Útek z väzenia, Komunikačné cesty

DeletedUser

Hosť
V niektorych neznamych su atributy ako Sila, Pohyblivost, Zrucnost, Charizma .. ;) To su tie nezname :)
 

DeletedUser

Hosť
ale keď tam je predmet, tak tam je taký zaoblený štvorec v tom štvorci je otáznik a keď na to ukážeš kurzorom myši, tak ti vypíše NEZNÁME
 

DeletedUser521

Hosť
aha takže: špeciálny predmet bude v úlohe od 24.12 do 6.1.
 

DeletedUser

Hosť
ja si šetrím peniaze na šamana, treba mi prehodiť ešte 18 schopností na Hľadanie pokladu.
a stavte sa, že ja ich prehodím.
 

DeletedUser2539

Hosť
V ulohe úžasná cesta Waupee potrebuje, aby si mu priniesol 7 lososov, 10 bobulí a 5 teplých jedál a dostanem 25$ to sú teda ulohy ved mi to potrvá tyžden a taká biedna odmena:grrr:
 

DeletedUser1864

Hosť
nuti ta niekto tuto ulohu robit? nie..tak sa zdrz podobnych prispevkov, prosim..
 

DeletedUser

Hosť
Presne ako pise konyk. Nikto nikoho nenuti plnit ulohy. A dalsia vec, ak si si nevsimol, tak zvycajne su take ulohy na zaciatku nejakej serie uloh, kde na konci je odmena o dost lepsia. Hadam ti nikto neda specialne predmety alebo body vlastnosti atd za nic :)
 

DeletedUser

Hosť
Nazdar,neviem ci som v dobrej teme,len sa xcem opytat,nevie niekto link na tabulku,kde su vsetky prace,odmeny za ne,kolko sxopnosti na danu pracu potrebujes a kolko ponukaju: Platu,Skusenosti,Stastia a Nebezpecenstva...???
 
Hore