Voľná debata o všetkých úlohách

DeletedUser

Hosť
Takže je to o pracovných bodoch :grrr:
To byť bola vedela už to dávno mám :odJackNoface:
 

DeletedUser4451

Hosť
Na to programovanie nepotrebujem :D
A ta lupa to je posledny kusok ulohy? Ak hej ako to viete :p
 

DeletedUser

Hosť
nie, nie je čosi spomínali, že ten koniec ešte nepridali do hry aby to bolo super tajné kým neprídu na spôsob ako tie úlohy zatajiť pred tw-db :D
a reki, kam sa ponáhľaš? aj tak ešte nikto nevie čo ďalej :) (resp. sa možno ani ďalej ešte ísť nedá)
 

DeletedUser

Hosť
Možno a možno bude nápoveda v znení záveru úlohy. V každom prípade je to jediná úloha mimo paladina ktorá mi chýba a ja ju CHCEM :howgh:
 

DeletedUser

Hosť
[SPOIL]
c313a44d97934144b4addb6.png

edf9a0b1bbc5408cbe03e57.png
[/SPOIL]

Toľko k nápovedam reki :)
 

DeletedUser4451

Hosť
Takze pokracovanie zrejme nie je..

Takze ako su tie poziadavky nech v tom nie je chaos..
Preprava na rýchlej vode
Nedela
Balenie súkna
Nasadená tá biela chobotina
200+ PB
 

DeletedUser

Hosť
áno, to už je snáď všetko.
a nemci špekulovali, že koniec doplnia neskôr až keď prídu na to ako to zatajiť pred twdb :)D). kdesi som to tu už písal :)
 

DeletedUser

Hosť
Ja musím byť naj smoliar na TW.

už druhý návod a stále nič - fakt už neviem
 

DeletedUser

Hosť
Zlatý kolt

Čaute. Vie mi niekto prosím poradiť ako mám postupovať? problém je v tom, že robím úlohy na zlatý kolt a teraz mám práve úlohu, kde mám v invente zaprášený revolver, na sebe balenie súkna a robím hľadanie ropy, aby som získal zlatý revolver. Problém je v tom, že už to robím asi 12 hodín a stále nič a ešte mi k tomu včera prišlo toto oznámenie http://prntscr.com/ij285. Najlepšie na tom je, že zlatú šabľu mám už skoro pol roka hotovú a zlatý kolt ešte nemám. Takže nerozumiem ako mi mohlo dať tento úspech. Podľa hernej podpory mám účet v poriadnu :ociza: . Každá rada je vítaná :)

Ďakujem
 

DeletedUser

Hosť
Čaute. Vie mi niekto prosím poradiť ako mám postupovať? problém je v tom, že robím úlohy na zlatý kolt a teraz mám práve úlohu, kde mám v invente zaprášený revolver, na sebe balenie súkna a robím hľadanie ropy, aby som získal zlatý revolver. Problém je v tom, že už to robím asi 12 hodín a stále nič a ešte mi k tomu včera prišlo toto oznámenie http://prntscr.com/ij285. Najlepšie na tom je, že zlatú šabľu mám už skoro pol roka hotovú a zlatý kolt ešte nemám. Takže nerozumiem ako mi mohlo dať tento úspech. Podľa hernej podpory mám účet v poriadnu :ociza: . Každá rada je vítaná :)

Ďakujem

je to o statsi, treba to len skusat. Skus si hladat vsetky temy so zlatym koltom a uvidis, ze viac ludi ho hlada dlho.
 
Hore