Páči sa vám nový adventný kalendár?

  • Zakladateľ témy DeletedUser4451
  • Vytvorené

Páči sa vám nový adventný kalendár?


  • Celkový počet hlasujúcich
    77
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
"ja osobne pociťujem taký hnev voči tomu čo spravili až mi je zle"

...
Zdravím.

...

Keď totižto takto niekoho dokázal nahnevať, znechutiť kalendár, vyvolať až takéto negatívne reakcie, ktoré sú vypísané vyššie, ako by vás mohli znechutiť také nuggety, či nejaký špeciálny predmet, akým je zmrazený revolver, či sob rudolf. Alebo ako vás to mohlo znechucovať aj v minulosti, veď to muselo byť doslova utrpenie. Keď niekomu darček zadarmo dokázal pokaziť celý december, mikuláša a vianoce na weste, uff, no také niečo to by bolo ešte horšie, čo by také súťaže a ceny v nich mohli spôsobiť. A to my nechceme.

A to potom už ani nehovorím o zľavách v obchode Union Pacific, ktoré som mal pripravené pre december, či o veciach, ako napr. vracanie predmetov z úloh, či zmena zakladateľa v meste a kopec iných. Týmto ich teda všetky radšej ruším, týmito všetkými vecami ste museli predsa byť tiež znechutení, veď kto by nebol. Mlčali ste o tom radšej v utrpení, však, báli ste sa prehovoriť, ako ste znechutení, ja viem, ja viem, tak teraz už nemusíte, keďže to už nebude.
Takže za to sa tiež ospravedlňujem a môžem vás ubezpečiť, že si na to v budúcnosti dám už väčší pozor a budem sa vyhýbať všetkým službám zadarmo, ktoré by vás mohli nejako zhnusiť, uraziť či pokaziť vám december, sviatky a podobne.

...

Želám vám všetkým príjemný a ničím nerušený zvyšok večera.



Linteo, ale TW ma okolo 26600 hracov, a ty chces zrusit vsetko co si chystal kvoli 48 co tu v ankete hlasovali ze sa im nepaci kalendar.... ??? :xmas5

Ja ta chapem ze ta tie komentare sklamali, a mas plne pravo sa hnevat na urazlive ohlasy. Ale hraci boli za tie roky zvyknuty na AK a cakali na Vianoce a boli proste sklamani z toho ze to je zrazu ine ako doteraz, hlavne ked to prislo tak tesne po velkej zmene ako bol update, ludia maju radi zabehany system a istoty (aj ked je to iba hra).

Pravdu povediac ja som bola tiez trochu sklamana lebo som sa tesila na tie bonusy ktore by mi pomohli s hrou ale nemozem povedat ze by som to citili az tak negativne ako par ludi nado mnou, aj tie produkty sa zidu...

Co tym vsetkym chcem povedat, ze chapem aj jednu aj druhu stranu, na jednej strane by sa ludia mali vyjarovat kultivovane (ale maju pravo povedat svoj nazor ze sa im nieco nepaci) a na druhej ta chapem ale sa mi to zda trochu rychle rozhodnutie potrestat vsetkych hracov TW za par nazorov par ludi. :howgh:
 

DeletedUser8640

Hosť
Adventny kalendar je do pohody, reakcia Linteova si myslim, ze trosku prehnana aj ked chapem jeho rozhorcenie, ale stacilo ozaj napisat, ze komu sa nepaci nech kalendar neotvara a nefnuka. Spravate sa tu ako v skolke (aj ked niektori asi na to vek a rozu maju), jedna strana fnuka, ze nedostane darceky a druha, ste na mna zly tak vam vsetko zoberem :D Cize budte radi, ze aspon nieco dostaneme a Linteo nenechaj sa rozhodit, nikdy vsetkym nevyhovies - pevne nervy zelam.
 

DeletedUser

Hosť
Ešte raz sa teda ospravedlňujem všetkým tým, ktorí označili možnosť v ankete, že boli znechutení týmto darčekom, to naozaj nebol náš zámer, mrzí nás to a dúfajme, že sa tomuto v budúcnosti už vyhneme.

Ono problém je v tom, že INNO si veci mení ako chce, bez info, za behu. Keby dopredu povedali, že kalendár nebude, lebo sa napríklad pripravujú nové úlohy namiesto neho, tak by sa sťažovalo oveľa menej ľudí. Ale keď proste niekto čaká sladkosti a podobné veci a dostane nejaké dve bobule napríklad tak je to myslím riadne sklamanie :) Keby o tom aspoň dopredu povedali, ale nie oni mlčia ako hrob a potom sa čudujú, že sú ľudia nespokojní.
Ja keď už teraz viem, že budú úlohy a nie len ten strom na mámenie nuggetov, tak mi to až tak nevadí. A som zvedavý, ktorú z tých 40 nových vecí dostaneme, ak vôbec nejakú... :)
 

DeletedUser

Hosť
Ono problém je v tom, že INNO si veci mení ako chce, bez info, za behu. Keby dopredu povedali, že kalendár nebude, lebo sa napríklad pripravujú nové úlohy namiesto neho, tak by sa sťažovalo oveľa menej ľudí. Ale keď proste niekto čaká sladkosti a podobné veci a dostane nejaké dve bobule napríklad tak je to myslím riadne sklamanie :) Keby o tom aspoň dopredu povedali, ale nie oni mlčia ako hrob a potom sa čudujú, že sú ľudia nespokojní.
Ja keď už teraz viem, že budú úlohy a nie len ten strom na mámenie nuggetov, tak mi to až tak nevadí. A som zvedavý, ktorú z tých 40 nových vecí dostaneme, ak vôbec nejakú... :)

Presne tak Laki, pekne si to vystihol, snáď jediným kameňom úrazu je negatívne prekvapenie. Ak by sa jednalo o niečo pozitívne, tak sa všetci radujeme. No v tomto prípade nás to skôr zaskočilo a nahnevalo. Emócie rýchlo vyprchajú a uvidíte bude to fajn. :xmas9

Ja sa teším na všetko, čo hra ponúka a aj keď to predtým bolo fakt super. Toto čo sa začalo nemilým prekvapením, nakoniec môže byť ešte lepšie. :xmas10
 

DeletedUser9056

Hosť
Presne tak Laki, pekne si to vystihol, snáď jediným kameňom úrazu je negatívne prekvapenie. Ak by sa jednalo o niečo pozitívne, tak sa všetci radujeme. No v tomto prípade nás to skôr zaskočilo a nahnevalo. Emócie rýchlo vyprchajú a uvidíte bude to fajn. :xmas9

Ja sa teším na všetko čo hra ponúka a aj keď to predtým bolo fakt super, tak toto čo začalo nemilým prekvapením nakoniec môže byť ešte lepšie. :xmas10

Snáď to tak aj bude. :xmas9

Linteo, chcel by som sa ti ospravedlniť.
 

DeletedUser9029

Hosť
Teraz toršku odveci ale predsa... Fakt tu prišli prvé pozitívne ohlasy až po linteovom príspevku, toto je prinajmenšom na úsmev :)
 

DeletedUser4685

Hosť
ked som rano zbadal co je v adventnom sa mi normalne spravilo zle :D
 

DeletedUser

Hosť
práve linteo zverejnil nejaké infošky ohľadom kalendára ... http://forum.the-west.sk/showthread.php?t=20123 ... tak to pevne verím že tá "odmena" bude stáť za to lebo tento "adventný" kalendár je dalšia so super vylepšení hry po veľmi neslávnom update ... :xmas6

Tomuto nerozumiem ešte viac. Objaví sa príspevok od Lintea a zrazu zo svojich dier vylezú hráči a hovoria to isté čo Linteo. Začínám veriť v jeho zázračné schopnosti.

Ono problém je v tom, že INNO si veci mení ako chce, bez info, za behu. Keby dopredu povedali, že kalendár nebude, lebo sa napríklad pripravujú nové úlohy namiesto neho, tak by sa sťažovalo oveľa menej ľudí. Ale keď proste niekto čaká sladkosti a podobné veci a dostane nejaké dve bobule napríklad tak je to myslím riadne sklamanie :) Keby o tom aspoň dopredu povedali, ale nie oni mlčia ako hrob a potom sa čudujú, že sú ľudia nespokojní.
Ja keď už teraz viem, že budú úlohy a nie len ten strom na mámenie nuggetov, tak mi to až tak nevadí. A som zvedavý, ktorú z tých 40 nových vecí dostaneme, ak vôbec nejakú... :)


Tieto tri komentáre majú jednu spoločnú vec: Sila informácií.

Myslím si, že Inno a support mohli očakávať takúto reakciu hráčov. No a taktiež si myslím, že Linteova reakcia bola prehnaná.

Vezmime si takúto situáciu. Myslím si, že v každej domácnosti sa pred Vianociami pečú koláče. Každý rok to v dome rozvoniava a je samozrejmé, že mamini a babky dávajú deťom odrezky z koláčov, aby si pochutnali. Je to skrátka niečo pre každého samozrejmé a každý sa na to teší. No a teraz zrazu zmena. Ako každý rok by sme šli do kuchyne pre odrezky z koláča. Tešili by sme sa na sladkú chuť perníčkov a podobných dobrôt. Čím bližšie by sme boli pri kuchyni, tým viac by sa nám zbiehali slinky. No namiesto koláčov, ktoré sme očakávali, by sme dostali chren a zázvorový koreň so slovami, že to je zdravé. Chcel by som vidieť tých, čo by za to s úsmevom na tvári poďakovali.

Keď sa niečo berie ako samozrejmosť a náhle sa to zmení, bez toho aby o tom niekto vedel, tak nečakajte poďakovanie.

Druhý príklad:
Prišli ste na meeting s novým obchodným partnerom z krajiny, kde je samozrejmosťou podať si ruky pred rokovaním. No on vás namiesto toho kopne do rozkroku. Keď mu za to začnete nadávať, tak sa na vás pozre a spýta sa vás, čo sa vám nepáči? Však to bolo zadarmo? Nepočuli ste o tom, že toto je teraz najnovší trend? Kopanie sa do rozkroku namiesto podania rúk? No a potom by nahnevaný odišiel a už by s vami nechcel mať nič spoločné, lebo by vás považoval za nevychovaného.

Všetko je to o informáciách.

Ak by sme boli v prvom príklade informovaný o tom, že dostaneme chren a zázvor, tak si uvarím klobásku ku chrenu, nechám si zovrieť vodu a spravím si zázvorový čaj - skrátka sa na takú situáciu pripravím.

Riešenie v druhom príklade by bol suspenzor :D Opäť by sme boli pripravený na najhoršie :D

A teraz ku kalendáru - ak by nám Inno dopredu oznámil, že z kalendára už nebudú padať perníčky, ovos a pod, ale dostaneme odtiaľ predmety, ktoré potom použijeme v úlohách, za ktoré dostaneme odmeny, tak sa stavím o hocičo, že reakcie hráčov by neboli také, aké tu môžeme vidieť.

Perníčky sme brali ako samozrejmosť (tak isto ako aj odrezky z koláčov a podanie rúk), no namiesto toho sme dostali obyčajné produkty z prác (v príklade chren, zázvor a kopanec do rozkroku). Neboli sme s tým spokojný, lebo sme si mysleli, že sme boli podvedený a že to nie je fér. Keby sme však boli informovaný o tom, že budú špeciálne úlohy, tak by sme boli plný očakávaní a namiesto tejto ankety by ste tu mohli vidieť diskusiu s názvom: Aké budú podľa vás odmeny z úloh? Hráči by boli plní očakávaní a tešili by sa čo ich čaká (klobáska s chrenom :) zázvorový čajík :) suspenzor a úspešné pokračovanie jednania :D )

Nikdy netreba podceňovať silu informácií.
 

DeletedUser9056

Hosť
Ráno, keď som otvoril kalendár, na jednej strane som sa potešil že jéj, produkty, môžem ich predať na trhu a zarobiť, ale na druhej strane som bol sklamaný s toho, že tam neboli tie rôzne produkty na dopĺňanie motivácie, či už duelovej alebo pracovnej, dopĺňače energie, zdravia, ktoré by sa mi veľmi teraz veľmi zišli, nakoľko som prešiel na duely.
Preto som tak hneď vybuchol, a od rána písal komentáre, len s negatívnej strany na kalendár. Ale keď som si to teraz (na konci dňa) všetko zhrnul, zistil som, že to vôbec nie je zlé. Veď tie produkty sa dajú vydražiť --> za peniaze si môžte kúpiť rovnaké dopĺňače --> s remesla. Všetko to so sebou súvisí. :xmas8

Keby sa dalo zmeniť Hlasovanie, určite by som hlasoval za "Áno". :xmas1

Veď tu sú čoskoro Vianoce, a pritom toto je len hra. Tak si to vážte, že to je zadarmo, lebo Linteo sa naozaj nahnevá, a už nebudú žiadne súťaže na získanie zlatý nuggetiek, truhiel Buffala Billa a veľa iných darčekov zadarmo. :)

Hou Hou Hou, pekný večer sa praje. :xmas9 :xmas10
 

DeletedUser6016

Hosť
Tieto tri komentáre majú jednu spoločnú vec: Sila informácií.

Myslím si, že Inno a support mohli očakávať takúto reakciu hráčov. No a taktiež si myslím, že Linteova reakcia bola prehnaná.

Vezmime si takúto situáciu. Myslím si, že v každej domácnosti sa pred Vianociami pečú koláče. Každý rok to v dome rozvoniava a je samozrejmé, že mamini a babky dávajú deťom odrezky z koláčov, aby si pochutnali. Je to skrátka niečo pre každého samozrejmé a každý sa na to teší. No a teraz zrazu zmena. Ako každý rok by sme šli do kuchyne pre odrezky z koláča. Tešili by sme sa na sladkú chuť perníčkov a podobných dobrôt. Čím bližšie by sme boli pri kuchyni, tým viac by sa nám zbiehali slinky. No namiesto koláčov, ktoré sme očakávali, by sme dostali chren a zázvorový koreň so slovami, že to je zdravé. Chcel by som vidieť tých, čo by za to s úsmevom na tvári poďakovali.

Keď sa niečo berie ako samozrejmosť a náhle sa to zmení, bez toho aby o tom niekto vedel, tak nečakajte poďakovanie.

Druhý príklad:
Prišli ste na meeting s novým obchodným partnerom z krajiny, kde je samozrejmosťou podať si ruky pred rokovaním. No on vás namiesto toho kopne do rozkroku. Keď mu za to začnete nadávať, tak sa na vás pozre a spýta sa vás, čo sa vám nepáči? Však to bolo zadarmo? Nepočuli ste o tom, že toto je teraz najnovší trend? Kopanie sa do rozkroku namiesto podania rúk? No a potom by nahnevaný odišiel a už by s vami nechcel mať nič spoločné, lebo by vás považoval za nevychovaného.

Všetko je to o informáciách.

Ak by sme boli v prvom príklade informovaný o tom, že dostaneme chren a zázvor, tak si uvarím klobásku ku chrenu, nechám si zovrieť vodu a spravím si zázvorový čaj - skrátka sa na takú situáciu pripravím.

Riešenie v druhom príklade by bol suspenzor :D Opäť by sme boli pripravený na najhoršie :D

A teraz ku kalendáru - ak by nám Inno dopredu oznámil, že z kalendára už nebudú padať perníčky, ovos a pod, ale dostaneme odtiaľ predmety, ktoré potom použijeme v úlohách, za ktoré dostaneme odmeny, tak sa stavím o hocičo, že reakcie hráčov by neboli také, aké tu môžeme vidieť.

Perníčky sme brali ako samozrejmosť (tak isto ako aj odrezky z koláčov a podanie rúk), no namiesto toho sme dostali obyčajné produkty z prác (v príklade chren, zázvor a kopanec do rozkroku). Neboli sme s tým spokojný, lebo sme si mysleli, že sme boli podvedený a že to nie je fér. Keby sme však boli informovaný o tom, že budú špeciálne úlohy, tak by sme boli plný očakávaní a namiesto tejto ankety by ste tu mohli vidieť diskusiu s názvom: Aké budú podľa vás odmeny z úloh? Hráči by boli plní očakávaní a tešili by sa čo ich čaká (klobáska s chrenom :) zázvorový čajík :) suspenzor a úspešné pokračovanie jednania :D )

Nikdy netreba podceňovať silu informácií.

Asi tak, najmúdrejší komentár v tejto téme, vysvetlil všetko.
 

DeletedUser9056

Hosť
[SPOIL]
Tieto tri komentáre majú jednu spoločnú vec: Sila informácií.

Myslím si, že Inno a support mohli očakávať takúto reakciu hráčov. No a taktiež si myslím, že Linteova reakcia bola prehnaná.

Vezmime si takúto situáciu. Myslím si, že v každej domácnosti sa pred Vianociami pečú koláče. Každý rok to v dome rozvoniava a je samozrejmé, že mamini a babky dávajú deťom odrezky z koláčov, aby si pochutnali. Je to skrátka niečo pre každého samozrejmé a každý sa na to teší. No a teraz zrazu zmena. Ako každý rok by sme šli do kuchyne pre odrezky z koláča. Tešili by sme sa na sladkú chuť perníčkov a podobných dobrôt. Čím bližšie by sme boli pri kuchyni, tým viac by sa nám zbiehali slinky. No namiesto koláčov, ktoré sme očakávali, by sme dostali chren a zázvorový koreň so slovami, že to je zdravé. Chcel by som vidieť tých, čo by za to s úsmevom na tvári poďakovali.

Keď sa niečo berie ako samozrejmosť a náhle sa to zmení, bez toho aby o tom niekto vedel, tak nečakajte poďakovanie.

Druhý príklad:
Prišli ste na meeting s novým obchodným partnerom z krajiny, kde je samozrejmosťou podať si ruky pred rokovaním. No on vás namiesto toho kopne do rozkroku. Keď mu za to začnete nadávať, tak sa na vás pozre a spýta sa vás, čo sa vám nepáči? Však to bolo zadarmo? Nepočuli ste o tom, že toto je teraz najnovší trend? Kopanie sa do rozkroku namiesto podania rúk? No a potom by nahnevaný odišiel a už by s vami nechcel mať nič spoločné, lebo by vás považoval za nevychovaného.

Všetko je to o informáciách.

Ak by sme boli v prvom príklade informovaný o tom, že dostaneme chren a zázvor, tak si uvarím klobásku ku chrenu, nechám si zovrieť vodu a spravím si zázvorový čaj - skrátka sa na takú situáciu pripravím.

Riešenie v druhom príklade by bol suspenzor :D Opäť by sme boli pripravený na najhoršie :D

A teraz ku kalendáru - ak by nám Inno dopredu oznámil, že z kalendára už nebudú padať perníčky, ovos a pod, ale dostaneme odtiaľ predmety, ktoré potom použijeme v úlohách, za ktoré dostaneme odmeny, tak sa stavím o hocičo, že reakcie hráčov by neboli také, aké tu môžeme vidieť.

Perníčky sme brali ako samozrejmosť (tak isto ako aj odrezky z koláčov a podanie rúk), no namiesto toho sme dostali obyčajné produkty z prác (v príklade chren, zázvor a kopanec do rozkroku). Neboli sme s tým spokojný, lebo sme si mysleli, že sme boli podvedený a že to nie je fér. Keby sme však boli informovaný o tom, že budú špeciálne úlohy, tak by sme boli plný očakávaní a namiesto tejto ankety by ste tu mohli vidieť diskusiu s názvom: Aké budú podľa vás odmeny z úloh? Hráči by boli plní očakávaní a tešili by sa čo ich čaká (klobáska s chrenom :) zázvorový čajík :) suspenzor a úspešné pokračovanie jednania :D )

Nikdy netreba podceňovať silu informácií.

[/SPOIL]

Hm, ten druhý príklad je veľmi zaujímavý. :D

Ale súhlasím s Tebou, keby som ja osobne o tom vedel, tak by som tu nepísal také príspevky, aké ste odo mňa mohli vidieť cez deň.
 

DeletedUser

Hosť
Možno to všetko bola len taká skúška, aby sme vedeli ako budú niektorý hráči reagovať a získali o nich predstavu, či vedia riešiť veci s nadhľadom. A čo môžme od nich čakať.

Inak prajem všetkým pekný December a pekného blížiaceho sa Mikuláša. :xmas7

A dúfam, že aspoň väčšine z nás sa podarí vidieť už na Mikuláša za oknami sneh :)
 

DeletedUser3950

Hosť
Linteo, trocha si to prehnal...iste, ani tie negatívne komentáre od hráčov neboli mierne(a v tvojich citátoch je aj môj výrok :D), ale neuraz sa, reagoval si ako ehm...ako osoba v predškolskom veku. Ale aspoň to spustilo vlnu pozitivity, ktorá k Vianociam patrí ;). A síce si za svojim názorom stojím(že ma to nepotešilo), ale musím dodať, že by si nám mohol trošku porozumieť. Nikto nevedel o tom, že produkty budú na úlohy a nikto nevedel o celej tejto zmene. Komentáre o informovanosti a dokonca dva krásne prípady konečne posunuli túto tému o level vyššie. Pre súťaže nikto netrpel, boli tu rôznorodé súťaže s peknými odmenami(pár som dostal aj ja :D) a naozaj každý mal v nejakej možnosť uspieť. K tým zľavám v UP Shope sa nevyjadrujem, lebo tam zas mali nuggeťáci výhodu, ale to je iná debata.
 

DeletedUser9056

Hosť
Už to neriešte, čo bolo, bolo. Produkty ktoré, sa dajú získať s kalendáru, budú potrebné k novým vianočným úlohám plných prekvapení a veľmi zaujímavých vecí, produktov. :xmas9

Mikuláš sa nám blíži, tak sa venujme už len tomu. :xmas1
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore