Pokec 2. medzinárodné majstrovstvá v bojoch o pevnosti - Diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené
presne to je úloha vodcov, aby vybrali 150 najlepších, ktorým najviac dôverujú, našťastie to nemáme ťažké, keďže sa neprihlásilo 300 ani 400 hráčov, ale len 160, takže tým cca 10 ostane čierny peter v rukách

Tak možno by bolo pekné napísať aj tých 10 čo sú nad .... a hlavný vodca by si to mohol ešte pomeniť.... či načo je hl. vodca ked nemôže skákať do výberu hráčov ...
 

DeletedUser10911

Hosť
tak by bolo dobre keby sme vedeli kto aky inventar si vybral a podla toho uz by sa mohli pomaly hovorit kto bude vojak duealnt a pod linteo kedy by sme mohli mat zverejnene kto ma aky inventar?
 
A len tolko k lufkovi :D ukaz sa ty co vies lebo zatial som ta cinu nevidel ani na pase len reci ako vzdy :D a od pasa uz preslo zopar rokov odkedy sa tam diali veci. A len pre tvoje info hrám aktívne paso kazdy den som tam. :D

Pre tvoje info, tlmočil som hlasy ľudí s ktorými som súhlasil a si jediný, čo mal potrebu sa dáko obraňovať a rozoberať to = máš potrebu vyvolávať konflikty a nevieš prijať konštruktívnu kritiku => nehodíš sa na to. K druhej časti.. http://prntscr.com/gfkwhd hrám sa na Fremonte, lebo Paso bolo pre mňa pointless. A ukazovať nemusím nič. Ukázal si sa sám. Ja som sa za vodcu nehlásil, lebo som tiež konfliktný a majú so mnou ľudia problémy. (A to sa nazýva tuším sebareflexia)
 

DeletedUser10911

Hosť
Konfliktny som bol niekedy teraz tuto hru berem uplne inak zabavam sa nou ostatok sme si uz povedali :)
 

DeletedUser10978

Hosť
Mohli by aj ostatný záujemcovia o vodcu niečo napísať? Ak vlastne sledujú fórum...
 
Sajfon je nas veduci tak nech on napise 10 mien ako vodcov a bude. My mu doverujeme nech uz rozhodne akokolvek. Treba hlavne ludi co sa rozumenju bojom , maju ako tak cas a vedia komunikovat
 

Deleted User - 4

Hosť
Ako vodcovia sa ešte prihlásili títo hráči: kukuliak9999, marcel.fbk, denisfl

Takže prosím vyberte najviac 10 mien (môže ich byť aj menej) z tohto zoznamu:

Taloxy
Roy O Benonn
olever
Mark Stronger
MarcusJohnyEvans
Exekutor 016
hordak
Sajfon
chovalcuk
Prací Prášek
eFJaySVK
majkiky12
kukuliak9999
marcel.fbk
denisfl

Na tabuľke sa ešte pracuje, uvidím, kedy to všetko stihnem spracovať, musím to prepisovať ručne, snáď dnes - majte prosím strpenie.
Ako tu už bolo napísané, vodcovia potom vyberú hráčov do tímu - 150 hráčov.
 

Deleted User - 4

Hosť
Túto tému som presunul do zvlášť sekcie, ktorú som vytvoril pre turnaj, aby to bolo prehľadné.

Ak potrebujete niečo ešte vytvoriť alebo nejaké informácie, píšte, pýtajte sa.
 
Hore