Zbrojnica

Paci sa vam tento napad?


  • Celkový počet hlasujúcich
    63
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Nejak som nepodchytil čo sa stane s tými zbraňami keď sa pevnosť preberie
 

DeletedUser

Hosť
je to super ale verým tomu že nič s toho sa nebude realizovať pozrite si čo sa chystá na rok2010 plno vecí! a dúfam že aspoň tých 30%sa splní ved niektoré veci maly bit už v roku 2009 samé dobré nápadi a nič sa neraalizuje tak pohyb neviem čo robíte!žiaden turna a nič podobné spíte?tak sa prebudte a rozhýbte sa troška nech sa to tu troška oživý!!!!;)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
je to super ale verým tomu že nič s toho sa nebude realizovať pozrite si čo sa chystá na rok2010 plno vecí! a dúfam že aspoň tých 30%sa splní ved niektoré veci maly bit už v roku 2009 samé dobré nápadi a nič sa neraalizuje tak pohyb neviem čo robíte!žiaden turna a nič podobné spíte?tak sa prebudte a rozhýbte sa troška nech sa to tu troška oživý!!!!;)

Poviem to jednym slovom. GREPOLIS!
Čím menej vidíš tým viac robia.

//Prepáčte za OT ale toto som nemohol vydržať.
/// dík sob3k
 

DeletedUser

Hosť
napad dobry,ale trochu viac by som to prepracoval,davam ano
 

DeletedUser

Hosť
Podľa mňa ho netreba viac prepracovávať, je dobrý aj takto. Hlasoval som za áno. :)
 

DeletedUser

Hosť
je to dobrý nápad... ale:
Keď bude fungovať zbrojnica hráči si nebudú kupovať zbrane do lavej ruky a radšej si požičajú zo zbrojnice...
Nemyslím že by dakto si ešte kúpil pušku keď ju môže mať zadarmo to iste chápeš...
Potom kolko stránok by mala zbrojnica ako napr jedna celá stránka už bude zabratá puškami a otvorím sa nová stránka kde sa budú môcť dávať pušky... stránka myslím ako napr. na fóre je plná jedna stránka komentárov tak sa otvorí nová
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore