Ako vidím bojovníka ja, by MrHaVko

Páči sa vám tento build?


  • Celkový počet hlasujúcich
    118
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
ako chceš... som vedel že sa nájde niekto ako ty.. choď bojovníka na charizmu a bude to tvoja vec...

Your english is good, google translator....
 

DeletedUser3241

Hosť
ako chceš... som vedel že sa nájde niekto ako ty.. choď bojovníka na charizmu a bude to tvoja vec...

Your english is good, google translator....

hh presne tak ..on asi nechape ze v obrane nejsom jedinny clovek .......hp je teraz vazne dolezite lebo ked mas uhybanie 80 a trafi ta duelant tak mas tretinu v Hp prec a za par kol koncis ...ked mas viac hp tak ti sice aj viac vezmu ale podla mna dlhsie prezijes
 

DeletedUser

Hosť
skúšam tento build na nórskom, ale akú triedu postavy mám dať? vojak má -3 lvl na zbraň a zdravie, stavbár bonus k xp a +30% k sektoru, duelant rýchlosť a kritický zásah, dobrodruh zas hotel zdarma a bonusy k prácam... čo si mám vybrať?:Na púšti
 

DeletedUser

Hosť
jasné že vojak.. si zober ak ideš cez sílu tak ti to dá o 700-800 hp viac ako normálne... a v ďalšiej verzii bude mať vojak +25% k vodcovstvu bonus
dobrodruh, hotel zdarma je ti na nič.. veď prachov budeš mať dosť.. bonusy nič moc.. duelant - rýchlosť 10% to je na smiech :D, jedine ten krit.zásah je celkom good , stavbár mno.. to neviem ale najviac sa oplatí ísť za vojaka ...
 

DeletedUser

Hosť
okk;) najviac som sa rozhodoval medzi vojakom a stavbárom, ten by bol lepší v obrane... ale ak má vojak dostať bonus k vodcovstvu tak jasná voľba:)
 

DeletedUser

Hosť
Áno, samozrejme s tým bonusom bude už vojak totálna imba voľba na bojovníka..., V pevnosti je najdôležitejšie veľa HP ( vydržíš veľa kôl = viac skúseností), Vysoká presnosť ( veľa zásahov = viac skúseností ) a toto môj build ponúka... Síce tam nemám moc extra uhýbanie iba 22 a 175 vodcovstvo ale pripočítaj si tam +25% to máš 218..

Takže v útoku budeš total maniak, keď máš 120 presnosť, 110 vytrvalosť a 218 vodcovstvo,

a v obrane toho trafíš troška menej ale máš tam ešte bonus na vežičke :)

Je to vyvážené a tak to má byť:)

Nemám rád, ľudí čo vravia, že "Radšej ísť cez charizmu veď tam máš aj potom vysokú taktiku a vystupovanie a využiješ to v dueloch, a do zdravia si body pridáš."
Ale pochopte, že keď chcete byť čistý bojovník, tak na žiadne duely nesmiete ani myslieť. Tak isto je to zo stavbármi, ktorý idú čisto stavbársky do stavania, dobrodruhovia, atď...
 

DeletedUser

Hosť
veľmi dobrý build...
na dalšom svete ho vyskúšam s pár malými úpravami na rýchly začiatok...
 

DeletedUser

Hosť
celkom pekny build , ale po 50 leveli ked skoncis s vodcovstvom sa oplati prihodit skryvanie (presnost a uhyb ma cas)
 

DeletedUser

Hosť
Ved skryvanie sa pocita aj do obrany na pevnosti...

Ale je pravda, ze ked davas do skryvania, trva dlha cas, kym sa ti otvoria prace. Takze v tomto konkretnom builde by som do skryvania nedaval.
 

DeletedUser3241

Hosť
jj a skryvanie je len na obranu ale presnost a uhybko je aj na utok
 

DeletedUser

Hosť
Ano, ale zase presnost a uhybko nevyuzijes do prac. Ale aj tak, ako som pisal, do skryvania by som v tomto pripade nedaval. Dobre prace dosiahnete cez vodcocstvo.
 

DeletedUser

Hosť
dobré práce si zaistíte vodcovstvom.. potom čisto na pevnosti...
 

DeletedUser

Hosť
na práce určite vodcovstvo :)
...no a k tým 15 bojom na sk1 - to je síce pekné, no max na 2 budeš /ak príde vôbec niekto do útoku/ teda až tak moc extra to nieje
skôr to chce nejaký boj každý deň, ako 15 naraz
 

DeletedUser

Hosť
som zvedavý či niekto vyskúša tento build na arizone.... myslím že boje tam budú kvalitné ( aspoň dúfam )
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore