrojnice ? Alebo ju môže niekto (náhodne) nájsť ??
4.V zbrojnici je 1 puška. Môže si ju zobrať len 1 hráč alebo ju môže zobrať viac hráčov ??

A ešte jeden nápad.
Čo keby sa Zbrojnica dala rozširovať, a každé (napr.) 4 úrovne sa tam automaticky pridá nejaká puška.
 

DeletedUser

Hosť
1.Nie nemozes robis sluzbu mestu :)
2.Preco by mal?Bude to zadarmo
3.Nemoze ju najst,po boji a to nech dopadne ako kolvek,sa vracaju pusky do zbrojnice
4.Len 1 hrac...Bude obrazok napr:precizna musketa a dole bude koeficient...Napr.obrazok [3] to znamena ze z tych co je na obrazku budu este 3 kusi volne...
Bude v sklade,nebude to zvlast budova :)
 

DeletedUser

Hosť
zbrojnicacopy.jpg


to pismo ja viem nenasiel som ten isty font a este ja viem je tam toho malo ale je to len ukazka este pridam 1
 

DeletedUser

Hosť
Vyzeras to pekne ale bude to v sklade kvoli narocnosti :),hore bude napisane suroviny a zbrojnica a podla toho na ktore kliknes tak to ti ukaze :) ale ako priklad prave tejto casti je to pekne
 

DeletedUser

Hosť
celkom zaujimavy napad... myslim, ze by to bolo dobre...
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore