Zlaté zbrane (Zlatý kolt a zlatá šabľa)

Aký je váš názor na zlaté zbrane? (Zlatý kolt a zlatá šabľa)


  • Celkový počet hlasujúcich
    157
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
A moj priatel ma celu zlatu sadu kebi egzistobval produkt zlati naboj k zlatej suprave.:D
 

DeletedUser3682

Hosť
Ahojte,pracital som si to cele,niektore napady su velmi dobre,ale tazko budu realizovatelne...
zlate zbrane,skor by som ich bral ako doplnok k normalnym zbraniam,ako zberatelske kusky...spolu s puskou,nech maju spolocne bonusy,ok.
ale samotnym by som znizil dmg , zvysil level na nosenie,aspon na 100 , a pridal nejake schopnosti,aby sa viac vyuzivali na pomoc k pracam ,ako na duely...
lebo normalne zbrane uz nikto nenosi,bolo by to ako nejake svietiace zbrane,tie su naj na duely a aj na prace,zlate by som navrho naj k pracam...
ak to pojde takto dalej tak uz neviem co vymyslia...zlate veci su mi dost divne na zapade,ale nech su ,co uz :(
a to vygenerovanie uloh pre kazdeho zvlast je dobry napad...nech daju indicie na zaciatku a dalej sa to bude menit nahodne,a koniec bude zasa rovnaky-super !
 

DeletedUser

Hosť
Ja by som bol za lvl 120, znížiť bonusy a dmg ... a ťažšie úlohy ... :pif paf:pif paf
 

DeletedUser

Hosť
Ja som za aby musel mat Duelovu Uroven napriklad 200 aby mohol urobiť Zlaty Kolt/Zlatu šablu
 

DeletedUser

Hosť
zbrane by sa nemali odvíjať od duelovej úrovne ... ja som na jednom serveri 40 a v tom prípade by som mohol mať zlatý kolt, lebo je na 70 lvl ... (ak si ma pochopil;))
 

DeletedUser4701

Hosť
je pravda ze zlata sabla a zlaty kolt sa nedaju predat u obchodnika??? :huh1:
 

DeletedUser

Hosť
Ja som za úplné odstránenie z hry aj za všetky svetielkujuce zbrane. :p:p
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore