Ako vidím bojovníka ja, by MrHaVko

Páči sa vám tento build?


  • Celkový počet hlasujúcich
    118
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
No hej akurát teraz som o tom čítal :) vieš fórum som začal používať len nedávno preto sa tu musím ešte zorientovať. :Oo

No hej to dúfam aj ja že to bude tak a som zvedavý na ten nový update :)
 

DeletedUser

Hosť
ale keďže si na sk5 , má to svoju výhodu môžeš chodievať na boje o pevnosť skoršie:), hlavne si kúp pekné oblečko , napríklad ako mám ja :
Oblečenie na pevnosť:
Klobúk: Čierny Stetson - +2Z +13body zdravia +12vodcovstvo (4500$)
Náhrdelník: Drahá kravata - +1CH +1S +10body zdravia +10vodcovstvo (4400$)
Šaty: Čierna kožená bunda - +11vodcovstvo (5000$)
Topánky: Sandále – +8uhýbanie +8body zdravia +6presnosť (2650$)
Zbraň: Trúbka - +6CH (úloha)
Produkt: Ohňostrojová raketa - +2S +2P +2Z +2CH (+10) (úloha)
alebo Vychádzková palica - +2CH (práca)
Spolu: Oblečenie - +8CH +3Z +2S +33vodcovstvo +31body zdravia +13presnosť +8uhýbanie +9 - +2S +2P +2Z +2CH(raketa) alebo +2CH(palica)

ale miesto stetsona tam môže byť aj drahý platený klobúk ale ja preferujem stetson lebo mám premium ;)
 

DeletedUser

Hosť
No posnažím sa kúpiť si tieto veci ale ja zasa preferujem skôr ten drahý plátený klobúk dáva viacej výhod aj keď menej života a vodcovstvo vôbedz a navyše premko nemám...
 

DeletedUser3241

Hosť
dobre je na oblecenie aj draha latkova bunda ...na vodcovstve si ju davam lebo v uhybani nemam ani bod...a namiesto drahej kravaty mam hnedu ...zase kôli uhybaniu
 

DeletedUser

Hosť
Mam rad pivo takze ano:)... ale vazne teraz, vyzera to zaujimavo, mozno to na dalsom svete skusim
 

DeletedUser

Hosť
čo som počul od tých čo to skúšali tak zatiaľ dobré ohlasy:), build ale nemusí zaručiť dobré výsledky, treba mať hlavne aj skúsenosti v bojoch aj v hre... takže pre nováčikov by som to nedoporučoval...
 

DeletedUser

Hosť
Oblečenie na pevnosť:
Klobúk: Čierny Stetson - +2Z +13body zdravia +12vodcovstvo (4500$)
Náhrdelník: Drahá kravata - +1CH +1S +10body zdravia +10vodcovstvo (4400$)
Šaty: Čierna kožená bunda - +11vodcovstvo (5000$)
Topánky: Sandále – +8uhýbanie +8body zdravia +6presnosť (2650$)
Zbraň: Trúbka - +6CH (úloha)
Produkt: Ohňostrojová raketa - +2S +2P +2Z +2CH (+10) (úloha)
alebo Vychádzková palica - +2CH (práca)
Spolu: Oblečenie - +8CH +3Z +2S +33vodcovstvo +31body zdravia +13presnosť +8uhýbanie +9 - +2S +2P +2Z +2CH(raketa) alebo +2CH(palica)

ale miesto stetsona tam môže byť aj drahý platený klobúk ale ja preferujem stetson lebo mám premium ;)

Havko ja by som to dal radšej takto:
[SPOIL]
image.php

9 sila, 6 pohyblivosť,6 zručnosť, 6 charizma
69 body zdravia, 11 skrývanie, 56 uhýbanie, 45 presnosť, 19 vodcovstvo[/SPOIL]

[SPOIL]
image.php

8 sila, 6 pohyblivosť,6 zručnosť, 6 charizma
81 body zdravia, 56 uhýbanie, 45 presnosť, 8 vodcovstvo

S oslíkom 9 sila[/SPOIL]
Na tvôj build sa to viac hodí :)
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
Havko ja by som to dal radšej takto:
[SPOIL]
image.php

9 sila, 6 pohyblivosť,6 zručnosť, 6 charizma
69 body zdravia, 11 skrývanie, 56 uhýbanie, 45 presnosť, 19 vodcovstvo[/SPOIL]

[SPOIL]
image.php

8 sila, 6 pohyblivosť,6 zručnosť, 6 charizma
81 body zdravia, 56 uhýbanie, 45 presnosť, 8 vodcovstvo

S oslíkom 9 sila[/SPOIL]
Na tvôj build sa to viac hodí :)


Ten 1 build je lepsi.
 

DeletedUser

Hosť
Ten 1 build je lepsi.

Mazur bez urážky, ale keby si aspoň trošku rozmýšlal tak by si zistil, že to oblečenie čo som pridal ja, pridáva o veľa väčšie bonusy ako to havkové. Je síce pravda, že som tam započítal aj nohavice a opasky, ale už aj to bude súčasťou hry. Jediné plus čo má havkové oblečenie je +2 Charizmy a vodcovstvo v prvom príklade + 14 a v druhom + 25. Čo je podľa mňa zanedbateľné oproti presnosti a uhýbaniu. A život je o 50 vyšší. :pif paf :Lovec
 

DeletedUser3258

Hosť
Mazur bez urážky, ale keby si aspoň trošku rozmýšlal tak by si zistil, že to oblečenie čo som pridal ja, pridáva o veľa väčšie bonusy ako to havkové. Je síce pravda, že som tam započítal aj nohavice a opasky, ale už aj to bude súčasťou hry. Jediné plus čo má havkové oblečenie je +2 Charizmy a vodcovstvo v prvom príklade + 14 a v druhom + 25. Čo je podľa mňa zanedbateľné oproti presnosti a uhýbaniu. A život je o 50 vyšší. :pif paf :Lovec

to je pravda a teraz to spocitaj bez zlatej pusky
 

DeletedUser3241

Hosť
ja na 83 lvl mam vybavenie takto
image.php


niekedy mam namiesto tomahavku draekrovu predovku

1.30 budem mat

image.php
 

DeletedUser

Hosť
No, ale aj tak zostane čistý bonus 710 života (u vojaka 1065) čo je aj tak dosť nemyslíš? Možno teraz vyzerám trocha egoisticky, ale viem že je to lepšie. Nebudeme si predsa tlačiť do hlavy čo je horšie. No nie?
 

DeletedUser

Hosť
Poradí mi niekto k tomu buildu remeslo? Ktoré by som mohol robiť.Lebo nechcem si zvoliť také čo nebudem mať na to práce.
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore