Útek z väzenia, Komunikačné cesty

DeletedUser521

Hosť
presne tak, všetky napísané úlohy mám splnené okrem poslednej. len neviem nájsť drahokamy :(
 

DeletedUser

Hosť
Mne sa q darovaný kôň otvoril po tom Johnovom q Hľadaný: muž v červenom plášti ak si dobre pamätám....
 

DeletedUser521

Hosť
Soipask pozri si ešte raz a poriadne či si všetky úlohy splnil alebo nemáš nové. ešte je tu možnosť, že by boli obmedzené levelom
 

DeletedUser

Hosť
defroster aký si level?
a ináč ako tu písal Hinato
Mne sa q darovaný kôň otvoril po tom Johnovom q Hľadaný: muž v červenom plášti ak si dobre pamätám....
a pochybujem, že by to bolo na leveloch.
ako ja viem tak iba questy pre triedy postáv sú postavené na leveloch tak, že prechádzajú cez levely, napr. potrebuješ 35 level, level 16, atď

ináč, čo je potrebné pre splnenie úlohy Darovaný kôň?
viem, že to tu už bolo, ale po anglicky a ja neviem, čo je to ten quarter.
 

DeletedUser1864

Hosť
quarter je minca (produkt z cistenia topanok), volne prelozene z orginalu "čtvrťák" :)
dalej potrebujes cigarety, pomaranc a cukor :)
 

DeletedUser244

Hosť
Cieľ: Prines Henrymu 1 balíček cukru, 1 pomaranč, 1 mincu a 1 cigaru
Potrebuješ:
Odmena:
Cukor 1/1 (Hotovo)
Pomaranče 1/1 (Hotovo)
Minca 1/1 (Hotovo)
Cigary 1/1 (Hotovo)
+ 125 bodov skúseností
+ $ 250
 

DeletedUser2586

Hosť
Ahojte, chcem sa spýtať od čoho závisia tie nové úlohy pretože na svete 1 aj 2 mám prijatú úlohu komunikačné cesty a na svete3 ju nemám ani v ponuke a taktiež nemám v ponuke na svete3 úlohu pomôž indiánskemu kmeňu:
howgh:
 

DeletedUser

Hosť
Ahojte, chcem sa spýtať od čoho závisia tie nové úlohy pretože na svete 1 aj 2 mám prijatú úlohu komunikačné cesty a na svete3 ju nemám ani v ponuke a taktiež nemám v ponuke na svete3 úlohu pomôž indiánskemu kmeňu:
howgh:

Od levelu :zmurk: Potrebuješ vyšší level :) Ani ja ju nemám na sk3 :)
 

DeletedUser

Hosť
teda neviem ci zalezi na lvl-ja som v 66 a ako pozeram kazdemu sa otvorili ako prve uplne ine ulohy.ja som este nedostal ten Frost quest ale Anjel lasky Mike a Jenny.niekto dostal Frost ako prvu.asi sa to generuje nahodne,inak si to neviem vysvetlit.
 

DeletedUser1059

Hosť
jednotlive ulohy sa otvaraju postupne , napr. uloha Vianocna hviezda u Marie (herecky v modrych satach) sa mi objavila po splneni ulohy Vianoce (Hľadaný: muž v červenom plášti) u Serifa Johna (alkac so zltou hviezdou co furt chlasce v salone) takze neprepadajte panike, nevzrusujte sa a plnte ulohy rad radom :p
Mylis sa, kazdemu sa to otvara v inom poradi.
 

DeletedUser521

Hosť
mám všetky úlohy vianoce splnené okrem tej, kde mal byť špeciálny predmet. zatiaľ sa mi tá úloha nezobrazila
 
Hore