Útek z väzenia, Komunikačné cesty

DeletedUser

Hosť
ja neplnim ziadne ved za ten cas kym ich splnim mozem mat ovela viac exp z prac
 

DeletedUser

Hosť
Tak to som tušil, že po tých dvoch budú ďalšie, ja som spravil Jack Frost a nebolo po ňom nič, tak som prešiel na tú druhú. No uvidíme, nechám sa prekvapiť, kto by nemal rád prekvapenia a ešte na Vianoce.
 

DeletedUser159

Hosť
v serii Vianoce mám už toto:
Vianoce (Ozdoby stromčeka)

Waupee: Ahoj, matejko95. Počul som, že bledé tváre si na Vianoce ozdobujú stromčeky. Mohol by si mi zohnať zopár vecičiek, aby som si mohol ozdobiť aj ja svoj? Problém je, že nemám ani poňatia, čo sa vlastne vešia na taký stromček. Čo keby si mi priniesol viac rôznych vecí – niečo sa medzi nimi určite nájde.

Cieľ: Prines Waupeemu 1 drahokam a 2 hrudky mačacieho zlata
Potrebuješ:
Drahokamy 0/1
Mačacie zlato 0/2

Odmena:
+ 100 bodov skúseností
+ Neznáme
 

DeletedUser2539

Hosť
ani na jednom svete ulohu vianoce nedokončím lebo na cigary mi chýba vela bodov ked to tu bude o rok budem musiet ist od začiatku?,alebo len poslednú ulohu?

V tejto verzií pribudlo mnoho nových questov. Taktiež aj časovo obmedzené viančoné, tak by som najskôr splnil tie :zmurk:

len škoda že su všetky naraz,ked to plníš na 3sv je to nuda
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser1059

Hosť
Pre prehlad a aby nevznikali dookola stale tie iste otazky a dotazy, vkladam sem zoznam vsetkych vianocnych uloh. Kedze uptade prebehol, nevidim v tom problem. Len upozornujem ze vianocne ulohy su navzajom zvlastne poprepajane, (napriklad na otvorenie questu u Johnna potrebujes urobit quest s Waupee). presne ako, neviem. Text je v anglictine, takze si pekne precvicite anglictinu a zapojite mozgove zavity:).Jednu odmenu dame prec XXXXX. Ale potom by rad aby sa vsetci ludia drzali nekazit prekvapenie. Nie ze ja tu odmenu zmazem a par jedincov to tu zacne vypisovat cez pm.


Henry
Christmas (Oh Tannenbaum, oh Tannenbaum): wood (1) -> $15, 40 XP
Christmas (Where did I put my candles?): digging graves (2 hours) -> $50, 75 XP
Christmas (What is it that smells so good here?): 3xflour, harvesting fields (2h) -> 50XP
Christmas (A gift horse...): sugar (1), oranges (1), quarter (1), cigars (1) -> $250, 125 XP

Tomorrow's headline (Nothing happening in the streets): defeat Bob -> 25 XP
Tomorrow's headline (Put out on the street): printing newspaper (4h) -> 50 XP
Tomorrow's headline (Read all about it, read all about it): newspapers (5), selling newspapers (5h) -> 50 XP, $25

How the festivals fall (There is something to celebrate I): berries (3), sugar (3) -> $25, 50 XP
How the festivals fall (There is something to celebrate II): corn (3) -> $50, 25 XP
How the festivals fall (There is something to celebrate III): putting up posters (6h) -> 75 XP
How the festivals fall (There is something to celebrate IV): turkey (1), ham (2), steaks (2) -> $75, 100 XP
How the festivals fall (The day after): defeat drunk -> 150 XP, $150

John
Christmas (Wanted: Man in a red coat): exploration (6h) -> 125 XP
Christmas (Christmas angel): [Christmas Star] Free -> xxxxxx

Paths of communication (Information is often worth more than gold): rolls with wire (5) -> 150 XP
Paths of communication (When the postman rings once): catching horses (10h) -> 150 XP
Paths of communication (When the postman rings twice): saddle (2) -> 50 XP
Paths of communication (When the postman rings three times): repairing a covered wagon (8h) -> 250 XP
Paths of communication (When the postman rings for the last time): guarding the stagecoach (10h) -> 500 XP, 1 mobility

Escape from prison (A harmless transport of prisoners): [Level 60] shackle (1) -> 250 XP, $500
Escape from prison (Correction of a mistake): Stealing Horses (4h) -> 150 XP, $300
Escape from prison (Under cover): Selling guns to Indians (4h) -> 150 XP, $300
Escape from prison (Someone has to do it!): Grave robber (8h) -> 150 XP, $150
Escape from prison (Chase him!): Chasing bandits (2 hours) -> 200 XP, $150
Escape from prison (Dead or alive!): Defeat Fugitive -> 750 XP, $500

Maya
Christmas (Jack Frost): coal (2) -> $5, 75 XP
Christmas (The Christmas star): [A gift horse] Treasure hunt (10 hours) -> 250 XP, $750, 1 strength

Angel of love (Mike and Jenny): trading (4h) -> $50, 75 XP
Angel of love (Love with obstacles): trout (1), gemstones (1) -> 100 XP
Angel of love (And after the love comes...): free -> 100 XP
Angel of love (War of roses): building coffins (2h) -> 50 XP
Angel of love (Tomorrow's widow): Duel -> $500, 250 XP, 1 charisma

Waupee
Christmas (Decorations for the tree): gemstones (1), fools' gold (2) -> $150, 100 XP
Christmas (What's that strange smell?): oranges (2), tobacco (5) -> 50 XP, 1 stamina

The great journey (Help a tribe): wood (10), sawing wood (8h) -> $100, 25 XP
The great journey (Prepare horses for the journey): shoeing horses (8) -> $75, 50 XP
The great journey (The need for food): salmon (7), berries (10), warm meal (5) -> $25
The great journey (Water is waiting...): glass of water (10), jug (5) -> 150 XP
The great journey (Has anyone seen a buffalo?): exploration (4h) -> 150 XP
The great journey (Hunt among friends): hunting buffalo (2h) -> 150 XP, 1 dexterity
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť

Ako je možné, že ja som nedostal úlohu X-mas (A gift horse) - Vianoce (Darovaný kôň)?
Ja som splnil úlohu Vianoce (Čo to tu tak vonia?) a dostal som dve úlohy -
1 od Johna - Vianoce (Hľadaný: Muž v červenom plášti)
a 1 od Waupeeho - Vianoce (Ozdoby stromčeka)

Nechápem:sibko::sibko::sibko::huh1::huh1::huh1:
 

DeletedUser

Hosť
toho Jacka Frosta som splnil, ale neviem, čo to má s tým spoločné.
Mám splnené vianoce od barmana okrem Darovaný kôň a od Márie Jack frost.
 

DeletedUser521

Hosť
no tak si pozri iné postavy v salóne či nemajú Vianočné úlohy.
napr. šerif či nemá Vianoce (Hľadaný: muž v červenom plášti)
 

DeletedUser

Hosť
toto som napísal:

Ako je možné, že ja som nedostal úlohu X-mas (A gift horse) - Vianoce (Darovaný kôň)?
Ja som splnil úlohu Vianoce (Čo to tu tak vonia?) a dostal som dve úlohy -
1 od Johna - Vianoce (Hľadaný: Muž v červenom plášti)
a 1 od Waupeeho - Vianoce (Ozdoby stromčeka)
Nechápem:sibko::sibko::sibko::huh1::huh1::huh1:

Od nikoho iného som nič nedostal
 

DeletedUser521

Hosť
takže ja mám doteraz otvorené tieto úlohy:

Barman:
Vianoce (Oh Tannenbaum, oh Tannenbaum )
Vianoce (Kde som len nechal sviečky?)
Vianoce (Čo to tu tak pekne rozvoniava?)
Vianoce (Darovaný kôň...)

Márja:
Vianoce (Jack Frost)
Vianoce (Vianočná hviezda)

šerif John:
Vianoce (Hľadaný: muž v červenom plášti)

Waupee:
Vianoce (Ozdoby stromčeka) (práve plním)

neviem ti pomôcť, mne sa ukazovali postupne, takže som prezeral každú postavu
 

DeletedUser

Hosť
Defroster, kedy si dostal tú úlohu darovaný kôň... a Vianočná hviezda???
splnil si tú úlohu Vianoce (Hľadaný: muž v červenom plášti)?
 

DeletedUser244

Hosť
jednotlive ulohy sa otvaraju postupne , napr. uloha Vianocna hviezda u Marie (herecky v modrych satach) sa mi objavila po splneni ulohy Vianoce (Hľadaný: muž v červenom plášti) u Serifa Johna (alkac so zltou hviezdou co furt chlasce v salone) takze neprepadajte panike, nevzrusujte sa a plnte ulohy rad radom :p
 
Hore