Build - stavať + viesť, originál je len jeden :)

Myslíte si, že je tento build dobrý ?


  • Celkový počet hlasujúcich
    15
  • Anketa je uzavretá .
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.

DeletedUser

Hosť
Navod

ved aj ja sa podla toho riadim a zda sa mi to vcelku dobre:)Som sice len lvl 13 ale stupam dost rychlo a to idem presne podla tohto navodu i ked niektore prace som dostal skor ako je uvedene v navode:haha2:
 

DeletedUser

Hosť
A ja ma este 1pripomienku ked sa dostanem na lvl 70 asi tazko:grin: no ale nepredbiehajme kde davat body dalej ked uz bude stavanie-sila,vodcovstvo-charisma na vysokej urovni-teda uz sa neoplati vylepsovat ani jedno z tohto co by ste odporucili vylepsovat dalej len pre zaujimavost???:)

Zalezi na tebe ako planujes pokracovat. Mozes si vdaka dalsim vlastnostiam aktivovat dalsie prace atd..Alebo zacat investovat body do duelovych vlastnosti, je to iba na tebe.
 

DeletedUser

Hosť
ved aj ja sa podla toho riadim a zda sa mi to vcelku dobre:)Som sice len lvl 13 ale stupam dost rychlo a to idem presne podla tohto navodu i ked niektore prace som dostal skor ako je uvedene v navode:haha2:

Ja som level 16, mám šedý motýlik, šedú čiapku a hnedé oblečenie a práca stavba ranča sa mi už zobrazuje, no robiť ju budem môcť až od úrovne 20, teda dalo by sa povedať, že som predbehol návod :hehe::hehe:
 

DeletedUser

Hosť
nieco

Ja som level 16, mám šedý motýlik, šedú čiapku a hnedé oblečenie a práca stavba ranča sa mi už zobrazuje, no robiť ju budem môcť až od úrovne 20, teda dalo by sa povedať, že som predbehol návod :hehe::hehe:

Nieco ako ja akurat ze ja nemam dost korun na to aby som si mohol dovolit kupit tie veci neviem preco tie koruny mi nejak nejdu:sad3: a neda sa nic urobit a mimochodom hras bez mesta alebo s mestom?:)
 

DeletedUser

Hosť
Chcel som byť bez mesta, ale naskytla sa ponuka, že budem v meste bez prispievania a budem iba stavať:grin:
 

DeletedUser

Hosť
ako si mam najst svoj inventar na tejto stranke ci tu nie?:wanted:
 

DeletedUser

Hosť
ale potom ked si dam napr tu kravatu tak stavat ranc uz moct nebudem... to nevadi?
 

DeletedUser

Hosť
ma dakto odskusanu tu taktiku ??

na cz6 a eng9 idem podla toho..cz6 lvl 29 a eng lvl 27. na sk1(lvl 49) a sk2(lvl 34) som zacal inak ale prerozdelil som uz body podla navodu. nestazujem sa. mam prace ako stavba ranca, stavba veterneho mlynu. zatial som nekupil vsetky veci podla zoznamu. na sk1 som prerozdelil body podla navodu, som tam lvl 49 a mam okrem palice gentlemansky set a mam dobre prace(tazba ropy, hasenie ohna, dobyvanie struiebra, lov bizonov, lov konov, stavba pevnosti atd..) ale chcelo by to nieco s vacsim stastim este :) lebo na peniaze a exp mam dost prac . planujem vsak od dalsieho levelu zacat davat body do zrucnosti a zrucnost v prstoch, planujem totiz aktivovat pracu vykradanie hrobov.

Ak nieco zistim nove s tym ze vlozim body do zrucnosti tak vam dam vediet. Toto je moja skusenost s tymto postupom.
 

DeletedUser

Hosť
ja tymto sposobom hrajem na cz S5, mam 30 ur., ale do 25 ur. som daval do sili a stavania a od 26 ur. na charizmu, pricom 2 body davam na vodcovstvo a 1 bod davam do stavania, cize si postupne zvysujem stavebne body na vystavbu dedinky.
a tiez nemam tie predmety, lebo nemam peniaze a ani nemozem tie predmety najst
 

DeletedUser

Hosť
a s tymi bodmi co budem mat do urovne 25 postavim cele mesto myslim tym ci budem moct stavat vsetky budovy na vsetkych urovniach
 

DeletedUser

Hosť
a s tymi bodmi co budem mat do urovne 25 postavim cele mesto myslim tym ci budem moct stavat vsetky budovy na vsetkych urovniach

ved stavat mozes, akurat ten vysledny efekt nebude moc velky ked budes mat malo bodov v stavani, ale ked si dokupis este spravne veci tak sa to vylepsi..
 
Stav
Uzavreté pre ďalšie odpovede.
Hore