Útek z väzenia, Komunikačné cesty

DeletedUser

Hosť
ja som to sem dal, ale simon to vymazal...
teda nedavajte to tu !
...no ako pre koho :D
 

DeletedUser

Hosť
No ja som splnil hneď Jack Frost a po ňom už nejde ďalšia úloha.
 

DeletedUser

Hosť
pozri si henryho...
začína sa to nejakým: oh tanesbaum, oh tanesbaum...
či ako :D
 

DeletedUser

Hosť
ja si myslím, ale to je iba tip, že tie vianočné úlohy budú do Troch kráľov, resp. niekoľko dní po troch kráľov, tak ako bolo i to Vďakyvzdanie do Vďakyvzdania.
a tiež si myslím, že tí, ktorí budú mať už nejaké úlohy s tých vianočných splnené tak im to už zostane, ale to je len môj osobný názor, čiže dohad, ja by som sa na to, čo som napísal nespoliehal na 100%, ale myslieť si to môžem, nie?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
neboj sa :)
len séria Vianoce je obmedzená...
ostratné dúfa, nie...či ?
 

DeletedUser

Hosť
Ja si myslím, že nie len Vianoce sú obmedzené
podľa mňa sú tie vianočné aj
Anjel lásky - vianočný názov
Úžasná cesta - prečítaj si to, čo hovorí Waupee - hovorí niečo o niekoľkých dňoch
Keď prejdú festivaly - tiež tam Henry hovorí niečo o dňoch výročia baru o niekoľko dní
 

DeletedUser

Hosť
Ja len dúfam že sa mýliš.
Zatiaľ robím tie Vianočné úlohy a stále majú ďalšie pokračovania.
Ak by to bolo tak ako píšeš,neviem či by sa to dalo do Vianoc všetko stihnúť...
 

DeletedUser

Hosť
Ja len dúfam že sa mýliš.
Zatiaľ robím tie Vianočné úlohy a stále majú ďalšie pokračovania.
Ak by to bolo tak ako píšeš,neviem či by sa to dalo do Vianoc všetko stihnúť...

neboj sa, poznám ľudí, ktorý oslavujú Vianoce až na Troch kráľov a ako som už tu napísal:

ja si myslím, ale to je iba tip, že tie vianočné úlohy budú do Troch kráľov, resp. niekoľko dní po troch kráľov, tak ako bolo i to Vďakyvzdanie do Vďakyvzdania.
a tiež si myslím, že tí, ktorí budú mať už nejaké úlohy s tých vianočných splnené tak im to už zostane, ale to je len môj osobný názor, čiže dohad

čiže ja sa veľmi neponáhľam.:)
 

DeletedUser1863

Hosť
Na troch kráľov je ďalšia štedrá večera. Aspoň u nás - gréckokatolíkov je to tak. Pravoslavní oslavujú vianoce a nový rok podľa juliánskeho kalendára.
 

DeletedUser

Hosť
popravde, keby som ich robil, tak by som sa poponahlal, bo to moze byt v klude do konca roka a tak :D
 

DeletedUser

Hosť
No však tie vianočné misie sú len dve:

Vianoce (Oh Tannenbaum, oh Tannenbaum ) a Vianoce (Jack Frost)

ostatné pridané sú normálne misie, takže by nemal byť problém ak sa zameriate len na tie dve.
 

DeletedUser

Hosť
Tie dve už mám spravené sranda je že sa po nich objavili dalšie :)
 
Hore