Pokec 2. medzinárodné majstrovstvá v bojoch o pevnosti - Diskusia

  • Zakladateľ témy Deleted User - 4
  • Vytvorené

DeletedUser11243

Hosť
Keďže nás tlačí čas , dnes skúsim čo najviac vodcov dokopať na spoločný chat a dohodnúť koho zo zoznamu vyškrtneme , koľko potrebujeme vojakov,dobro, stav a duelantov a kto ich bude hrať + inventy . Predpokladám ,že v priebehu víkendu budeme obopisovať všetkých hráčov , ktorých sme vybrali na turnaj a samozrejme aj na fórum napíšem bližsie info . Zatiaľ poprosím nemeňte si inv zbytočne na iný ;) Ďakujem .

btw. taktiež diky za tabuľku
 

DeletedUser4121

Hosť
kedze nie kazdy hra vsetky svety ... navrhujem nejaky externy chat. napr discord. myslim, ze vy ho poznate skoro vsetci, ja som ho len nedavno objavil a som max spoko. a navrhujem prizvat aj lintea do diskusie
 

DeletedUser11084

Hosť
Len taká question :D hráčov si vyberú teda vodcovia áno? :) dobre to teda chápem...
 

DeletedUser2444

Hosť
áno vyberú

ešte by som odporučil hráčom s inventárom č. 2, aby prehodnotili túto svoju voľbu, je vás strašne veľa
 
Ak by si nejaký vojak chcel na poslednú chvílu zmeniť inventár tu je porovnanie Inventáru 1 a Inventáru 3.

Predpokladáme Vojaka s prémiom, úroveň 150, so 190 Vlastnosťami a 533 schopnosťami

Inventár 1:

Schopnosti rozložené nasledovne: 533 Body zdravia, 95 Zručnosť 95 Pohyblivosť
v5U2uEJnRhOxUHqRCtqm6g.png

4BQXDwq6Qe6DJA8YrPVkbA.png


Inventár 3:

Schopnosti rozložené nasledovne: 533 Body zdravia, 190 Sila
PWKziKQvQ7_mHED4S1hkog.png

4PjDD91FQ-G8EtlZ3n-uDQ.png


Oba buildy sú celkom zaujímavé, ten prvý sa dá ešte vylepšiť na 25730 HP keď sa všetky vlastnosti dajú do sily... (Zbraň som pri oboch súpravách zabudol zarátať :()
 

DeletedUser11237

Hosť
za mňa 3,

btw nožik namiesto pušky ? :D
 
Naposledy upravené moderátorom:
Ak by si nejaký vojak chcel na poslednú chvílu zmeniť inventár tu je porovnanie Inventáru 1 a Inventáru 3.

Predpokladáme Vojaka s prémiom, úroveň 150, so 190 Vlastnosťami a 533 schopnosťami

Inventár 1:

Schopnosti rozložené nasledovne: 533 Body zdravia, 95 Zručnosť 95 Pohyblivosť
v5U2uEJnRhOxUHqRCtqm6g.png

4BQXDwq6Qe6DJA8YrPVkbA.png


Inventár 3:

Schopnosti rozložené nasledovne: 533 Body zdravia, 190 Sila
PWKziKQvQ7_mHED4S1hkog.png

4PjDD91FQ-G8EtlZ3n-uDQ.png


Oba buildy sú celkom zaujímavé, ten prvý sa dá ešte vylepšiť na 25730 HP keď sa všetky vlastnosti dajú do sily... (Zbraň som pri oboch súpravách zabudol zarátať :()


super marcus ale ja myslim že 20k hp stači uvidime pri prvom boji a pizar sami viac pači ako hombre len tam treba premko
 
Naposledy upravené :

DeletedUser11237

Hosť
Marcus odkiaľ si zohnal "533 Body zdravia, 190 Sila" toľko schopiek a vlastností ?
 

DeletedUser4121

Hosť
ako ked som prvy raz porovnaval inventy, vyslo mi, ze vojak s premkom invent 1 by mal dosiahnut na 23k HP.
teraz ked to ratam, tak mi vychadza ledva 20k. takze bud som osprostel, alebo som sa este neprebral :D pocitam body len z toho, co dostanes na zaciatku
 
Hore