Ako vidím bojovníka ja, by MrHaVko

Páči sa vám tento build?


  • Celkový počet hlasujúcich
    118
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
cez tento build pojem na arizone i ja. Určite cez tento build pôjde veľa ľudí takže to bude aspoň zaujímavejšie :) akurát neviem či nebudem terčom duelantov.:neisty: ale čo nejako prežijem. :pif paf:pískam si
 

DeletedUser

Hosť
tento build je urcite super,hlavne prace,taketo nieco som hladala na arizonu :-D diki:hanbimsa:

ps:od kolkej urovne mam dovat do bodov zdravia?
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
zatial to na arizone ide... ani jeden neželany duel... som v meste (havko nekop ma) :D :D dari sa mi prace idu vždy je čo robiť :) za mesiac možno budu pevnosti a vtedy treba poriadnu gun :Lovec a ide sa na pevnosti... tento build je fakt skvely HaVko....
 

DeletedUser

Hosť
:D no kopnem ta :D to si asi niekde daleko ale byt v centre duelov tak si furt duelovany... to je dosť risk, lebo to ťa môže spomaľovať. Ale ako chceš:), prajem veľa štastia, a určite budeš najlepší bojovník o pevnosti :) len nezabúdaj v bitke využi hlavne rozum.
 

DeletedUser

Hosť
Mám len jedinú otázku aké sú tie veci v spojleroch lebo mne to vyhodí len prázdne položky a nič tam nie je dík :D
 

DeletedUser

Hosť
najlepšie veci pre prácu si inak zistíš vo weststats, pokiaľ nevieš ako na to napíšem ti, inak to tu vidím zbytočné sem dávať:) , ak chceš vedieť najlepšie veci na boj o pevnosť , to sem taktiež dám.
 

DeletedUser

Hosť
To netreba dík :D weststats poznám a ovládam...nie som zelenáčik len niektoré veci sú pre mňa ešte nové ako aj tento build na boje o pevnosť...:pískam si

AKurát na Sk5 som začal te tvoj build a za nič na svete mi nechce nájsť šunku :D aby som mohol postúpiť level...:D
 
Naposledy upravené moderátorom:

DeletedUser

Hosť
to som rád :) , nabudúce bacha lebo nemôžeš písať 2 príspevky za sebou, takže buď používaj opraviť alebo mi napíš PM , ;) ak budeš akékoľvek otázky kľudne napíš. Inak s príchodom 120 levela a nohavíc bude tento build oveľa lepší :)
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore