Ako vidím bojovníka ja, by MrHaVko

Páči sa vám tento build?


  • Celkový počet hlasujúcich
    118
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Level 1 - dajte hocičo na prácu a chodte do krčmy na pivo...

keď prídete splnte nejaké úlohy a ste level 2 hurá a koniec... :D

Level 2 - dajte hocičo na prácu a chodte do krčmy na vodku...

keď prídete splnte nejaké úlohy a ste furt level 2 sakra !!!

Level 2 No.2 - dajte hocičo na prácu a chodte sa dorobiť 10 vodkami a zmiešajte to s fľašou vína.

oficiálne ste mŕtvy, na hranie westu nemáte čas.. koniec.

A teraz naozaj :D

Kde mám dávať svoje Atribúty?
Všetko budete dávať do SÍLY. Prečo? No asi preto lebo budete mať veľa HP, vytrvalosť vám dá počas boja o pevnosť (keď ste útočník) bonus do presnosti a uhýbania. Takže proste nabehnete na pevnosť, začnete hádzať kamene na obrancov, oni vás síce trafia 328 krát ale to vás len poškrabú... a vy ich postupne ukameňujete...

Kde mám dávať svoje schopnosti?
Od začiatku do vodcovstva aby ste nejako aj postupovali, budete mať dobré práce, takže sa nebude nudiť... hlavne občas chodievajte na pivo a neseďte pred pc, lebo sa vám kazia oči a hrozí vám že budete impotentní... Neskôr do presnosti a bodov zdravia...

Začiatok:
Plňte úlohy a robte najlepšie práce na skúsenosti... Duelujte s NPC, vždy keď sa dá, aby nevyšla energia nazmar... ale HLAVNE sa nenechajte uspať preboha, lebo vymažte the-west zo svojich záložiek a už ho nikdy nehrajte...
Vo spoileroch máte najlepšie veci na práce je ich spolu okolo 6-7, neni to veľa získate to pomerne skoro, hlavne nemíňajte peniaze na hovadiny a bude to ok. Vstúpite do mesta = kopnem vás do vajec ( dievčatám nespravím nič, pozvem ich na večeru a prehovorím ich aby prestali hrať the-west... ), vstúpiť do mesta môžte až od úrovne okolo 40 ( keď je ste na rozbehnutom servery tak aj skorej, ale pripomínam ešte nemáte veľa HP, a nemáte dobrú gun, takže ja neodporúčam)a hlavne, keď budete mať slušnú pušku.
Najlepšie práce na skúsenosti
Stráženie dostavníkov - dostupné na úrovni 47 s vecami
Stavať vilu - dostupné okolo 35 ( pochybujem že získate skorej všetko oblečenie )
Ochrana osadníckych práv - dostupné okolo úrovne 25-30

Najlepšie práce na peniažteky
Riadiť kolesový parník - dostupné okolo úrovne 40 s vecami ( pochybujem že získate skorej všetko oblečenie )
Hľadanie ropy - dostupné na úrovni okolo 35 s vecami

Najlepšie práce na pekné nálezy
Hasenie ohňa - dostupné okolo úrovne 35 ( pochybujem že získate skorej všetko oblečenie )

Takže do vodcovstva dávajte 50 úrovní!!! Takto budete na 50. úrovni vyzerať s týmto equipom na pevnosti
[SPOIL]Oblečenie na pevnosť:
Klobúk: Čierny Stetson - +2Z +13body zdravia +12vodcovstvo (4500$)
Náhrdelník: Drahá kravata - +1CH +1S +10body zdravia +10vodcovstvo (4400$)
Šaty: Čierna kožená bunda - +11vodcovstvo (5000$)
Topánky: Sandále – +8uhýbanie +8body zdravia +6presnosť (2650$)
Zbraň: Trúbka - +6CH (úloha)
Produkt: Ohňostrojová raketa - +2S +2P +2Z +2CH (+10) (úloha)
alebo Vychádzková palica - +2CH (práca)
Spolu: Oblečenie - +8CH +3Z +2S +33vodcovstvo +31body zdravia +13presnosť +8uhýbanie +9 - +2S +2P +2Z +2CH(raketa) alebo +2CH(palica)

ale miesto stetsona tam môže byť aj drahý platený klobúk ale ja preferujem stetson lebo mám premium ;)[/SPOIL]
Vodcovstvo - 175
HP - 1270
Vytrvalosť - 58
Presnosť - 16
Uhýbanie - 22

V bojoch budete medzi ostatnými vynikať , v útokoch vám pomôže vytrvalosť ale zase v obrane ak budete stáť na svojej veži tak bonus.

Takže práce máme. Pivo v chladničke tiež, takže môžme pokračovať.

Zabudnite na vodcovstvo... ďalších 50 úrovní dávame 2 body do presnosti a 1 do zdravia

Na úrovni 99 by ste mali vyzerať takto:
Sila - 101 + všetky bonusy z úloh
HP - 2655 ( s prémiom 3540 )
Vodcovstvo - 175
Presnosť - 116 + všetky bonusy z úloh
Vytrvalosť - 110
Uhýbanie - 22
Húževnatosť - 105

Takže nemusím zdôrazňovať v útoku máte bonus do presnosti a uhýbania z vytrvalosti a vodcovstva + máte vysokú presnosť, takže budete vždy medzi prvými čo spôsobia najviac poškodenia, v obrane vám zase hrá bonus na veži, takže v obrane tiež nieste špatný... uhýbanie malé ale máte vysoké HP, čo vám udrží sa dostať dokonca boja ( teda ak nebudú na vás strieľaj každé kolo 10 krát a viac.. nie ste predsa Chuck Norris ) , v obrane hlavne nelezte z veže.

Duely: Hm. Tak vám poviem, keď v istý deň nie je boj o pevnosť, tak využite svoje vysoké HP a chodte si zaduelovať na slabších hráčov... získate aspoň nejaké skúsenosti... niečo povyhrávate určite lebo máte slušnú presnosť a húževnatosť...


Pre ostatných, ktorým sa tento build nepozdáva a myslia si že viac pomôže keď dáme všetko do vodcovstva... tak je to vaša vec. Tí rozumnejší pochopia výhody tohoto buildu.


//Petee: keďže je to zjavne nutné, upozorňujem, že v tejto téme nemáte čo ďalej diskutovať o pive! (lol :D)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser4451

Hosť
No ty si bol asi na pive ked si nad tym rozmyslal a potom si pri polo-zmysloch isiel pisat tak sa ti do kazdej druhej vety dostal alkohol vsak :D
Vyzera to dobre, ale nepaci sa mi ta 50.uroven a potom ist do mesta, moj brat isiel do mesta na urovni 15 myslim a bojuje o pevnosti a docela mu to ide.. nebavilo by ma robit build na bojovnika o pevnosti a pri tom ist do mesta bojovat az na urovni 50.. ale inak to vyzera celkom fajn :)
 

DeletedUser3950

Hosť
No hej, bojovať o pevnosti až od úrovne 50? To sa mi na builde pre bojovníka o pevnosť nepáči...a ďalej, mohlo to byť napísané normálne...
 

DeletedUser

Hosť
práce na skúsenosti máš slušné, 50. úroveň som ja dosiahol za menej než 2 mesiace..., a preto od 50. úrovne lebo nemyslím že skorej budú už boje o pevnosti ..... od 15. úrovne asi išiel preto lebo šiel na rozbehnutý server...

ďakujem Angel za pripomienku upravil som to ,

myslím že kedy s týmto buildom vstúpiš do mesta je už tvoja vec... ja narážam na to že kým sa na svete postavia viacej pevností aby boli aj nejaké boje tak, budeš už 45-55 úroveň (záležiac od toho, koľko v krvi budeš mať alkoholu), a keď ideš na rozbehnutý server, tak môžeš ísť skorej, ale to je už tvoje riziko keď máš len 800 hp, slabú gun a bude ti často hroziť že ťa napadnú duelanti...
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
tá prvá alternatíva sa ti podarila:D a teraz k veci: na hľadanie ropy si dal pútnicke boty, ktoré sú od lvl 39 a prácu si dal od levelu 35, takže:eezmurk:(taktiež platí pre hasenie ohňa a mastičkárske boty sú až od 45-ky- parník) pri rope by boli lepšie tequila, somár, sombrero, hnedé pončo+ ten čierny motýlik a nejaké iné boty, či? na stráženie dostavníku sa lepšie hodí čierna kravata, hnedý cylinder, vychádzková palica+ čierna kožená bunda a čierne čižmy
inak je ten build celkom dobrý, každopádne lepší než tie čo sú zamerané výlučne na boje o pevosť, ktoré sú každý druhý deň:howgh:
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Tak tento build sa mi dosť nepáči .... Nemám nič proti pivu :D , ale myslím si , že trochu zbytočne dávaš do sily .... a aj keď to možno je lepšia alternatíva tak sa mi nepáči , kedy získaš jednotlivé práce a jednak ako to máš rozdelené .... na 50. úrovni budeš mať veľa vodcovstva a vytrvalosti .... ale pochybujem , že to ti postačí :eezmurk: na pevnosti ... okrem toho dosť pochybujem o možnostiach tohoto buildu v praxi , máš to odskúšané ? hodnotím 6/10
 

DeletedUser

Hosť
záleží od servera :)
...ale každý deň niesu :kukam:

napr. na sk3 nieje nič - totálne stagnujúci server

a na sk1 je ich dnes 15 ked som dobre rátal

a este k tomu buildu podla mna je celkom dobry na pevnosti ale i v dueloch sa "nejako" ubrániš, práce budes nat dobré.... MrHaVko dobre si to vydumal :D :D a k tej praci hladanie ropy by fakt bola lepsia mexsicka.... :Sombrero:Sombrero
 

DeletedUser

Hosť
Tak tento build sa mi dosť nepáči .... Nemám nič proti pivu :D , ale myslím si , že trochu zbytočne dávaš do sily .... a aj keď to možno je lepšia alternatíva tak sa mi nepáči , kedy získaš jednotlivé práce a jednak ako to máš rozdelené .... na 50. úrovni budeš mať veľa vodcovstva a vytrvalosti .... ale pochybujem , že to ti postačí :eezmurk: na pevnosti ... okrem toho dosť pochybujem o možnostiach tohoto buildu v praxi , máš to odskúšané ? hodnotím 6/10

Tak napíš ako tebe by sa to páčilo :D,
Sila - vytrvalosť, body zdravia
Pohyblivosť - uhýbanie, skrývanie
Zručnosť - presnosť
Charizma - vodcovstvo

takže neviem, kde je najlepšie dávať atribúty....
a prečo by mi to nemalo stačiť na pevnosti? veď ostatný budú mať ešte horšie...




tak jasné na hľadanie ropy by bola lepšia mexická, to máte pravdu, máš tam s ňou +90 PB, a čo som tam dal ja tak by si mal len +84PB, ale zase kvôli 6 PB nebudete kupovať komplet viacej vecí , keď na to hľadanie ropy vam stačí iba nová kravata... to ostatné potrebujete už aj na iné práce...
 

DeletedUser

Hosť
Takže , ja by som to videl lepšie takto : Začiatok : vodcovstvo + charizma po stráženie dostavníkov , potom prejsť na zručnosť + body zdravia , nakoniec dávať uhýbanie ... rozpísané to je asi takto :
Vodcovstvo + charizma až po stráženie dostavníku = 204 bodov - 51 levelov ( bez schopností a vlastností z úloh )
Zručnosť celý zvyšok hry - 44 levelov - zručnosť , cca 20 levelov body zdravia , 24 levelov uhýbanie = 68 bodov
neskôr sa môže niečo z vodcovstva prehádzať do presnosti a uhýbania ... nebol by to neporaziteľný duelant a nebol by to ani tak špecializovaný bojovník ako ten tvoj , ale nebol by si taký zaujatý v pevnosti ... dodám že duelant ťa v pevnosti aj bez ohľadu na tvoje zdravie môže ľahko poslať do kómy ... máš malé uhýbanie a aj slabé práce ... a v obrane si prakticky na nič ...
Z týmto využiješ v obrane aj útoku bonusy(rátam oblečenie ) : 9 + 6 bonus na uhnutie sa zásahu , 9+6 na trafenie súpera (bonusy platia ako v útoku tak v obrane ) , s tvojím buildom v útoku : 8 + 7 + 7 šanca na trafenie , 8+7+3 šanca na uhnutie ... v útoku je tvoj build lepší , avšak v obrane : 8 + 7 šanca na zasiahnutie , 8 + 3 šanca na uhnutie ... v pevnosti by bolo naše stretnutie , v prípade , že by si bol v obrane výhrov pre mňa , avšak ty by si ma porazil v útoku , to je moje vyjadrenie ... ( rátam , že máš v tom všetkom započítané bonusy ) , čiže by si nebol najlepším duelantom a ani najlepším bojovníkom o pevnosť ... všetci by ťa zasiahli v obrane ... Vo svojej podstate by si nebol najlepší bojovník a s tým čo som hore napísal by si mal aj viac bodov do stráženia dostavníku ... dokonca by si sa možno dopracoval k prepadu dostavníkov ( nemám to spočítané ) a taktiež by si mal za vojaka krajšiu obranu v duely ... to je všetko čo som k tomu chcel povedať ...
 

DeletedUser

Hosť
ako som písal napíšte "lepší" build na bojovníka a zasmejem sa, takže dovoľ mi ukázať tieto smajlíky :D:--):eezmurk:

v obrane som prakticky "na nič" ? :D
zoberme si že idem obranovať svoju pevnosť... ako vojak spolu zo spolubojovníkmi sa postavím na našu vežu a mám 175 vodcovstvo + veľký bonus na veži, ešte keď som tam s inými vojakmi... uhýbanie len 22 , ale aj tak mám veľký bonus do uhýbania čiže keď mám 2600 HP, tak mám asi 90% šancu zostať do konca boja.. ( ide o to kde sú rozložený útočníci, ako som písal neni šanca prežiť ak na vás strieľajú 30 za každé kolo... )

Slabé práce? :D:D
s týmto čo si napísal, tak mám ešte lepšie práce ako ty ... rozmýšľaj prosím ťa... ty si tam písal že ešte z vodcovstva niečo prehodíš...ja to tam mám furt takže mám furt tie najlepšie dostupné práce..., + 100 bodov v Sile robí svoje, tam su tiež pekné prácičky cez stavanie,vytrvalosť a húževnatosť.

ehm čo sa týka toho čo si tu napísal, tak som v obrane a ty v útoku , moja obrana 175 vodcovstvo + veža + bonusy čo má vojak keď je zo spoločníkmi ( v novej verzii ) a mám vysokú presnosť a ty tam máš vodcovstvo okolo 140 ( ak rátam, že si si "prehodil" nejaké body do presnosti a uhýbania) uhýbanie si tam písal že 24 levelov uhýbanie = 68 bodov aspoň vieme rátať však? máš tam okolo 90 uhýbanie a v zručnosti máš 48 bodov ( ty si písal 44, ach ta matika) takže by si mal aj zo 70 presnosť...

takže v obrane by som bol ja viac zasiahol, ale zase by som viac dostal.. ale na to mám 2700 HP , aby som niečo vydržal...


+ v útoku by zo 120 presnosťou a 110 vytrvalosťou a 175 vodcovstvom, by som oveľa silnejší ako ty v útoku...

so thank you, try later...
 

DeletedUser

Hosť
ako som písal napíšte "lepší" build na bojovníka a zasmejem sa, takže dovoľ mi ukázať tieto smajlíky :D:--):eezmurk:

v obrane som prakticky "na nič" ? :D
zoberme si že idem obranovať svoju pevnosť... ako vojak spolu zo spolubojovníkmi sa postavím na našu vežu a mám 175 vodcovstvo + veľký bonus na veži, ešte keď som tam s inými vojakmi... uhýbanie len 22 , ale aj tak mám veľký bonus do uhýbania čiže keď mám 2600 HP, tak mám asi 90% šancu zostať do konca boja.. ( ide o to kde sú rozložený útočníci, ako som písal neni šanca prežiť ak na vás strieľajú 30 za každé kolo... )

Slabé práce? :D:D
s týmto čo si napísal, tak mám ešte lepšie práce ako ty ... rozmýšľaj prosím ťa... ty si tam písal že ešte z vodcovstva niečo prehodíš...ja to tam mám furt takže mám furt tie najlepšie dostupné práce..., + 100 bodov v Sile robí svoje, tam su tiež pekné prácičky cez stavanie,vytrvalosť a húževnatosť.

ehm čo sa týka toho čo si tu napísal, tak som v obrane a ty v útoku , moja obrana 175 vodcovstvo + veža + bonusy čo má vojak keď je zo spoločníkmi ( v novej verzii ) a mám vysokú presnosť a ty tam máš vodcovstvo okolo 140 ( ak rátam, že si si "prehodil" nejaké body do presnosti a uhýbania) uhýbanie si tam písal že 24 levelov uhýbanie = 68 bodov aspoň vieme rátať však? máš tam okolo 90 uhýbanie a v zručnosti máš 48 bodov ( ty si písal 44, ach ta matika) takže by si mal aj zo 70 presnosť...

takže v obrane by som bol ja viac zasiahol, ale zase by som viac dostal.. ale na to mám 2700 HP , aby som niečo vydržal...


+ v útoku by zo 120 presnosťou a 110 vytrvalosťou a 175 vodcovstvom, by som oveľa silnejší ako ty v útoku...

so thank you, try later...

tak , ešte raz :D , ty v obrane v pevnosti nemáš šancu , lebo akokoľvek je bonus veže veľký ... neuchráni ťa tak dobre ako body v uhýbaní ... áno , máš viac bodov do chytania banditov , ale ja mám viac bodov do stráženia dostavníku ... Pod pojmom "prehodiť" som nemyslel nejaký obrovský reskill .... maximálne pár bodov kvôli presne vypočítanému bonusu ... takže :D thank you ... maybe you´ll be right some other time :D
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore