Zlaté zbrane (Zlatý kolt a zlatá šabľa)

Aký je váš názor na zlaté zbrane? (Zlatý kolt a zlatá šabľa)


  • Celkový počet hlasujúcich
    157
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Ja som dal aby zostali , ale som si nepozrel ze myslite len kolty a sable, nechcem aby zostali. Kazdy kdo dosiahne 70 uroven uz s tym beha po mape a dueluje. Ta zbran je dost silna ale lahko ziskatelna a pre mna nieje az tKK vynimocna ako legendarna zbran. Preto sa mi aj nepacia
 

DeletedUser

Hosť
Môj názor !!

Takže...tí, čo si želajú, aby sa odstránili si ich asi nemôžu spraviť a preto závidia na toľko, že ich chcú dať preč. Česť výnimkám...

Ďalej....bolo by to trošku nefér, ak by sa urpavili poškodenia...na bete majú developery zbrane xxx-xxxx DAMAGE

Potom by sa ich nedalo dobehnúť v najväčšom poškodení...
Myslím, že každý jeden duelant ich v hre chce...iné by bolo, keby sa táto anketa dá do hry...:)
 

DeletedUser

Hosť
podla mna vobec nejde o to ze niekdo si ich nemoze spravit, ja ich mam , ale aj tak ich nechcem v hre. Je to prilis jednoduche preprava municie, rybolov..... ale na zlatu pusku je to ine, tam nieje ze o tolkej a pri takej praci s nasadenim tym a tym najdete kluc c.3 . to nie . Keby je to robene ako na zlatu pusku tak je to dobre, lebo vtedy by sa hraci nepozerali inak len na toho co ma zlatu pusku , ale na toho coo ma vobec niaku zlatu zbran
 

DeletedUser

Hosť
Môj názor !!

Takže...tí, čo si želajú, aby sa odstránili si ich asi nemôžu spraviť a preto závidia na toľko, že ich chcú dať preč. Česť výnimkám...

Tá séria úloh je veľmi jednoduchá, stačí menší reskill a zbraň má ktokoľvek,Väčšinou stačí dokonca len kúpiť nejaké nohavice, opasky a ani reskill nie je potrebný

Ďalej....bolo by to trošku nefér, ak by sa urpavili poškodenia...na bete majú developery zbrane xxx-xxxx DAMAGE

Potom by sa ich nedalo dobehnúť v najväčšom poškodení...

A vysvetlíš mi prosím ťa, čo majú spoločné vývojári so zlatými zbraňami. Vývojári majú svoje postavy len na testovanie, aký máš dôvod napádať ich...

Myslím, že každý jeden duelant ich v hre chce...iné by bolo, keby sa táto anketa dá do hry...:)

Duelant? To by som netvrdil. Drvivá väčšina duelantov ich má preto, lebo nemajú na výber a svietiace zbrane sú neúčinné. Ak by sa malo hodnotiť, kto ich chce a kto nie, ver tomu, že nie skutoční duelanti, len lamy by ich chceli...
 

DeletedUser

Hosť
Odstrániť zlaté súpravy je asi unril. Viem si predstaviť ten nával kritiky ak by vám zrazu zmizli z inventáru.

tak ako písal icebeer v príspevku http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=14235 chcelo by to zmenu.

Skôr by som sa priklonil k úprave damage svietiacich zbraní a pridaniu svietiacich pušiek. Samozrejme že by to chcelo ich aj sprístupniť. Neviem o tom že by niekto po zrušení bojov pre bohatých našiel Zlatý kolt Wyatta Earpa.
 

DeletedUser

Hosť
Tym ze sa pridali svietiace zbrane a BS deringer tvorcovia "zabili" ostatne zbrane. Teraz si uz nikto nekupi Vojensky revolver alebo no.1 ved spravy lahku ulohu a moze mat ovela lepsiu zbran. Tymto pridanim tvorcovia uplne pokazili hru.
 

DeletedUser

Hosť
Tá séria úloh je veľmi jednoduchá, stačí menší reskill a zbraň má ktokoľvek,Väčšinou stačí dokonca len kúpiť nejaké nohavice, opasky a ani reskill nie je potrebný



A vysvetlíš mi prosím ťa, čo majú spoločné vývojári so zlatými zbraňami. Vývojári majú svoje postavy len na testovanie, aký máš dôvod napádať ich...



Duelant? To by som netvrdil. Drvivá väčšina duelantov ich má preto, lebo nemajú na výber a svietiace zbrane sú neúčinné. Ak by sa malo hodnotiť, kto ich chce a kto nie, ver tomu, že nie skutoční duelanti, len lamy by ich chceli...


Ja som musel obetovať na reskill kvôli zlatému koltu aj 200 000, pretože som mal v preprave vyše 300 PB a nevedel som sa zraniť...



Ďalej, ja by som napríklad tých developerov chcel dobehnúť, i keď je pravda, že málo-komu stačia HP na to, aby zniesol takéto poškodenie :)


A inak, keď už sem miešame tých developerov, tak načo majú také zbrane?? Aby mali pokoj od ostatných....
Tieto zlaté veci sa zijdu aj stavbárom, aby sa mohli aspoň trochu brániť...i keď je pravda, že si každý hráč vyberá postavu sám, no predsalen, keby takto uvažoval každý, nemal by kto stavať !! Po negatívnej stránke, je zasa pravda, že keby nie sú tieto zbrane...mali by to ľahšie, pretože by ich s nimi neduelovali :)
 

DeletedUser

Hosť
Tym ze sa pridali svietiace zbrane a BS deringer tvorcovia "zabili" ostatne zbrane. Teraz si uz nikto nekupi Vojensky revolver alebo no.1 ved spravy lahku ulohu a moze mat ovela lepsiu zbran. Tymto pridanim tvorcovia uplne pokazili hru.

pokazili to hráči nie tvorcovia hry. Možnosť získať BS deringer je od updateu 1.25 ale nik to nevedel. Až keď to hráči začali roztrubovať po fórach a na externých stránkach sa s toho stala ľahká záležitosť tak ako získanie zlatej súpravy.
 

DeletedUser

Hosť
ja som absolútne proti je to veľmi ľahké, ja by som navrhol, aby tieto zbrane z hry zmizli a vývojári by spravili quest na získanie týchto zbraní a bolo by to ťažšie, napr. v stredu medzi 15:00-15:15 sa objaví quest u barmana, ktorí bude žiadať Veľký lup, Maľbu, Kúsok listu č.2, Prsteň, Zlatý prach a Ružu (od Buffalo Billa) a odmenou by bolo 1000 EXP, 1000$ a výber medzi Zlatou šabľou a Zlatým koltom... to by potom bola táto zbraň kurióznejšia - asi tak ako Taschunkov Tomahawk..

to je môj osobný názor
 

DeletedUser

Hosť
ja som absolútne proti je to veľmi ľahké, ja by som navrhol, aby tieto zbrane z hry zmizli a vývojári by spravili quest na získanie týchto zbraní a bolo by to ťažšie, napr. v stredu medzi 15:00-15:15 sa objaví quest u barmana, ktorí bude žiadať Veľký lup, Maľbu, Kúsok listu č.2, Prsteň, Zlatý prach a Ružu (od Buffalo Billa) a odmenou by bolo 1000 EXP, 1000$ a výber medzi Zlatou šabľou a Zlatým koltom... to by potom bola táto zbraň kurióznejšia - asi tak ako Taschunkov Tomahawk..

to je môj osobný názor

Pekný návrh, žiaľbohu s novým updateom taktiež priveľmi jednoduchý, keďže pribudne možnosť na trhu predať akýkoľvek produkt, ktorý sa dá nájsť pri práci.
 

DeletedUser5507

Hosť
ja som za to aby zlate zbrane ostali na the eweste a aby sa dali predávat
 

DeletedUser

Hosť
omg to už nebude starý dobrý the west keždý bude každému predávať úplne bežné predmety možno skončím s hrou ale na fóre ostanem...
 

DeletedUser

Hosť
Ale s tym uptadom to trochu poseru hlavne na arizone, kedze tam uz tam nikto nebude kupovat produkty cez premium

Ale mne to nevadi :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore