Voľná debata o všetkých úlohách

DeletedUser

Hosť
vyzerá to na požiadavku 50 pohyblivosť.
ale nemôžem to otestovať, potrebujem na sk1 ind. gate najskôr :)
 

DeletedUser

Hosť
mám 54 a zatiaľ nič nepadlo

Máme prud vody ( práca ) aj handričku ( balanie súkna ). Napadlo mi že treba ešte to leštidlo ( podľa popisu predmetu ) ale skúšal som žieravú kiselinu a tá to nieje aj grafitový prášok a ani ten to nieje ..... neviem čo by to mohlo ešte byť.
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
nie nie, určite to je niečo so schopnosťami. tak možno 75 pohyblivosť?
 

DeletedUser

Hosť
petee sal na svoju stránku požadavku pohyblivosť 50 mno zaujímalo by ma či je to bez bonusu alebo z bonusom. Bo bez neho mám len 39
 

DeletedUser

Hosť
to tam hodil abedy pretože sme sa na tom tak nejak zhodli a nepriamo to vychádza aj z importovaných charakterov :D
 

DeletedUser

Hosť
Ja teraz skúšam 50 pohyblivosť bez bonusu a s minimálnými pracovnými bodmi. Ak to však je naozaj 50, tak to bude aj s bonusom - nie len že to tak je bežné v úlohách, ale taktiež minimum pohyblivosti ľudí, ktorí to našli minulé týždne, bolo cca 40 bez bonusu.
 

DeletedUser

Hosť
s 50tkou a min bodmy ( 28 ) pracovných som to skúšal celú minulú nedeľu.
[SPOIL]
qM48h.png

XP2lF.png

L5JQb.png

dI2GB.png

x8Y3B.png

gJgml.png

rrRXR.png

TwYOd.png

99Ti9.png

sZkOP.png



[/SPOIL]
Len ma mrzí že sa do riešenia nezapája viacej slovenských hráčov a asi len čakajú kedy to bude zavesené na internete :(
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
Ja nemam cas na to uprimne, robim poslednu seriu uloh ktory kvoli blbemu slovenskemu serveru robim uz skoro mesiac a potom idem na remeslo
 

DeletedUser4451

Hosť

Nenasiel :)

Petee zvysil sa pocet lup? Ak hej nedalo by sa nejak mi preposlat informacie ktore by nemali byt dostupne pre vsetkych o tych co to nasli? iventare, schopnosti a tak dalej z tw-db ja viem riesit taketo srandy logicke hadanky a mozno ma nieco napadne.
 

DeletedUser

Hosť
Počet importovaných skiel/lúp je 36, pričom deň ešte ani neskončil, navyše ľudia nemusia import urobiť hneď. Pred týždňom to bolo tuším 6 či 7. Už sme to našli aj ja s abedym, obaja sme mali nad 200 pracovných bodov (podľa jedného hráča by to malo byť aspoň 201), bonusy získané použitím tých vecí z Union Pacific obchodu fungujú. Zrejme to však jediný požiadavok nie je, niektorí hráči to ešte stále nenašli.

Dáta nikomu mimo nás dávať nemôžem, sorry. Ja sa s tým zajtra pohrám, treba skontrolovať netypické veci v inventároch ľudí čo to našli a čo to hľadali, ale nenašli. To sú počty, ktoré by si sám bez programovania aj tak asi nezvládol.
 
Hore